Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga Na Admina .:(Niuniek):.


HaQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym złożyć skargę na admina .:(Niuniek):. ponieważ pisze do niego na u@ 1 nic nie robi piesze 2 nic nie robic to postanowiłem , że napisze na niego skargę gdyz jest on nieodpowiedzialny nic nie robi poza gra 0 pomocy z jego strony nie robic nic sobie z tego gdy pisze do niego na u@ zeby sprawdził danwgo gracza a on zamiast sprawdzić to sobie gra i nic z tego nie robi jakby miał mnie kompletnie w ..... To tyle myśle że postąpicie z nim słusznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czemu nie ma tutaj Wzoru? ktorego powinieneś użyć.

2. Twoje składanie zdań jest przerażające!

3. Gdy czit jest zgłoszony adminowi to admin obserwuje podejrzanego i gdy stwierdzi, że faktycznie jest odpalony to robi demko/ssy, a jeżeli tego nie stwierdzi to nie robi nic. Admin nie musi zawsze reagować, gdy ludzie piszą na u@ i Ty złożyłeś podanie o admina.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym złożyć skargę na admina .:(Niuniek):. ponieważ pisze do niego na u@ 1 nic nie robi piesze 2 nic nie robic to postanowiłem , że napisze na niego skargę gdyz jest on nieodpowiedzialny nic nie robi poza gra 0 pomocy z jego strony nie robic nic sobie z tego gdy pisze do niego na u@ zeby sprawdził danwgo gracza a on zamiast sprawdzić to sobie gra i nic z tego nie robi jakby miał mnie kompletnie w ..... To tyle myśle że postąpicie z nim słusznie

Ok ok bylem runde na spekcie i sprawdzalem tego kolesia a i proszę Cię nie mów mi że nic nie robie bo to jest żałosne i jeżeli stwierdziłem tak jak Artengo pisze że nic nie ma to sory.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem, dostostuj się do wzoru to raz a dwa 
Wydaje mi się, że niestety nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim dla Siebie stanowisku, czas pokaże Ile jeszcze Niuniek zabawi w Administracji, bo niestety póki co według mnie się nie sprawdza :) . 

Pozdrawiam. Ka! <3 . 

<3 Pozdrawiam Ka! <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Cod 201 - 31.186.83.196:27161Skargi na admina / gracza"

do

"ŚmietnikArchiwum".

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie