Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga Samson


LOVOnovy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas Gry:Xeo

Nick Oskarżonego:Samson

Serwer:DD2 #1

IP/SteamID: STEAM_0:0:40455838  79.187.218.150  Steam  

Dowody:

https://zapodaj.net/d46385ae8e91e.bmp.html

https://zapodaj.net/39f0652ffc5a6.bmp.html

https://zapodaj.net/98ea3f6f38656.bmp.html

Opis:Gracz lata sobie to txt a jego wymówka to "Zapłaciłem to moge"

Edytowane przez esej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za napisanie tematu. Rzeczywiście owy gracz wspiera pieniężnie naszą sieć, ale to nie upoważnia go do odstawiania takich cyrków. Osobiście dopilnuję, aby zespół naszych najlepszych administratorów coś z tym fantem zrobił. To, że ktoś wyda sobie troszeczkę pieniążków to nie oznacza, że będzie lepszy od innych i może więcej. Kwestia tekstur jest rozwinięta w tym temacie, więc zachęcam do przeanalizowania:

Pozdrawiam Grześ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również widziałem jak gracz wchodził w miejsca niedostępne dla graczy, gdy upomniałem go to cała chorda mówiła, że po to jest VIP.

 

Moim zdaniem VIP to jest ułatwienie do gry (skracanie miejscówek jak np. wyskoczenie na gale z ct i zaoszczędzenie czasu), a nie utrudnianie innym rozgrywki.

Jednak to administracja zdecyduje czy banujemy za takie coś czy nie. Pozdrawiam i życzę miłego dnia 

b_350_20_2C3351_090E23_FFFFFF_FFFFFF.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Napisałeś że "Rzeczywiście owy gracz wspiera pieniężnie naszą sieć, ale to nie upoważnia go do odstawiania takich cyrków." 

Jak skarga którą  napisał @ Xeo.exe złożoną jest na  ciebie Samsonie! , Myślałeś że nikt cię nie pamięta?

@ Kanikator

Ahzee - Go Gyal

Znalezione obrazy dla zapytania Gif Ahzee Go Gyal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście gracz Samson jest z nami już od dłuższego czasu. Bardzo dużo gra na serwerze i jest wsparciem dla wielu graczy. Ja go doskonale pamiętam, nawet się trochę kolegowaliśmy. Nie żebym go bronił, ale taka jest prawda. Osobiście wnoszę o ukaranie gracza, ma znać swoje miejsce w szeregu. Xao będzie na pewno bardzo dobrym adminem, bo widać jaki z niego konfident. Napisałem, że gracz wspiera sieć pieniężnie bo taka jest prawda. Może nie jest jakimś super donatorem, ale już pare vipów kupił, za co mu serdecznie dziękujemy. Wierzę, że Samson w głębi serca jest dobrym człowiekiem. Wydaję mi się, że nie chciał uprzykrzać gry innym graczom.

Pozdrawiam Bartek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kanikator napisał:

Rzeczywiście gracz Samson jest z nami już od dłuższego czasu. Bardzo dużo gra na serwerze i jest wsparciem dla wielu graczy. Ja go doskonale pamiętam, nawet się trochę kolegowaliśmy. Nie żebym go bronił, ale taka jest prawda. Osobiście wnoszę o ukaranie gracza, ma znać swoje miejsce w szeregu. Xao będzie na pewno bardzo dobrym adminem, bo widać jaki z niego konfident. Napisałem, że gracz wspiera sieć pieniężnie bo taka jest prawda. Może nie jest jakimś super donatorem, ale już pare vipów kupił, za co mu serdecznie dziękujemy. Wierzę, że Samson w głębi serca jest dobrym człowiekiem. Wydaję mi się, że nie chciał uprzykrzać gry innym graczom.

Pozdrawiam Bartek

 

 

Ale skarga jest na ciebie!! 

Nie wiem poco się ukrywasz i opisujesz siebie że kolegowaliście się ,

@ Kanikator... 

Ahzee - Go Gyal

Znalezione obrazy dla zapytania Gif Ahzee Go Gyal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie