Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Szybka Rekrutacja Na Admina


Pikaczu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukujemy kilku adminów, którzy będą aktywnie brać udział na serwerze jak i na naszym forum.

Jest to tzw. "szybka rekrutacja" na admina w której nie będą brane pod uwagę wymagania oraz nikt nie będzie Was oceniał.
 

Imię:
Nick:
Wiek:
Dlaczego ty?:
Znajomość AMX(1/10):
Miałeś już kiedyś admina?:
Steam/NS:
Posiadasz mikrofon?(Obowiązkowy):
Posiadasz TS3?:
Skladki Miesieczne [ 11.07 ZL SMS / PRZELEW ] :

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Igor
Nick: HaQ
Wiek: 16 niedługo 17
Dlaczego ty?: Ogarniam admina i potrafie zobaczyć gdy gracz jest czysty i gra dobrze a gdy jest odpalony
Znajomość AMX(1/10): 7,8 musze sobie jeszcze poprzypominac (dłuzsza przerwa)
Miałeś już kiedyś admina?: Wiele razy
Steam/NS: Ns . Steam wkrótce
Posiadasz mikrofon?(Obowiązkowy): Tak
Posiadasz TS3?: Tak 
Skladki Miesieczne [ 11.07 ZL SMS / PRZELEW ] : Nie ma problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:Dawid
Nick:D4W1D.^^[EL1M1N4T0R]
Wiek:16
Dlaczego ty?:Poniewaz jestem kulturalny, rozrozniam skilla od czita,umie dogadac sie z rowiesnikami z gry :D(bez sprzeczek),bede poswiecal serwerowi bardzo duzo czasu jak i uwagi,bede czesto na forum wystarczy pisac ze ktos podejrzany wchodze sprawdzam(podejrzany ss jak nic to pisze ze czysty)Jestem pomocny wiec probuje pomagac we wszytskich mozliwych sprawach...
Znajomość AMX(1/10):8
Miałeś już kiedyś admina?:Tak mialem i to nie raz kiedys bylem wspol wlascicielem sieci ktora sie dobrze rozwijala ale przeszkoda byla nauka wiec rezygnowalismy :(
Steam/NS:Steam,
Posiadasz mikrofon?(Obowiązkowy):Mam
Posiadasz TS3?:Taaa
Skladki Miesieczne [ 11.07 ZL SMS / PRZELEW ] :Niestety nie

b_350_20_08527D_09458B_FFFFFF_111111.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Kuba.

Nick: Eustachy

Wiek: 17 lat.

Dlaczego ty?: Dlatego ja że Jestem miły ogarięty kulturalny  znam się na cziterach lubię pomagać nowym jak i starym graczom, jak tylko mogę Znam się na Posadzie Admina miałem dużo razy na różnych serwerach Cod mod dd2 itp lubię grać na cod modach poszczegołnie gram w c's 5lt. 

Znajomość AMX(1/10): 7 - Znam na pamięć całe amxmodmenu.

Miałeś już kiedyś admina?: Tak miałem dużo razy admina Moderatora itp. jestem miły kulturalny pomocny znam się na odpałach na serwer mogę poświęcić od 4 do 7h,

Steam/NS: Non nie wiem czy kupić steam.

Posiadasz mikrofon?(Obowiązkowy): Posiadam ale mam dzwięk w lapku rozwalony.

Posiadasz TS3?: Tak mam

Skladki Miesieczne [ 11.07 ZL SMS / PRZELEW ] : Oczywiśćie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@HaQ Zapraszam na ts.

 

@Maverick Tu mozesz pobrac ts3

http://www.teamspeak.com/?page=teamspeak3 
Czekam na was na ts. ( jesli mnie nie ma na ts mozna mnie zlapac na gg. )

 

Rekrutacja nadal otwarta oraz zapraszam do skladania podan.

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Kacper
Nick: TuRbOoNeT
Wiek:15
Dlaczego ty?: Znam sie na adminie jestem pomocny oraz miły, odróżniam czitera od dobrego gracza, mam sporo czasu a im więcej adminów tym lepiej się gra bo mniej cziterów :)
Znajomość AMX(1/10): 7
Miałeś już kiedyś admina?: Miałem i mam
Steam/NS: STEAM
Posiadasz mikrofon?(Obowiązkowy): Posiadam
Posiadasz TS3?: tak
Skladki Miesieczne [ 11.07 ZL SMS / PRZELEW ] : Tak jak najbardziej lecz dopiero dam rade zapłacić w poniedziałek

https://www.youtube.com/watch?v=bTMog-rTN6w diss na gabena

 

https://www.youtube.com/watch?v=ItlWMnE1NCM wpadka podczas teleturniejów 8-15 najlepsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TuRbOoNeT Zapraszam na ts.

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Mateusz
Nick: Toshiro
Wiek: 16
Dlaczego ty?: Bo wiem kto cheat, a kto nie....Potrafię się z graczami dogadać :)
Znajomość AMX(1/10): 9/10
Miałeś już kiedyś admina?: Wiele razy:)
Steam/NS: Za tydzień będę miał Steam
Posiadasz mikrofon?(Obowiązkowy): Tak
Posiadasz TS3?: Tak
Skladki Miesieczne [ 11.07 ZL SMS / PRZELEW ] : Mogę płacić, ale zawsze po 10 dniu miesiąca :)

Toshiro-2_whraara.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Toshiro Zapraszam na gg/ts

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Imię: Damian
Nick: PsonaKh
Wiek: 16
Dlaczego ty?: Mało adminów z rana do popołudnia i chce to ogarnąc ponieważ dużo cheaterów lata.
Znajomość AMX(1/10): 7/8
Miałeś już kiedyś admina?: Tak
Steam/NS: Nie
   

Posiadasz mikrofon?(Obowiązkowy): Tak 
Posiadasz TS3?: Tak
Skladki Miesieczne [ 11.07 ZL SMS / PRZELEW ] : NIE ZABARDZO ( PROBLEMY RODZINNE )  ;((

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Pomogłem ? Spodobał Ci się mój post/temat ? Zostaw po sobie ślad klikając  rep_up.png

 

 

zp571_boxuvn.gif

 

b_350_20_191919_191919_BCBCBC_191919.png

 

GG: 52114326 

SKYPE: PsonaKh

 

 

 

      

         

 

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:Dawid
Nick:BOSS
Wiek:17
Dlaczego ty?:Poniewaz podoba mi sie ten serwer, mam dużo znajomych na serwerze ,nielubie cziterów którzy czasem sie tam kręcą .
Znajomość AMX(1/10): 7/10
Miałeś już kiedyś admina?:tak
Steam/NS:Brak
Posiadasz mikrofon?(Obowiązkowy): Tak posiadam
Posiadasz TS3?: tak posiadam
Skladki Miesieczne [ 11.07 ZL SMS / PRZELEW ] : z kasą bedzie cięszko ale moge w zamian robić reklamy forum na innych forach i serwerach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Dawid
Nick: BlackBird
Wiek: 23
Dlaczego ty?: Aktywny, nie przepadam za cziterami, a na serwie ich wielu i szkoda aby serwer stracil dobrych graczy :]
Znajomość AMX(1/10): 6
Miałeś już kiedyś admina?: Tak, na tym serwie
Steam/NS: NS
Posiadasz mikrofon?(Obowiązkowy): Tak
Posiadasz TS3?: Tak
Skladki Miesieczne [ 11.07 ZL SMS / PRZELEW ] : Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Dominik
NickMery<Ty Moja>Mery
Wiek: 15
Dlaczego ty?: Denerwuje się jak ktoś czituje. Dodatkowo, gdy nie ma admina ludzie nie stosują się do regulaminu. Dodam też iż zmierzam sporo czasu spędzać na serwerze. Nie obrażam, ani nie przeklinam.
Znajomość AMX(1/10): 4/10? Nw komendy znam (po co reszta)? + i tak zrobię binda pod menu.
Miałeś już kiedyś admina?:Miałem, lecz nie na tym serwerze.
Steam/NS: Steam ! :D
Posiadasz mikrofon?(Obowiązkowy): Posiadam (wbudowany w laptopa)
Posiadasz TS3?: Posiadam, lecz nie używam z powodu lagowania CS
Skladki Miesieczne [ 11.07 ZL SMS / PRZELEW ] : Teraz tak, lecz następny sms raczej się spóźni. (ok 8-10 dni następnie już będzie w czas.)

37926212385048652808.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Damian
Nick: Pikus
Wiek: 23
Dlaczego ty?: Nie będę się rozpisywał po prostu chcę pomóc serwerowi i mi zależy na tym bo jest okey serwer z przyszłością. Proszę tylko o jedna szansę, wykorzystam ją jak potrafie :)
Znajomość AMX(1/10): 9,5
Miałeś już kiedyś admina?: Dużo razy
Steam/NS: NS
Posiadasz mikrofon?(Obowiązkowy): Oczywiśie
Posiadasz TS3?: Tak
Skladki Miesieczne [ 11.07 ZL SMS / PRZELEW ] : Oczywiście

Pomogłem? Daj PLUSIKA + Ciebie Nie Kosztuje A Mnie Motywuje! :)

55964046409054103516.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Dawid
Nick: ShaZii
Wiek: 18
Dlaczego ty?: Chce pomóc ogarnać serwer
Znajomość AMX(1/10): 7/10
Miałeś już kiedyś admina?: Tak
Steam/NS: Steam
Posiadasz mikrofon?(Obowiązkowy): TAk
Posiadasz TS3?: Nie
Skladki Miesieczne [ 11.07 ZL SMS / PRZELEW ] : Tak

 

 

 

 

Jak nawiązać ze mną kontakt?

Nie spamuj mi na PW.

-Na początku się przedstaw i opisz dokładnie w jakiej sprawie piszesz.

-Staraj się podać jak najwięcej informacji abym mógł Ci pomóc.

-Na spamowanie tekstami typu "ee jesteś" nie będę odpisywał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:Kacper
Nick:Vesp3r
Wiek:15
Dlaczego ty?:Hmm dlaczego ja? Jestem mila, kulturalna osoba. CHce pomoc przy serwerze, stworzyc mila atmosfere.
Znajomość AMX(1/10):8(mialem pare serwerow)
Miałeś już kiedyś admina?:Tak
Steam/NS:NS
Posiadasz mikrofon?(Obowiązkowy):Tak
Posiadasz TS3?:Tak
Skladki Miesieczne [ 11.07 ZL SMS / PRZELEW ] :SMS

blue%20textures%20keep%20calm%20and%201920x1200%20wallpaper_www.wallpaperhi.com_43.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Kuba
Nick: botek
Wiek: 17
Dlaczego ty?: Ogarniam, mam admina na cod 2k, dd2 #1, na coda 201 wchodzę codziennie i myślę, że się nadam.
Znajomość AMX(1/10):  7
Miałeś już kiedyś admina?:  tak
Steam/NS: steam
Posiadasz mikrofon?(Obowiązkowy): tak
Posiadasz TS3?:  tak
Skladki Miesieczne [ 11.07 ZL SMS / PRZELEW ] : nie :C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Kacper
Nick: SsG ♥ Love Cama ♥
Wiek: 17
Dlaczego ty?:, ponieważ jestem miły, spokojny, pomocny a na pewno przyda się taki admin jak ja :)
Znajomość AMX(1/10):6-7/10
Miałeś już kiedyś admina?: Oczywiście :).
Steam/NS: Steam
Posiadasz mikrofon?(Obowiązkowy): Tak
Posiadasz TS3?: Tak
Skladki Miesieczne [ 11.07 ZL SMS / PRZELEW ] : Czasami przelew czasami sms :). (teraz nie mam hajsu, ale jak będę miał to od razu wyślę :) )

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Sergiej
Nick: oNe*
Wiek: 17
Dlaczego ty?: Mam duże doświadczenie w administracji, był adminem 2 lata na projekty Devil-Arena, czuły, troskliwy
Znajomość AMX(1/10): 8/10
Miałeś już kiedyś admina?: Tak
Steam/NS: Steam
Posiadasz mikrofon?(Obowiązkowy): Tak
Posiadasz TS3?: Nie
Skladki Miesieczne [ 11.07 ZL SMS / PRZELEW ] : SMS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

Zapraszam na ts/gg

 

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Marcel
Nick: Spiryt ^^.
Wiek: 15
Dlaczego ty?: Myślę, że jestem osobą na to stanowisko , gdyż praktycznie nie widzę , aby jakiś admin był na serwerze kiedy jest cziter, a ja się staram siedzieć ok 5h dziennie. Siedzę w tym juz 1 rok (Amx itp) . Umiem odróżnić czitera od

normalnego gracza smile.png , wiem co to jest kultura oraz współpraca na serwerze smile.png Miałem 2 razy swój serwer oraz admina na wielu innych , ale zrezygnowałem , ponieważ postanowiłem złożyć podanie u was smile.png, Po prostu jestem osobą na to stanowisko.
Znajomość AMX(1/10): 7/10
Miałeś już kiedyś admina?: Oczywiście, nawet na tym codzie.
Steam/NS: Steam
Posiadasz mikrofon?(Obowiązkowy): Jasne , że tak 
Posiadasz TS3?: Tak
Skladki Miesieczne [ 11.07 ZL SMS / PRZELEW ] : Sms :)

 

P.s

Pewnie jestem tu znany , miałem admina na codzie , mój  dawny nick to Fr3$hM4k3R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie