Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Czym się wozicie i jakie macie plany ^^


lootz

Rekomendowane odpowiedzi

Jakim autkiem się wozicie i jakie macie plany co do niego? 

W ciągu 3 lat przeminęło koło mnie kilka aut, głównie było to:

BMW e36 Coupe z 1994r o pojemności 1.6 

Seat Ibiza II z 1998r o pojemności 1.4

GOLF V 1.6 z 2004r o pojemności 1.6

Aktualnie siedzę w Opel Astra H GTC z 2006r o pojemności 1.6 w benzynce i zostanie ze mną raczej na dłużej, a mam nadzieję, że przez kilka lat.

W diesla nie chcę się pchać bo jest najbardziej awaryjny i według mnie jest to zbędny wydatek na mechanika i części.

29d1632f26d1e.jpg

Aktualnie stoi na 17' alufeglach OZ Racing Hydra z zamiarem sprzedaży i zakupu OZ Adrenalina również na 17' (czarne)

Lakier hmm.. aktualnie szary, lakierowanie auta mi się nie opłaca (chociaż wolałbym pomalować na czarno) ze względu na cenę, która wynosi nawet 10000zł, więc odpada ? 

Na wakacje 2019 w zamiarze również jest Chiptuning, a dokładniej modyfikacja eco by zmniejszyć spalanie w granicy do 1,5l/100km, gdyż przy mojej jeździe spalanie w mieście wynosi 9l/100, a w trasie 16/100, więc przejechanie ok. 400km Toruń -> Katowice kosztuje mnie około 300zł w jedną stronę, a czasem nawet więcej ?  Dodatkowo będzie korekta dawki rozruchowej jak i usunięcie limitera prędkości.

Do naprawy, a dokładniej to usunięcie błędów w ECU tempomatu, który jednak przyda się na dłuższe trasy.

Wymianie ulegnie również cały układ wydechowy, a zamontowany zostanie od Buzzera zamiast seryjnego.

Pokażcie swoje perełki i jakie macie plany co do ich odpicowania?

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie