Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [UBTeam] Artanisxx


Christo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z forum: Artanisxx
Data urodzenia: 26.03.1998
Doświadczenie: 7/10 
Link z Twoim SteamID na http://banid.pl/ : https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:148663202
Ile dziennie godzin spędzasz na forum?: kiedyś nie ukrywam wcale  od początku  tego forum zamierzam  to nadrobić  aktywnością 
Osiągnięcia na CSowicze.pl : ---
Opcje kontaktu(podaj numer gg, mail)?: 
gg: 66406916
Dlaczego akurat ty powinieneś zostać członkiem UBTeam? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Wiem ze mnie zlinczujecie w tym podaniu o brak postów, aktywności  skoro konto mam od 2k14
ale no przez dość długi okres  zbierałem doświadczenie poza csowicze  tylko po to by  tu powrócić i coś umieć nakładałem duży wkład w tą robotę na innym forum nawet 24/7h  jestem sumienny i pracowity 
 potrafiłem rozpisać  hl1 w 1.6 co do minuty  ale to dawne czasy 2 lata przerwy od tego. nie będę się chwalił jakie rangi miałem na innym sieciach bo nie ma czym imponować i po co wiadomo teraz praca też mi nie pozwala na tyle siedzieć co kiedyś( przepraszam za ortografie interpunkcje itd. ale tak już mam).
Dużo osób piszę  ze umie to i tamto ale ja sam się spotkałem z tym ze duża liczba osób tego nie potrafiła, gdy im  to udowadniałem to chodzili za mną mnie niszcząc za plecami z czego wynikła przerwa. Dlaczego  ja  jestem pomocny, spokojny, regulaminowy, kultura to podstawa na randze  i sumienność  pracy na randze którą się ma a nie chwalenia się znajomych ze się ma  i tyle.
 Owszem popełniałem  błędy  w ocenie  demek  ale wiadomo człowiek to nie maszyna każdy może się mylić  zwłaszcza z  przemęczenie i gdy inni nie potrafią współpracować w grupie. Pewnie i tak nie odpowiedziałem dlaczego akurat ja mam być wybrany   jako nowy członek do UBT ale pomyślałem  by to podanie było mimo wszystko unikalne  a nie typu kopiuj/wklej jak to bywa z większością. Zaległości zazwyczaj staram się nadrobić dość szybko  jeśli wiem ze czegoś nie pamiętam i miałem kiedyś admina u Rumcajsa  na serwerze, długo się zastanawiałem czy pisać  ale próbować warto.
Umiejętność oceny demka(1:10): 8/10 może mniej przez przerwę 
Edytowane przez Artanisxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałbym Ci okres próbny. 

- aktywność słaba

-  jest trochę podań od użytkowników którzy bardziej zasługują na ta posadę

+ podanie ładnie napisane

+ wiek

+ Doświadczenie, ale to się sprawdzi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszane mam uczucia, ale jestem skłonny dać Ci okres próbny! Podanie w miarę ładnie napisane, a co do wieku to dużej uwagi nie ma co przywiązywać. Słaba aktywność, ale wszystko da się nadrobić. Jest kilka innych ciekawszych podań lecz okres próbny powinieneś dostać. Co do doświadczenia to wszystko sie okarze po pewnym czasie czy dajesz sobie faktycznie radę na owym stanowisku. Powodzenia! 

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie