Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Redakcja - davise


davise

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na Nie

 

Podanie mało przekonujące, pokaż się w działach redakcji, wypowiadaj się, udzielaj aktywnie. Zgadza się, człowiek nie robot, jednakże "se" a "sobie" to już powinieneś wiedzieć jak się piszę poprawnie a to nie jest jakiś "większy artykuł" tylko podanie. Kolejną sprawa jest składanie zdań, tragedii nie ma, ale rewelacji też nie widać XD

 

I'm Krypton.

imageproxy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wczoraj lub dwa dni temu wspomniałeś "Nie ukrywam jestem Ubteam na innej sieci" i co? Tak nagle zrezygnowałeś? Poki co jeszcze nie pokazałeś się w dziale redakcji i to jak SE radzisz. Jestem ciekaw czemu te rangi się tylko przewinęły, a nie były na dłuższy czas ;)

Osobiście na nie.

 

PS. Podał byś mi na pw tą sieć na której byłeś? 

Edytowane przez eXe.
 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomość ortografii 9/10? Nie wydaje mi się po tym co tu zobaczyłem:

Godzinę temu, davise napisał:

 bez problemowo se poradzić na każdej randze. 

Nie z przymiotnikami piszemy razem, skoro tak wiele posiadasz doświadczenia, to powinieneś znać takie podstawy pisowni. A SE raczej nie pasuje do podania na redaktora.

Tak wiele razy miałeś tyle rang, musiałeś  więc bardzo szybko z nich wylatywać. Zresztą masz ponoć UBT w innej sieci, o czym sam pisałeś niedawno, więc według mnie podanie do zamknięcia. 

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie poziom ortografii jak i interpunkcja pozostawia wiele do życzenia, średnio przekonujące podanie, chyba nie zaskoczę Cie jeśli będę na nie, prawda? Mogłeś chociaż się w kandydaturze postarać a nie takie proste błędy robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecną jestem na nie, piszesz podanie, a w nim popelniasz taki prosty błąd. Ogólnie to nic w tym podaniu Mnie nie przekonało żeby dac Ci szanse. Malo Cie znam, malo sie udzielasz w działach "redakcji". Pokaż sie, udzielaj się, nie popełniaj takich prostych błędów. Powodzenia w NEXT podaniu za jakiś czas. 

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale mnie również nie przekonałeś.

- aktywność

- mało przekonujące podanie

- ortografia

Redaktor sieci. Jeżeli masz pytanie - pisz śmiało na PW lub na komunikatorach zewnętrznych!

Mail: yoohoo@wyspagraczy.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie, podanie śmieszne jak na taką range jak redaktor, powinieneś się rozpisać oraz pamiętać o interpunkcji i ortografii, w dodatku można się dowiedzieć że się chwalisz że masz range na innej sieci. Jak dla mnie mało się starasz zero wpisów w redakcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tematzamkniety.png

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie