Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Niekompetencja UBT.


davise

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: @ daring.

Nick osoby na którą składasz skargę: Dwóch ekspertów od 1.6 z owego temat'u https://csowicze.pl/topic/51212-100-aim/?tab=comments#comment-242967 oraz ich opiekun @ GrZ3SiU

Dowody: https://csowicze.pl/topic/51212-100-aim/?tab=comments#comment-242967

1.PNG.f42687b2f711c810901c7c24b3ec8310.PNG2.PNG.1be46e81082c12850c0df398b495e196.PNG3.PNG.079a55be65ef7a0c149ab5a16e48864a.PNG4.PNG.c9586b1da3fd38243e470187ef7216df.PNG5.PNG.9fa13e099ce2608bc0ac91c2365fb7cf.PNG6.PNG.6f2f4c214f9e3b9aef0ae3e3ce04e381.PNG

 

Świadkowie: @ `FazaMajster., @ eXe.

Powodem skargi jest niekompetencja członków drużyny UB Team oraz ich " Opiekuna ".

Na forum ONLY AWP od 1.6 nie macie tylko od GO a generalnie powiem, nie wiedziałem, że HLTV nagrywa również rozgrywkę w CS:GO oraz te demka można odpalać w 1.6. :beka: 

Edytowane przez daring.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba jeżeli członkowie UBT nie potrafią przeczytać nawet ze zrozumieniem tematu w którym się wypowiadają to jest śmieszne.

Odpalają demka z CS:GO na 1.6 i uważają je za uszkodzone, gdyż im nie odpaliły. Przepraszam ale to szczyt inteligencji?

Przy zwróceniu uwagi (może nie zbyt kulturalnej bo nazwałem ich "dzbanami") zamiast wyjaśnić sytuację, zaczynają wszczynać bez sensowne konwersacje.

BTW. To nie jest pierwsza sytuacja. 

Ostatnio cały skład UBT (6 osób + opiekun) Nie potrafili rozpisać demka, zresztą w żadnym temacie nie widziałem żeby którekolwiek demko zostało rozpisane.

Edytowane przez `FazaMajster.

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim Zdaniem skarga jest bez sensowna pisałem już na SB że wszystko zostanie wyjaśnione w ekipie UBTeam, a ty dalej robisz gó**o burzę na forum @ daring.Jaki cel chcesz tym osiągnąć pochwal się ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy powinniście wyciągnąć z tego konsekwencje, a ty powinieneś przejść jakieś testy moim zdaniem bo jak na Opiekuna UBT marno widzę przyszłość tego UBT. ;) 

  • Dostanie np. 5 paczek ss'ów do sprawdzenia.
  • Sprawdzenie demka w 1.6 & GO.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, daring. napisał:

Wszyscy powinniście wyciągnąć z tego konsekwencje, a ty powinieneś przejść jakieś testy moim zdaniem bo jak na Opiekuna UBT marno widzę przyszłość tego UBT. ;) 

  • Dostanie np. 5 paczek ss'ów do sprawdzenia.
  • Sprawdzenie demka w 1.6 & GO.

 

Tak jak napisał @ daring.Taki spr by nie zaszkodził.

Jestem za żeby taki spr przeszedł cały ubt!

banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, daring. napisał:

Nie mogę edytować postu, przeglądałem tematy sobie w dziale oraz zauważyłem kolejną perełkę @ Queens oraz w tle wyżej wspomnianych. :beka: 

To są rozpiski na gracza rozumiem? 

Jak widzisz Właściciela Serwera rozpisał demko , i chciał żebyś my  ocenili i  wypowiedzieli  się  Czy  oskarżony gracz jest odpalony czy jest czysty, taką mamy pracę.

więc po sprawdzeniu demka  , wypowiedzieliśmy się (Powtarzam drugi raz , Demko było już rozpisane !)

nie musieliśmy go rozpisywać ponownie.

Więc Panie @ daring.gdzie leży problem ?

 

 

 

Ahzee - Go Gyal

Znalezione obrazy dla zapytania Gif Ahzee Go Gyal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, daring. napisał:

Ocena demka = rozpiska..

Ja to bym wss wszystkich chyba z miejsca zdegradował, wstyd dla forum. :beka:

Tak bardzo tego pragniesz widzę , to w każdej chwili mogę złożyć rezygnację i możesz zająć moje miejsce,

jak tak bardzo na tym ci zależy :)

Ahzee - Go Gyal

Znalezione obrazy dla zapytania Gif Ahzee Go Gyal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, GrZ3SiU napisał:

Moim Zdaniem skarga jest bez sensowna pisałem już na SB że wszystko zostanie wyjaśnione w ekipie UBTeam, a ty dalej robisz gó**o burzę na forum @ daring.Jaki cel chcesz tym osiągnąć pochwal się ? 

Jak nie wiesz co chciał osiągnąć to ci krótko powiem (GÓW**)

Skoro ty nie potrafisz rozliczyć się z pracy swoich UBT to on zrobił to za ciebie.

@ Vapi00 niechciałem się wypowiadać w poście gdzie napisałeś że demo jest uszkodzone (Dzban** jeden bo inaczej powiedzieć nie moge) mówiłem ci na TS oraz pisałem na SB że to demo od CS:GO na sb nie odpisałeś a na ts powiedziałeś tylko (AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA) << hahah

@ Sm0keR.!Hallo ty też jesteś w UBT czego się opierdalasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HaxIU zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie