Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Only AWP


Grzechuu

Rekomendowane odpowiedzi

Coś o Sobie:  Nazywam się Grzegorz, interesuję się informatyką oraz uczęszczam do technikum o profilu informatyk.
Typ Serwera: Only AWP
Ilość Slotów: 20
Link GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.16.195:27015/
Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć:  Ponieważ lepiej prowadzi się serwer będąc członkiem jakieś sieci niż w pojedynkę.
Rozkręcony [TAK/NIE]:  Serwer powstał 5 dni temu. Jest słabo rozkręcony ale pomyślałem że skoro wasze serwery też dopiero "startują" to może się przydać. Zamierzam też wykupić reklamę na gosetti co też może pomóc
Wiek właściciela serwera: W lipcu 18
Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: Tak
Udostępniasz serwer na konto sieci [Tak/Nie]: Subkonto
Kontakt: https://steamcommunity.com/profiles/76561198314490858/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Anony.mous napisał:

Jestem na TAK

Sieć dopiero startuje i na pewno przyda się serwer, który zasili szeregi ?

+ Sloty

+/- Staż Serwera

Niby tak, niby nie. Zauważ, że posiadamy już serwer Only AWP, który również nie jest rozkrecony. Dodanie drugiego serwera miałoby sens, gdy pierwszy byłby rozkreklamowany i pełny.

- Jest już Only AWP

- Świeży serwer

Ja osobiście jestem przeciwko.

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle że można dać szansę, bo:

+ potrzeba serwerów

+ sloty

- posiadamy już only awp

Ale zawsze w razie czego można zmienić na jakiegoś cod moda czy paintball jakby z tym był nie wypał xd

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Mategros napisał:

Tak . 

Jeżeli wykupisz reklamę , będziesz zajmował się serwerem , i jak będziesz miał kasę na reklamy , bo to nie tylko jedna reklama za 20 zł . ?

Gdyby reklamy na gosetti kosztowały tylko 20 zł to byłbym szczęśliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Crvena Zvezda napisał:

 

- zmień typ serwera, np. COD MOD, BF2 lub inny ciekawy mod.

 

Osobiście jestem na tak sam lubię postrzelać na Only AWP ale jak zrobił byś BF2 tak jak napisał @ Crvena Zvezda to dopiero by się działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie i na tak.

- brak reklamy

*istnieją również inne master boosty oprócz setti, gdzie nawet można kupić reklame na liste dynamiczną za dyszkę przelewem.

- chciałem wejść na serwer, ale nie udaje mi się połączyć... w ogóle nie ładuje się

Jeżeli będzie reklama to jak najbardziej można przyłączyć serwer do sieci. 

 

b_350_20_2C3351_090E23_FFFFFF_FFFFFF.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, miszu napisał:

Jestem na nie i na tak.

- brak reklamy

*istnieją również inne master boosty oprócz setti, gdzie nawet można kupić reklame na liste dynamiczną za dyszkę przelewem.

- chciałem wejść na serwer, ale nie udaje mi się połączyć... w ogóle nie ładuje się

Jeżeli będzie reklama to jak najbardziej można przyłączyć serwer do sieci. 

 

Reklama już wykupiona. Jesteś pierwszą osobą która nie może wejść na serwer a po stronie serwera jest wszystko ok. Możesz mi też podać według Ciebie dobrego boosta za 10 zł który przyciągnie graczy bo jeszcze o takim nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Pietrek napisał:

Mam zasadnicze pytania, zamierzasz przedłużyć reklamę? Masz odblokowanych graczy Non-Prime?

Jeżeli chodzi przedłużenie reklamy to zależy jak serwer będzie prosperować po zakończeniu jej. Gracze Non-Prome są odblokowani. Wiem też że na non-prime jest dużo cheaterów ale nie każdy nowy gracz będzie od razu kupować prime o ile w ogóle ktoś to kupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama serwera to podstawa, tak jak i pliki, więc jeżeli nie możesz tego zagwarantować, to nie możesz też liczyć na cuda co do ilości graczy. Jestem na tak, chociaż poczekajmy na czerwonych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie