Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Przywrócenie rangi promotor.


Enchi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy użytkownicy i administracjo. Po wcześniejszym kontakcie z Rumcajsem zostałem odesłany tutaj, żeby przedstawić propozycje na forum publicznym.

Chodzi o przywrócenie rangi promotor.

Dla nowych użytkowników lub osób które nie wiedzą. Promotor to osoba która zakłada konta na innych sieciach, stronach związanych z grami i reklamuje nasze forum w dziale odpowiednio do tego przeznaczonym. Promotor musi wykonać 30 reklam tygodniowo i wszystko ładnie wstawić do odpowiedniego działu na naszym forum. Jeśli dobrze pamiętam promotor miał w zamian jakieś przywileje jeśli dobrze wykonywał swoją pracę. Vip na forum lub serwerze. Jeśli tak nie było to warto by się nad tym zastanowić.

Dlaczego warto przywrócić tę rangę z powrotem?

- Jest dużo nowych graczy w cs:go poprzez tryb FTP, z czasem trafią oni na serwery społeczności aż w końcu dotrą na fora dlatego warto ich ściągać do nas ;)

- Forum jest świeżo po regeneracji więc osoby które mają tutaj konta a  jeszcze nie wiedzą będą mogły wrócić

- Forum było nie aktywne prawie rok w tym czasie na pewno zgromadziła się masa osób które doszły na inne sieci więc reklamą można je zachęcać do przejścia do nas ;)

- Stała i regularna reklama strony

 

Mogę się zagwarantować, że jeśli propozycja zostanie rozpatrzona pozytywnie zostanę opiekunem promotorów (pełniłem funkcje promotora na tym forum) i będę wszystko ogarniać jak należy tematy, reklamy, rekrutacje i kontrolę  ;)

Zapraszam do wypowiedzi administracje @ Matixen @ Mesharsky @ ferstel @ HaxIU @ Pietrek

Edytowane przez Nabuzowany
dodanie

On dla jednych był zerem dla niej bohaterem.

b_350_20_80ff00_396637_000000_000000.png

Lu3dvrh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, bo w aktualnym czasie reklamowanie się w tematach na innych sieciach nie ma sensu, kiedyś działało to na troszkę innej zasadzie a dzisiaj to zbędne.

Ani nie daje to pozycjonowania w google, ani nie interesuje ludzi bo każdy kto widzi taki temat to już nim RZYGA, to w prawdzie po co to ma być ?, żeby ktoś zrobił parę reklam i dostał przywileje za darmo za które ktoś płaci w dodatku nie ma żadnych korzyści dla forum/właścicielów.

ezgif.com-gif-maker.gif.40bb5501688932e0061ef8d030674af8.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach mało osób patrzy na reklamę na innych sieciach, zazwyczaj są tam stali gracze, którzy nie chcą przejść.

Teraz jedynie liczy się reklama serwera, a z serwera ludzie wchodzą na forum.

Zbędne, forum to nie kolorowanka.

Dodatkowo po co komu jakiś Opiekun Promotora? To nie jest ranga, od której się wiele wymaga tak jak np. UbTeam

Edytowane przez eXe.
 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamowanie na innych forach w obecnych czasach, już nie przynosi korzyści. Przez ostatni czas gdy to było bardzo popularne, ludziom po prostu już się odechciało nawet zaglądać w tego typu tematy.

Także byle zrobić rangę by zrobić, jestem na grube Nie.

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciw. Po co kombinować skoro i tak te reklamy na forach prawie nic nie dają w dzisiejszych czasach. Było to dobre jakieś 2 lata temu ale nie teraz kiedy nikomu się w działy wchodzić nie chce a co dopiero w tematy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka forma nie działa od lat, ponieważ ludzie tego nie czytają. Teraz słuszne jest reklamowanie serwerów, bo z nich ludzie przyjdą na forum. Swoją drogą jak chcesz reklamować, to możesz to czynić bez rangi.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

623083720_Propozycjaodrzucona.png

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas, jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie.

KONTAKT ZE MNĄ:

SERWERY NA KTÓRYCH MOŻESZ MNIE SPOTKAĆ:

  • [RETAKES ONLY PISTOL] - 145.239.16.170:27085
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie