Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Sylwestrowy wywiad z Pietrkiem - Junior Administratorem naszej sieci!


Rekomendowane odpowiedzi

pietrek.thumb.png.91eaf35b08277bbd1de2b781f8693165.png

 

Witam wszystkich użytkowników naszej sieci CSowicze.pl! @ Pietrekjest świeżo upieczonym administratorem naszej sieci. Większość niewiele o nim wie, więc dlatego postawiłem go sobie jako ofiarę mojego pierwszego wywiadu. Przejdźmy do pytań.

 

 

Redaktor: Witaj Pietrek. Dziękuję, że zgodziłeś się na przeprowadzenie z Tobą wywiadu. Jak się masz?

Pietrek: Witam Cię bardzo serdecznie. Cała przyjemność po mojej stronie. To ja jestem tu nowy w gronie administracji, dlatego pewnie idę jako jeden z pierwszych na odstrzał ? Jak się mam? A jak to w święta przejedzony... Niestety musiałem przejechać koło 400 km żeby zjawić się w rodzinnym domu.

Redaktor: Zapewne jesteś zmęczony. Współczuję, ale dobrze że podjadłeś i spędziłeś święta mimo długiej drogi z rodziną. Powiedz nam parę słów o sobie. Jak masz na imię, ile masz lat, skąd pochodzisz i gdzie się uczysz lub pracujesz.

Pietrek: No jak trudno się domyślić po nicku moje imię to Piotr ?. Obecnie mam już niestety 20 lat pochodzę z Radomia lecz w obecnej chwili pracuję jako programista we Wrocławiu i studiuję na Politechnice Wrocławskiej.

Redaktor: Załóżmy, że nikt się nie domyślił. Ciekawy zawód, właśnie przeglądałem Twoje zlecenie na nowy awatar, gdzie prosiłeś o "motyw" programistyczny. Pozdrawiamy cieplutko z tego miejsca @White. Czego brakuje Twoim zdaniem w naszej świeżej sieci?

Pietrek: W naszej sieci jako administracja staramy się aby nie brakowało niczego ale wiadomo, że nikt nie jest nieomylny dlatego cały czas pod napływem różnorakich propozycji pracujemy nad siecią. Każda nawet najmniejsza uwaga jest na wagę złota w obecnej chwili.

Redaktor: Rozumiem, teraz trzeba pracować najbardziej, by napływało osób. Cieszę się, że mamy ambitny sztab, ale wróćmy do dalszych pytań. Nie każdy Cię kojarzy, bo jesteś nowy w administracji. Kim byłeś przed reaktywacją?

Pietrek: Nikim dosłownie. Dopiero przed reaktywacją  skontakował się ze mną Rumcek, że ma wolne miejsce w administracji. Bez chwili wahania wziąłem etat bo CSowicze to czołowa sieć na Polskim rynku.

Redaktor: A, to żeś dowalił. No pewnie, pierwsza na "polskim rynku", a jak inaczej? ? Czy masz jakieś doświadczenie w tym, co masz robić na naszej sieci?

Pietrek: Oczywiście, że tak. Jesteśmy na tyle poważni, że każdy posiada bogaty wachlarz doświadczeń. Zajmowałem się kilkoma projektami oraz prowadziłem swoje dość spore przedsięwzięcia.

Redaktor: Ekstra sprawa. Dowiedzieliśmy się już w tej kwestii trochę o Tobie, teraz zacznę zadawać pytania bardziej prywatne. Walnijmy od razu z grubej rury - masz swoją drugą połówkę?

Pietrek: Miałem można powiedzieć prawię narzeczoną ale dzięki Bogu już jestem sam.

Redaktor: Co zamierzasz wprowadzić jako Junior Administrator?

Pietrek: Na pewno lekki powiew świeżości w tą sieć ale zarazem trochę spokoju i opanowania. Mam sporę doświadczenie i parę lat stażu także trochę w tej głowie różnych dziwnych pomysłów siedzi.

Redaktor: Grasz w jakieś gry?

Pietrek: Oczywiście, że gram. Wychowałem się na Cs'ie. Cs 1.6 i Cs:go to moja bratnia dusza. Nie pogardzę żadnym fajnym tytułem, myślę nad Redem 2 na xbox'a ale obawiam się, że to nie mój klimat.

Redaktor: Tak wracając do Twojego miasta, czy mógłbyś nam polecić jakieś miejsca znajdujące się w nim?

Pietrek: Powiem szczerze, że we Wrocławiu mieszkam od niedawna ale tutaj na nudę nie można narzekać. Miasto tętni życiem jak mało które. Ulice pełne wieczorami a nawet w nocy. Jeśli chodzi o Wrocek polecam rynek czy wyspę słodową i masę spędzonych tam godzin i porannych powrotów.

Redaktor: To ciekawe, kto kiedyś będzie we Wrocławiu to Pietrek poleca, haha. Herbatka czy kawa?

Pietrek: Nie pijam nic z tego ale jak już to kawa.

Redaktor: MC Donald's czy KFC?

Pietrek: Na zawsze od małego wierny Burgerom z Maka. Nigdy nie przepadałem za KFC. Dopiero ostatnio się przekonuje bo Ubereats mi nie dowozi więc musze się nacieszyć kurczaczkami.

Redaktor: Ja też bardzo lubię "Maka", ale kurczaczki z KFC też są dobre. Pepsi czy Coca-Cola?

Pietrek: Pepsi bez cukru ? Nie przepadam za słodzonymi.

Redaktor: Nie widzę zbytniej różnicy w smaku między Pepsi a Pepsi bez cukru xD Gdzie chciałbyś pojechać w przyszłości?

Pietrek: Planuję się przenieść na stałe do Norwegii/Belgii a co do zwykłego zwiedzania to myślę, że jakiś Bliski Wschód?

Redaktor: Interesujące plany, zobaczymy jak wyjdą. Nasz wywiad dobiega ku końcowi, czy chciałbyś kogoś pozdrowić?

Pietrek: Oczywiście! Chciałbym pozdrowić całą sieć bo większość mnie jeszcze nie zna. Największe ukłony dla administracji bo wiem, że jeszcze wiele pracy przed nami mimo tej już wykonanej. Szczególne pozdrowienia dla Chudego Byka 36.5kg!

Redaktor: Hola hola, zapomniałbym jeszcze! Czego chciałbyś życzyć użytkownikom i sieci na nowy rok?

Pietrek: Dużo zdrowia bo to najważniejsze, sukcesów w nauce bo duże grono odbiorców jest w wieku szkolnym ? Zapomniałbym, jak najwięcej czasu spędzonego z Csowiczami oraz pijanego sylwestra!

Redaktor: Dzięki za wywiad, siemasz!

 

Podsumowując - dziękuję Pietrkowi za udzielenie mi wywiadu i znalezienie dla mnie chwili. Wywiad krótki, lecz treściwy. Krytyka mile widziana, piszcie również kogo można przepytać następnym razem. Odskakując od samego wywiadu, bo zostało nam zaledwie kilka godzin do nowego roku pragnę Wam złożyć życzenia. Życzę Wam spełnienia wszystkich marzeń, zdrowia, pieniążków, miłości i wspaniałej zabawy tej nocy. Chcę, by nowy rok był oficjalnym startem dla tej sieci i mam nadzieję, że będzie najlepszym rokiem w historii dla sieci jak i dla nas wszystkich.

Autor: @ Yoohoo

Redaktor sieci. Jeżeli masz pytanie - pisz śmiało na PW lub na komunikatorach zewnętrznych!

Mail: yoohoo@wyspagraczy.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOoooo jak fajne, w końcu widzę że wziąłeś się do roboty haha

Nie no zajebiście to wygląda i plusik dla cb leci ;)

TZN jutro dam bo dzis nie moge haha

Edytowane przez vKomAann

korona-png.png.14ed47622bb320b0fb1b715683502a68.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to odpowiednia długość co jest na +

Rozpoczęcie wywiadu również ładne, nie zaczynasz od razu od typowych pytań tylko np. "Jak się masz", a nie "Jak masz na imię, ile lat bla bla sra sra" na sam start

Zabolało mnie troszkę to:

teraz zacznę zadawać pytania bardziej prywatne."

a po tym pytanie

"Co zamierzasz wprowadzić jako Junior Administrator?"

Mieszanie pytań wirtual/prywat nie jest zbyt dobre, ale ogólnie wywiad przyjemny dla oka, pytania również w miarę złożone.

"To ciekawe, kto kiedyś będzie we Wrocławiu to Pietrek poleca, haha. Herbatka czy kawa?"

Zaczynając typową redaktorską zabawę "A czy B" mógłbyś trochę uprzedzić osobę odpowiadającą.

Dziękuję za życzenia od @ Pietrekjak i od ciebie @ Yoohoo

Coraz lepiej idzie i tak trzymaj ;) Jak to się mówi "byle do przodu, a potem już z górki"

Edytowane przez eXe.
 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że nie rozwijasz rozpoczętego tematu, przykłady: 

Pietrek: Miałem można powiedzieć prawię narzeczoną ale dzięki Bogu już jestem sam.
 
Redaktor: Co zamierzasz wprowadzić jako Junior Administrator?

--------------------------------------------------

Pietrek: Oczywiście, że tak. Jesteśmy na tyle poważni, że każdy posiada bogaty wachlarz doświadczeń. Zajmowałem się kilkoma projektami oraz prowadziłem swoje dość spore przedsięwzięcia.

Redaktor: Ekstra sprawa. Dowiedzieliśmy się już w tej kwestii trochę o Tobie, teraz zacznę zadawać pytania bardziej prywatne. Walnijmy od razu z grubej rury - masz swoją drugą połówkę?

Co do reszty nie mam zarzutów, ponieważ jest to bardzo dobrze napisane jak na naszą skromną redakcję.

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad jak najbardziej na +. Leci repka za niego :3

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj na czcionke, nie każdy taką lubi. Jak zaczynasz jakiś temat, staraj się go kończyć a nie ucinać w połowie. Reszta całkiem w porządku, do długości nie mogę się przyczepić jak i zadawanych pytań. Oby coraz lepsze wywiady Ci wychodziły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemny wywiad, ale myślę że to również zasługa osoby z którą go przeprowadziłeś. Widać, że Pietrek dobrze współpracował z Tobą i starał się jak najbardziej rozwijać swoją wypowiedź. 

Jedyne co gryzie w oczy to czcionka, która trochę utrudniała mi czytanie. Reszta na duży PLUS! 

Pozdrawiam :)

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad słaby, zbyt krótki, mogłeś zapytać o wiele różnych rzeczy, (jak drenn już wspomniał) nie "ciągniesz" tematu, który sam ci wpada w ręce, że tak powiem ^^

Ogólnie nie wiem co robisz na randzie Redaktora, ponieważ jak dobrze pamiętam to zrezygnowałeś z niej i ogólnie pamiętam (a nawet mam przed oczami) twoją rezygnacje/pożegnanie, która była 19 Październik 2k17 a Redaktora otrzymałeś we wrześniu. 

I'm Krypton.

imageproxy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, JOO napisał:

Wywiad słaby, zbyt krótki, mogłeś zapytać o wiele różnych rzeczy, (jak drenn już wspomniał) nie "ciągniesz" tematu, który sam ci wpada w ręce, że tak powiem ^^

Ogólnie nie wiem co robisz na randzie Redaktora, ponieważ jak dobrze pamiętam to zrezygnowałeś z niej i ogólnie pamiętam (a nawet mam przed oczami) twoją rezygnacje/pożegnanie, która była 19 Październik 2k17 a Redaktora otrzymałeś we wrześniu. 

co ma 2k17 do obecnej sytuacji?

Co do wywiadu. Jest w porządku.

Na przyszłość staraj się kontynuować rozpoczęte wątki, jak i lepiej dobierać czcionkę z kolorami.

Ogólnie jest spoko.

 

Pozdrawiam.

 

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, wywiadzik na prawdę faj y, tylko czcionka taka średnia. 

Ale ogólnie takie wywiady, to ja mogę czytać. 

Dobrą robota i oby tak dalej ;)

 

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2018 o 18:25, Yoohoo napisał:

Pietrek: Na pewno lekki powiew świeżości w tą sieć ale zarazem trochę spokoju i opanowania.

@ Pietrek ahhh ten Twój spokój i opanowanie ;x

I jaka Ty młoda dupa jesteś i narzekasz lel :D ;x

 

Co do wywiadu  krótki ale przyjemny, zabrakło mi pytań o cudowny Radom, ograniczyliście się do Wro.
Mało informacji o naszym pomarańczowym, czuję lekki niedosyt :x  Ale plusik za prace się należy ! :>

tumblr_nty1szBjwu1uem5lno1_500.gif

imageproxy_php.png.dfe1e9df1134f0624fc545f5efdb3f97.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pietrek
48 minut temu, Ania. napisał:

@ Pietrek ahhh ten Twój spokój i opanowanie ;x

I jaka Ty młoda dupa jesteś i narzekasz lel :D ;x

 

Co do wywiadu  krótki ale przyjemny, zabrakło mi pytań o cudowny Radom, ograniczyliście się do Wro.
Mało informacji o naszym pomarańczowym, czuję lekki niedosyt :x  Ale plusik za prace się należy ! :>

no to czekam na nowy wywiad który ze mną przeprowadzisz :D :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie