Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane UBT [Sm0keR.!]


Sm0keR.!

Rekomendowane odpowiedzi


 

Nick z forum: Sm0keR.!

Data urodzenia: 1990.01.01

Doświadczenie: Duże, ponieważ niejednokrotnie bywałem na sieciach członkiem UBT i radziłem sobie bez żadnych zarzutów.

Link z Twoim SteamID na http://banid.pl/ : https://banid.pl/kto?to=0:0:10102637

Ile dziennie godzin spędzasz na forum?: Forum jest po świeżej reaktywacji lecz będę poświęcał dużo czasu (dziennie 2-3h)

Osiągnięcia na CSowicze.pl : Brak

Opcje kontaktu(podaj numer gg, mail)?: GG: 51689446

Dlaczego akurat ty powinieneś zostać członkiem UBTeam? (dłuższa odpowiedz mile widziana):  Ponieważ jestem miły kulturalny oraz ogarnięty mam swoje lata , nie zachowuję się jak jakiś szczeniak ? . Byłem niejednokrotnie członkiem UBT z resztą jak wyżej już wspomniałem. Z tą funkcją radziłem sobie bez żadnych problemów, nie było na mnie żadnych skarg oraz zażaleń. Przyda się do pomocy taka osoba jak ja, ponieważ jestem doświadczonym w tym co zamierzam robić, miły oraz pomocny i pomogę każdemu bez znaczenia kto jaki jest. Zawsze staram się znaleźć rozwiązanie by tej osobie pomóc a nic w zamian nie oczekuje prócz satysfkacji, że mogłem się przydać komuś.

Umiejętność oceny demka(1:10): 6

Pozdrawiam Sm0keR.!

Zdrowych I Wesołych Świąt!!

Edytowane przez Sm0keR.!
.

Untitled-1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc szczerym, to można Cię brać - na tak. Dlaczego?

+ trochę już przeżyłeś 

+ masz spore doświadczenie.

Powodzenia, trzymam kciuki.

Redaktor sieci. Jeżeli masz pytanie - pisz śmiało na PW lub na komunikatorach zewnętrznych!

Mail: yoohoo@wyspagraczy.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie doświadczenie i wiek, raczej mój głos nie byłby na TAK,  więc masz odemnie pozytywny głos.

+wiek

+doświadczenie

+/- umiejętność oceny demka

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas, jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie.

KONTAKT ZE MNĄ:

SERWERY NA KTÓRYCH MOŻESZ MNIE SPOTKAĆ:

  • [RETAKES ONLY PISTOL] - 145.239.16.170:27085
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenie masz zarówno w randze jak i życiowe, niestety nie wiem jakie masz zdolności ponieważ nie widziałem Cię w akcji, ale sądzę, że to nadrobimy.

Podanie bardzo przejrzyste i mnie zadowala, więc jestem za przyjeciem.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem na tak, lecz widziałem inne podania i one są mniej rozbudowane ale osoby są znane

+Wiek 

-/+Doświadczenie, nie można potwierdzić 

I to co lubie 

+Bardzo ładne podanie, fajnie się czyta wszystko związane z tematem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem aktualnie na nie, daj się poznać a dopiero później startuj na rangę. Wiek przemawia na plus ale umięjętności oceny demek sam piszesz, że kuleje. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z tego grona ja Ciebie chyba najlepiej znam, Dobry H@/J@, znam go z wielu sieci, wiem, że sobie poradzisz bez problemowo, a jak czegoś nie wiesz to pytasz, wolisz upewnić się niż popełnić błąd.

Także:

+ wiek

+ doświadczenie jakieś tam już masz.

+ Konto since 2k16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Boziu co ja mam tutaj napisać. Gdyby nie podanie które jest bardzo ładnie napisane i wiek który masz byłbym skłonny dac NIE. Jestem jednak za okresem próbnym tak jak w kolegi podaniu, doświadczenie masz, a skoro piszesz to podanie to na owym stanowisku juz byłeś. Masz duże chęci, a to sie u takiej osoby ceni. Zdecydowanie przekonał Mnie wiek i podanie. Minusem jest to, ze pisanie przez Ciebie demek kuleje czy jest słabe to jest taki twardy minus. Okres próbny tydzien takie jest moje zdanie. Powodzenia. 

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie