Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie BY ExoRc1sM2


MemorableOficia

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z forum:ExoRc1sM2
Data urodzenia:18.02.1991
Doświadczenie:9/10
Link z Twoim SteamID na http://banid.pl/ :https://banid.pl/kto?to=0:0:115593695
Ile dziennie godzin spędzasz na forum?:24h
Osiągnięcia na CSowicze.pl :2lat już jestem tu na forum ci co mnie znają to wiedzią 
Dlaczego akurat ty powinieneś zostać członkiem UBTeam? cs'a gram od paru ładnych lat podczas których miałem dwie własne sieci, na 15. innych byłem na pozycji opiekuna serwera lub wyższej, na swoich sieciach działałem w ubt/act (antycheat team). Rozpatrywałem niezliczoną ilość przypadków cheatów, włączając między innymi aferę z metori (aim po stronie serwera) którego można było rozpoznać po podwójnych dziurach w ścianach :)
kontaktu(podaj numer gg, mail)?:62189492
Umiejętność oceny demka(1:10):10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie. 

- posty

- jakoś nie widać żeby Twój czas na forum jak i posty świadczyły o tym że siedzisz 24h. 

- podanie nie przekonuje, piszesz o niewiadomo jakim doświadczeniu lecz niby jesteś u Nas 2 lata a nic nie osiągnąłeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jak patrze na twoje podanie kompletnie mnie nie przekonuje

-Może lata swoje masz i powinieneś bardziej się postarać i opisać dlaczego akurat ty nadajesz się na to stanowisko

-Napisałeś że potrafisz rozpisać demko 10/10 średnio mi się chce w to wierzyć

-Też coś wspomniałeś że miałeś UBTEAM na 15 innych sieciach chyba pod domeną xaa  pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak duża ilość sieci na których byłeś w ciągu raptem kilku lat nie świadczy dobrze o tobie. Ja gram 10 lat lub więcej i byłem na 4 sieciach tylko.

Wychodzi na to, że albo skaczesz z kwiatka na kwiatek, albo szybko jesteś usuwany z rang.

Nie rozumiem tej sciemy w podaniu, że niby 24h dziennie tu spędzasz, to miał być dowcip mam nadzieję. 

 

Fajnie, że potrafisz rozpoznać czity, ale patrząc przez pryzmat innych podań jestem przeciw.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie