Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
SzusteR

Powrót SzusteR poeta :D?

Recommended Posts

Każdy mówił mi że nikim nie będę, że skończę jak ćpun lub kryminalista.

Lecz Ty zawsze byłaś przy mnie, wspierałaś, nie pozwoliłaś abym wszedł na złą drogę.

Mimo iż opinię miałem zniszczoną, wykali mnie palcami, to Ty jako jedyna byłaś ze mną w tym ciężkim dla mnie okresie. I wiem że razem przejdziemy wszystko! Razem na dobre i na złe!

Dziękuję Bogu za to że dał mi takiego anioła jak Ty ❤️KOCHAM CIĘ!

Ps. Powiecie że to bezsensu, to od razu mówię, przycztaj powolutku, a zobaczysz że to ma sens ?

I czy SzusteR poeta ? ma wrócić? ;*

11 minut temu, Puszek napisał:

Ach płaczę

Pięknie pięknie

Brawaaaa

Szuster Smerf Poeta

Gratulacje i Życze wieli sukcesów zawodowych !

Oj jaki dowcipniś ?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By SzusteR
      Wymagania:
      - 200 sensownych postów,  +
      - min. 2 miesięczny staż na forum +
      - wiek min.18 lat, (wyjątki w skrajnych przypadkach) +
      - ortografia na poziomie min. bardzo dobrym  -/+
      - brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie, brak warnów
      - dobra opinia wśród administracji Myślę że jest 
      - znajomość regulamin forum na poziomie 'bardzo dobrym',  +
      - Nazwa tematu: [Moderator] NICK +

Wzór:

Imię: Daniel
      Data urodzenia: 09.05.1999
      Nick na forum: SzusteR
      Co Cię skłoniło do napisania podania: Otwarta rekrutacja oraz chęć pomocy.
      Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: Jeszcze się uczę.
      Czy posiadasz konta na forum innych sieci serwerów ?: Posiadam jak każdy.
      Czy dostałeś(aś) kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Dostałem bana za reklamę naszej sieci.
      Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Jestem akywny tak jak tylko mogę, może na shoutboxie nie widać mnie, lecz siedzę, przeglądam działy, ciągle jestem na bieżąco z nowościami, zmianami itd. Dlatego też, bo mam chęci do pomocy i pilnować porządku  
      Jakim człowiekiem musi być przyszły prezydent, aby miał szansę zmienić życie zwykłych, "szarych" Polaków na lepsze? (Wymagana długa wypowiedź): Przede wszystkim przyszły prezydent powinien być uczciwy, lojalny wobec Polaków oraz spełniać swoje obietnice. A dlaczego? A dlatego ponieważ, każdy dotychczasowy prezydent obiecywał że zmieni nasze życie na lepsze. A okazało się że obiecał wiele rzeczy a wyszło tak że nic nie zmienił aż do dzisiaj. Więc moim zdaniem takiego prezydenta nie będzie, który zmieni życie Polaków na lepsze.

• By SzusteR
      Imię: Daniel Data urodzenia: 09.05.1999 Nick na forum: SzusteR Co Cię skłoniło do napisania podania: Otwarta rekrutacja oraz chęci. Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: Uczę się jeszcze. Czy posiadasz konta na forum innych sieci serwerów ?: Posiadałem dużo kont. Czy dostałeś(aś) kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności):Powiem szczerze że nie pamiętam. Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Jestem na forum aktywny jak tylko mogę, czy to w dzień czy to w nocy. Posiadałem tutaj moderatora i źle mi nie szło. Posiadam z innymi użytkownikami dobry kontakt, a przynajmniej z większością. Jakim człowiekiem musi być przyszły prezydent, aby miał szansę zmienić życie zwykłych, "szarych" Polaków na lepsze? (Wymagana długa wypowiedź):Hmm, przede wszystkim musi być lojalny, wywiązać się z swoich obietnic, bo jak narazie, to ani jeden nie wykonał tego co obiecał.  
    • By davise
      Witam wszystkich użytkowników mojego pierwsze forum w życiu, bardzo się cieszę, że forum zostało reaktywowane po bodajże roku bądź dwóch latach.  
      Na forum byłem bardzo znany, grałem pod nickami o ile się nie mylę " daring ", "Lech", "TheSuspect " byłem tutaj grafikiem, AMX Master'em [Jeśli dobrze pamiętam nazwę] itp. @ RumcajsJumper może mnie pamięta, zresztą jakiś czasu temu spotkałem cię o ile się nie mylę na MTG i rozmawiałem z tobą o tym wszystkim. @ Matixen mnie zna, gdyby nie on nie było by mnie tutaj ponownie za co bardzo mu dziękuję.  
    • By SzusteR
      Trochę wódki, trochę wina, bo to dziś piękna pora.
      SzusteR pijak dziś baluje, poetuje, a jak każdy wie, nic nie wypoetuje xd
      Pisałbym dalej lecz ale napić się trzeba, bo nic ciekawego nie wykombinuję haha
      Nie do rytmu nie do taktu, wsadze sobie palec do kontaktu xD
      Za zdrowie wszystkich dziś wypije, bo kacyka jutro się spodziewać trzeba xd
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.