Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane PODANIE TILIOS


King [DS]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: TilioS
Imię: Kuba
Wiek: 22
Czy posiadasz głos po mutacji?:  TAK
Ile czasu spędzasz na TS3?: 5godzin dziennie to minimum 
W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?:  Od 17 do 01
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): Miałem swój ts TheBe*** Graj*** Gdzie byłem na jednym z nich Technikiem a na jednym Właścicielem 8
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Siedzę tylko na tym teamspeaku często nie ma adminów, Niektórzy użytkownicy wtedy łamią regulamin ostatnio mieliśmy taką sytuacje @ Maydrax z tym co wszystkich cisnął i nawet nick sobie ustawił nie kulturalny.
Co nowego jesteś w stanie wprowadzić na nasz serwer?:Jak na razie serwer jest zrobiony bardzo dobrze rangi są super więc nie widzę sensu na razie prowadzanie czegoś nowego..
Czy spełniasz wszystkie wymagania na administratora ?: Tak
Kontakt: TS/STEAM/GG/SNAPCHAT

Edytowane przez TilioS

imageproxy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Vapi00 napisał:

Na tak

+ Przydasz się

+ Wiek

+ Doświadczenie 

Z tego co widzę to jest rekrutacja na admina TS3 a nie serwerów, więc twoje tak na nic tutaj sie nie przyda......

 

Wracając do tematu. Widuje Cb na tsie ale na ten moment masz 4 dni stażu  (First Connected:29.12.2018 11:08:37) niestety ale nie mogę po tak krótkim czasie dac ci admina... Jeżeli nie zmieni się twoja aktywność na tsie to jestem skłonny dać ci admina (Ranga New Admin) bez okresu rekrutacyjnego. Na ten moment odrzucone posiedź z nami dłużej a na pewno  sam się odezwe w next tygodniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie