Skocz do zawartości

Zablokowane Non-profeszjonal galeria by Knight


Rekomendowane odpowiedzi

Nie są to wszystkie grafiki, ale te, które znalazłem w moich tysiącach plików.

Kiedyś się tam bawiłem, więc podsyłam ^^ do krytyki.

 

F450PjC.jpg

v4lQ4yR.png

5bvdSb7.png

KS6NYRr.jpg

eYDhwY1.png

zoAkF5w.jpg

uWO9Nxg.png

dg9fiJk.png

6gp1yp0.png

wCBhX82.jpg

ht4irZS.jpg

iUKRElu.png

tApH2Ji.png

CLy9xFu.jpg

UxmUNcu.png

UcuZghi.png

murYEPg.jpg

XwH2TMW.png

hsTtUCX.png

ryXQG3E.jpg

6OmtEGm.png

0SQanYN.png

zrgBPAx.png

8NhLu1u.jpg

jh631Tz.png

wmUIFdz.png

VR5M6nD.jpg

X11tREW.png

xttjgCy.png

esvr2T7.png

e6SLb6x.png

wPLTrWo.png

7eZtTaQ.png

semVDuv.png

LiWxOV3.jpg

cbjmTfe.png

tubeU8j.png

w7KqFBS.jpg

mRngsEX.jpg

KPAuXjh.jpg

RXnN1LR.jpg

I2nULN3.jpg

uvn5tn5.jpg

adP8lNw.png

0hDwo5b.jpg

61seIHt.jpg

IBv6CMl.jpg

66KyxCu.jpg

OMBWAS3.jpg

s8Cqc7b.jpg

 

 

Knight.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace same w sobie wyglądają całkiem dobrze, ale moim zdaniem dajesz za dużo kolorów w co po nie których pracach. Zacznę od awatarów, awatary masz opanowane, widać to jest całkiem nieźle, tutaj mi się ciężko do czegokolwiek przyczepić lecz podczas robienia tych awatarów zwracaj uwagę czy dane forum / platforma ma wgląd na awatary czy jak to tam nazwać kwadratowy jak jest tutaj czy kółkowaty jak jest na 3/4 forum aktualnie z CS'a i nie tylko. Sygnatury nieco gorzej, dobieraj lepiej czcionki, staraj się zachować jeden kolor - tak aby pasował do całej reszty pracy oraz staraj się bardziej wtapiać render'y minimalnie rozmazując je np. na bokach. Prace które widzę, zostały robione pod stream'y np. dla Radowity'ego powoli zaczynasz ogarniać w miarę, moim zdaniem wszystko z tych prac wygląda tak 2/10 jedynie ta pierwsza wersja dla Radowitego jest całkiem zrobiona ale na tym byku mogłeś wyciąć jakoś te oczy czy coś a nie dawać cały deseń na niego oraz nie wiem po co te czarne paski na bokach, psuje to całkowicie pracę moim zdaniem. Banner'y na youtube'a są całkiem przyzwoicie zrobione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, daring. napisał:

Prace same w sobie wyglądają całkiem dobrze, ale moim zdaniem dajesz za dużo kolorów w co po nie których pracach. Zacznę od awatarów, awatary masz opanowane, widać to jest całkiem nieźle, tutaj mi się ciężko do czegokolwiek przyczepić lecz podczas robienia tych awatarów zwracaj uwagę czy dane forum / platforma ma wgląd na awatary czy jak to tam nazwać kwadratowy jak jest tutaj czy kółkowaty jak jest na 3/4 forum aktualnie z CS'a i nie tylko. Sygnatury nieco gorzej, dobieraj lepiej czcionki, staraj się zachować jeden kolor - tak aby pasował do całej reszty pracy oraz staraj się bardziej wtapiać render'y minimalnie rozmazując je np. na bokach. Prace które widzę, zostały robione pod stream'y np. dla Radowity'ego powoli zaczynasz ogarniać w miarę, moim zdaniem wszystko z tych prac wygląda tak 2/10 jedynie ta pierwsza wersja dla Radowitego jest całkiem zrobiona ale na tym byku mogłeś wyciąć jakoś te oczy czy coś a nie dawać cały deseń na niego oraz nie wiem po co te czarne paski na bokach, psuje to całkowicie pracę moim zdaniem. Banner'y na youtube'a są całkiem przyzwoicie zrobione. 

Te prace są stare, niektóre mają nawet 3 lata lub 4 i mówiąc to bym nawet chyba nie skłamał, dzięki za opinię i tipy, ale ja już raczej teraz się tym nie zajmuje, może raz na 1/2 miesiące jedną sygnaturkę/avatar zrobię w Gimpie dla kogoś, lecz myślę, że ni więcej :P

Knight.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Puszek kim ty tutaj jesteś? Nie wczuwaj się w rolę moderator'a póki co jesteś zwykłym user'em i wątpię aby się zapowiadało na razie na coś większego a tak btw. sieć upadła tak dla twojej wiedzy, więc nie ma problemu raczej aby se widniało na pracy. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Puszek napisał:

Wszystko ładnie pięknie 12/10

Tylko na 3 jest reklama innej sieci :D

Dostajesz ostrzeżenie słowne

Rozśmieszasz mnie gościu nie jesteś w Administracji a rozdajesz ostrzeżenia hahahahah

+ Jak byś nie wiedział Cs-Jump od roku nie istnieje więc to żadna reklama

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, davise napisał:

@ Puszek kim ty tutaj jesteś? Nie wczuwaj się w rolę moderator'a póki co jesteś zwykłym user'em i wątpię aby się zapowiadało na razie na coś większego a tak btw. sieć upadła tak dla twojej wiedzy, więc nie ma problemu raczej aby se widniało na pracy. ;) 

NIE OSTRZEGAMY INNYCH USEROW

Godzinę temu, Xeo.exe napisał:

Rozśmieszasz mnie gościu nie jesteś w Administracji a rozdajesz ostrzeżenia hahahahah

+ Jak byś nie wiedział Cs-Jump od roku nie istnieje więc to żadna reklama

 

NIE WYZYWAMY INNYCH USEROW

 

 

BY @ Pietrek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe prace, 7/10. Chvociaz ja bym i takich nawet nie zrobił. 

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie