Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wywiad z HaxIU | Część pierwsza


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym przedstawić mój pierwszy wywiad z @ HaxIU... myślę, że się spodoba. Będzie druga część.


@ Rambooo; Witam Cię HaxIU.
 Jako iż wcześniej zgodziłeś się na to, żebym przeprowadził z tobą wywiad to zadam Ci parę krótkich i szczegółowych pytań. Jesteś gotowy?


@ HaxIUSiemka, jestem gotowy. Możesz pytać.

@ RamboooPytanie pierwsze brzmi, jak masz na imię?, ile masz lat? i skąd pochodzisz?

@ HaxIUMam na imię Adrian, w maju będzie już 20 lat  moje ostatnie naście będę musiał hucznie uczcić ;d. Aktualnie mieszkam w województwie kujawsko-   pomorskim a dokładnie 20 km od Torunia.

@ RamboooOkey, a czy podoba Ci się swoje imię? 

@ HaxIUZa dzieciaka zawsze uważałem, że mam najgorsze imię, jakie mogłem mieć, ale teraz? Teraz mi się bardzo podoba, jestem pewny, że za czasów   małolata każdy miał problem ze swoim imieniem.

@ RamboooBycie dzieckiem było piękne do lat 16, ja tak uważam. A powiedz mi czy chciałbyś się wrócić do tych czasów, gdy byłeś dzieckiem?

@ HaxIUSam za czasów małolata 12 13 lat zawszę, chciałem mieć już te 18 a teraz chciałbym wrócić do tych czasów a dlaczego? Dlatego że im człowiek jest   starszy tym ma więcej problemów. Teraz zawsze jak ktoś mówi, że "Fajnie, bo ty masz już 19 lat" A ja wtedy odpowiadam prosto, "Możemy się zamienić ;p" Każdy,   chciałby wrócić do tamtych czasów ;d

@ RamboooTutaj masz rację, każdy się nie może doczekać 18 lat, a gdy już się doczeka to problemów jest masa. A jak wspominasz dzieciństwo, co najbardziej   lubiłeś robić?

@ HaxIUPsuć . Zawsze tak maiłem, że jak coś wziąłem do rąk to zawsze to popsułem hehe. A co do zabaw (bo głównie zabawy to jest dzieciństwo) Budowanie   tak zwanej "Bazy z kumplami"

@ RamboooOjjj, pamiętam to budowanie bazy, masa pracy ale zawsze się opłaciło. Czy z kumplami się dalej spotykasz z dzieciństwa?

@ HaxIUCóż czasem przyjaciele się zmieniają z rożnych powodów, my mieliśmy taką paczkę 3 - 4 osób, które mieszkają niedaleko mnie. Teraz jak bym miał   wyliczyć z 1 widzę się praktycznie codziennie z 2 jestem ostro pokłócony a zresztą to raczej nie ma kontaktu, każdy poszedł w swoją stronę.

@ RamboooNiestety, my jako dorośli idziemy już swoimi ścieżkami. Zapytam Ciebie, jakie masz relacje z dziewczynami, może już masz lub jesteś sam?

@ HaxIUEmm relacje z dziewczynami mam bardzo fajne, jestem teraz z taką małą zazdrośnicą, ale mimo to ufamy sobie i na razie się nie ograniczamy co do         pisania czy spotykania się ze znajomymi już rok i 3 mis, bo poprzedniej 3-letniej porażce. XD

@ RamboooCzasami dziewczyny zazdrosne są lepsze od tych co mają wykichane na nas. A jak ma twoja wybranka na imię?

@ HaxIU; Sandra.

@ RamboooSandra bardzo ładne imię. A czym ty lubisz się interesować i jakie masz hobby?

@ HaxIU; Interesuję się wszystkim, co daje mi jakąś frajdę, ale jak bym miał tak wymienić kilka rzeczy to: Piłka nożna, Informatyka, Aktualnie uczę się w   zawodzie logistyka więc można tak powiedzieć, że też się tym interesuje;p. Moim hobby do pewnego czasu była piłka nożna, ale od 11 roku życia jestem   wędkarzem i po czasie zrozumiałem, że to jest moje hobby.

@ RamboooA jeżeli piłka nożna to klub Elana Toruń?

@ HaxIUJa ekstraklasą nigdy się nie fascynowałem, zawsze tylko Bayern Monachium.

@ Rambooo; Tutaj się z tobą zgodzę... a czy 19.02.19r Liverpool odpłynie bawarskim piwem w 1/8 finału Ligi Mistrzów?

@ HaxIU; Obstawiam 2:1 dla Bayernu.

@ Rambooo; Jeżeli tak mówisz, to musi się to spełnić.

@ HaxIU; No musi się to spełnić.

@ RamboooDobrze, w takim razie nie zabieram Ci już twojego cennego czasu, Sandra pewnie czeka na Ciebie. Drugą część wywiadu zrobimy za jakiś czas.   Także dziękuje Ci za udzielę szczegółowych odpowiedzi do naszego wywiadu.

@ HaxIUJa również dziękuje serdecznie za bardzo fajny wywiad, bardzo fajnie mi się tobie odpowiadało na twe pytania.

@ RamboooA na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić?

@ HaxIUMoich wszystkich misiów na CSowiczach.

@ RamboooTakże pozdrawiamy cieplutko, dziękuję Ci jeszcze raz @ HaxIUi życzę Ci spokojnego dnia i do zobaczenia do drugiej części wywiadu.

@ HaxIU; Do zobaczenia HEJ HEJ.

XvGSYBD.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm..

Wywiad na pierwszy rzut oka wygląda całkiem spoko.

Pytanie dobrane,W miarę przyjemnie się go czyta ,aczkolwiek jest jeden minus Nie potrzebnie robiłeś go w kolorach strasznie piecze po oczach.

Leci Łapka w górę za dobre chęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym aby wywiad był od razu cały. Musisz jeszcze sporo popracować aby to nie było takie "masło maślane". Mogłeś zadać ciekawsze pytania, ale plus za chęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż jako że jest możliwość skomentowania owego "dzieła" to chętnie to zrobię.

Wywiad (część pierwsza - jak to autor opisuje) jest moim zdaniem, słaby. Po prostu słaby. Pytania są, może nie tyle złe, co źle ułożone. Nie zmuszają rozmówcy do dłuższej jak i bardziej rozwiniętej wypowiedzi.  

Pytania same w sobie również nie zawierają nic ciekawego. Niektóre są nawet jakby to ująć, wymyślone od niechcenia, byle je zadać.

Cóż mam nadzieję że następne wywiady będą ciekawsze. 

Bajo.

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałeś go po napisaniu, to widać po masie błędów stylistycznych i ortograficznych. Dzielenie wywiadu na części to moim zdaniem kiepski pomysł i wolałbym zobaczyć natychmiast całość, ale to tylko ja. 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę błędów o czym wspomniał @ drenn. Raczej bez sensu dzielić go na dwie części, najlepiej zebrać wszystko do kupy i umieścić w jednym wątku. Co do tej pierwszej części, mimo błędów jest okej.

Redaktor sieci. Jeżeli masz pytanie - pisz śmiało na PW lub na komunikatorach zewnętrznych!

Mail: yoohoo@wyspagraczy.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad mimo iż nie zmusił rozmówcy do dłuższej i rozwiniętej wypowiedzi, są może i błędy stylistyczne i ortograficzne, no ale mi tam się fajnie czytało ten wywiad ?

Ale szkoda że nie jest cały tylko "część" 

Pamiętaj aby następne wywiady robić całościowe, a nie na części.

Łap like za dobre chęci ?

 

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad mi się podobał, aczkolwiek był mało wyczerpujący i czegoś mi tu brakowało ? jak już pisali chłopcy wyżej, trochę zauważalnych błędów się wkradło, na przyszłość postaraj się by wywiad był napisany bez błędów czy literówek. No i z tym podziałem na części, może i niegłupie ale może dobrałabym inaczej pytania. 

Serduszko za chęci i dla dalszej motywacji ?

 

HaXiu kiedy budujemy bazę? XD

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby część pierwsza, ale jednak ciut krótka jak na wywiad.

Co mnie najbardziej razi w tym wywiadzie? Zaczynanie zdania od "A jak" "A czym" "A co do" "A jak ma"

A jak ma twoja wybranka na imię?

A czym ty lubisz się interesować i jakie masz hobby?

A jak wspominasz dzieciństwo, co najbardziej  lubiłeś robić?

Zwróć na to uwagę przy następnych wywiadach, czy też drugiej części. Próbuj bardziej rozwinąć swoje pytania, zbyt agresywnie przechodzisz z jednego w drugie.

Jak nad tym popracujesz będzie zdecydowanie lepiej, widać, że masz chęci by coś robić i to się szanuje ?

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#up

same hejty [prawie]

a ja powiem cos milego bo ksiądz ostatnio na kazaniu mówił,że mamy patrzeć nie tylko co jest w nas złego a przede wszystkim dobrego.

mi się podoba ten wywiad jak na pierwszy raz     [czas + chęci]

dałbym ci repke tylko,że już wykorzystałem dzisiaj ?

Powodzenia !

 

Edytowane przez Puszek
jeż wszedł mi na klawiature

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kamil. zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie