Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Starodawna narośl - reklamowanie forum


Blame

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Zauważyłem, że w niektórych tematach można czerpać usługi za tzw. reklamy sieci. Mamy rok 2018, gdzie fora utraciły swoją popularność na rzecz grup na Facebboku itp. Forma aktywności w zamian za usługi jest konieczna, ponieważ ten, kto się stara powinien zostać nagrodzony. 

Do rzeczy. Moją propozycją jest zamiana 10 reklam na 10 dobrych i treściwych poradników wraz z wymaganym progiem postów. Zaangażowanie w promocję sieci zostanie wtedy przeniesione w życie społeczności Csowicze.pl, a jak użytkownicy sieci Internet będą wyszukiwali rozwiązania co niektórych zagadnień, wyszukiwarka będzie w jakiś sposób promować to forumowe rozwiązanie. 

Pozdrawiam.

menu-7.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod propozycją. Kolega pomyślał, ponieważ popularność for spada. Poradniki innym użytkownikom będą się przydawać a z czasem po wpisaniu w wyszukiwarkę mogą się wyświetlać. Takie rozwiązanie wydaje mi się bardziej opłacalne, daje "superke" za pomysł.

Edytowane przez Yoohoo

Redaktor sieci. Jeżeli masz pytanie - pisz śmiało na PW lub na komunikatorach zewnętrznych!

Mail: yoohoo@wyspagraczy.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, ale to nie powinno być w propozycjach, ponieważ to jest w geście użytkownika, który chce ma czas i chęci do tworzenia poradników. Oczywiście to jest bardzo fajny pomysł bo sam czasem jak czegoś szukam to wpadam na konkurencyjne fora. Co do nagradzana kreatywnych użytkowników pomyślimy. Narazie jedyna nagroda i zarazem osiągnięcie jest trofeum za 50 poradników na sieci. 

banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, HaxIU napisał:

Jestem za, ale to nie powinno być w propozycjach, ponieważ to jest w geście użytkownika, który chce ma czas i chęci do tworzenia poradników. Oczywiście to jest bardzo fajny pomysł bo sam czasem jak czegoś szukam to wpadam na konkurencyjne fora. Co do nagradzana kreatywnych użytkowników pomyślimy. Narazie jedyna nagroda i zarazem osiągnięcie jest trofeum za 50 poradników na sieci. 

Ale ja właśnie wspomniałem o nagradzaniu użytkownika. Aktywny na naszej sieci forumowicz z paroma poradnikami może na przykład zmienić nick, zostać redaktorem, adminem etc. To właśnie jest clue całej propozycji. 

menu-7.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blame napisał:

Ale ja właśnie wspomniałem o nagradzaniu użytkownika. Aktywny na naszej sieci forumowicz z paroma poradnikami może na przykład zmienić nick, zostać redaktorem, adminem etc. To właśnie jest clue całej propozycji. 

http://prntscr.com/m02im6

Tu jest medal za napisanie 50 poradników więc jakaś nagroda jest.

A co do propozycji to Bardzo dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Xeo.exe napisał:

http://prntscr.com/m02im6

Tu jest medal za napisanie 50 poradników więc jakaś nagroda jest.

A co do propozycji to Bardzo dobry pomysł.

 

Medal można sobie o kant tyłka obić tak szczerze. Kolega wyszedł z bardzo dobrą inicjatywą. Ja jestem za dawaniem VIP na kilka dni itp. Nagród. 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1146855123_Propozycjaprzyjta.png

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas, jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie.

KONTAKT ZE MNĄ:

SERWERY NA KTÓRYCH MOŻESZ MNIE SPOTKAĆ:

  • [RETAKES ONLY PISTOL] - 145.239.16.170:27085
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie