Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Jak najdłuższe scrollowanie wątku - brak regulaminu sygnatur


Blame

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na forum brakuje regulaminu sygnatur, który jasno definiowałby dozwolone wymiary grafik w sygnaturach. Zwróciłem uwagę, że niektórzy użytkownicy wstawiają ekstremalnie długie i szerokie grafiki, co źle wpływa na optymalizację forum oraz wygodę użytkowania (po polskiemu: trzeba dłużej scrollować). Sugeruję uwzględnienie sygnatur w forumowym prawie stanowionym.

menu-7.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ustawić max wymiar w grupie, nie trzeba robić regulaminów. Chociaż jeśli dobrze pamiętam to jest zapis iż możemy posiadać max dwie sygnatury i nie za duże, ale ro chyba zbyt ogólny zapis.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co robic jakikolwiek regulamin? Kolega wyzej dobrze napisał, wiec tego samego nie powtórze. Jestem za. 

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego uważacie by coś takiego wprowadzić? Aż tak was boli to scroll`owanie? A może ktoś chce się pochwalić swoją piękną sygnaturą, tyle że nie ma jej w mniejszej rozdzielczości... Nie mogę sobie przyswoić waszego toku rozumowania.

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po scroll'uje troszkę więcej, to nie koniec świata.

No ale jeśli was to tak boli, to niech zostanie wprowadzony maksymalny wymiar sygnatury i po sprawie. Regulamin niepotrzebny xd 

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie zauważyłem za dużą sygnaturę tylko w przypadku @ Xeo.exe. Można ustawić limit wielkości sygnatur lub po prostu niech administracja forum usuwa za duże z odpowiednią notatką ?. Co do propozycji to jestem za dopracowaniem podpisów.

Knight.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zostaną ustalone maksymalne rozmiary sygnatur dla danych grup.

 

 

/cl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie