Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Nieudolność Admina


Mateuszek

Rekomendowane odpowiedzi

Moj nick: 8ball1

Admina Nick: PePe

 

Występuje z wnioskiem o odebranie funkcji admina temu człowiekowi, ponieważ nie angażuje się w życie na serwerze. Podam kilka spraw ktore zaniedbał..

Pierwszą rzeczą jest bezczynne siedzenie na spec. pisze do niego 5-7 osób że ktoś ma wh, zgłaszają na U@ ale admin wogóle nie reaguje. Wytłumaczeniem na to że go nie było jest " byłem w googlach " itd.. Według mnie jeśli admin jest na serwerze to powinien go pilonować i troszczyć a nie przeglądać sobie google czy robić jakieś inne rzeczy.

Drugą rzeczą jest to że kiedy zwróci mu się uwagę, reaguje jak by mu ktoś matke i ojca zabił. Grzecznie pytam " czy jest , czy żyje wogóle na tym serwerze " a on odpowiada wulgarnie i z pretensjami.

Po Trzecie Nawet kiedy jest już dostępny i pisze że jest, nie reaguje.. Czyta to co ktoś mu pisze ale ma to za przeproszeniem w dupie, tak jakby tego nie było... Według mnie rola admina jest bardzo odpowiedzialna i pracowita, ale nie wszyscy o tym wiedzą .

Proszę o rozpatrzenie mojego wniosku, i skonsultowanie się z resztą graczy którzy też mają kilka spraw do zarzucenia adminowi PePe. 

Dziękuję  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz posiadac jakiekolwiek szanse co do tej skargi, sa wymagane dowody. Bez tego Admin posiada wieksze poparcie jak ty.

Aczkolwiek jezeli admin naprawde tak sie zachowal, mozna w ostatecznosci sprawdzic logi z czatu oraz y@/u@.

Taka mala rada, co do samej skargi, nie wiem jak bylo aczkolwiek jezeli pisze do niego te 5-7 osób, Admin nie ma prawa banowac pokolei nikogo.

Dajesz mu czas na sprawdzenie danego gracza, a nie mówisz mu aby banowal z automata by TY tak powiedziales I TY wiesz lepiej od niego.

Tu bedzie sygna iks de ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda czesto jestem na serwerze i widzę ze amini nie reaguja na u@ a na u@ trzeba reagować wiec jak ktos nie reaguje robic ssy temu adminowi i poleci ostrzezenie bo to przesada tylko byscie grali :)

Zgodzę sie z tym co napisali chociaż do pepe nic tak nie mam ale do Haniek to wgl masakra pisać do niego na u@ to  nie reaguje gra dalej admin na szpanu

b_160_400_1_ffffff_c5c5c5_ffffff_000000_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem takich błędów Admina i gracza jest pełna dokumentacja SS czy to z gry, czy to z konsoli.

Słowo przeciw słowu, ciężko kogoś tak przekonać.

....... mam demko robić na typa co jest podejrzany bo admin nie wie czy ma czy nie ma ? ......

b_160_400_1_ffffff_c5c5c5_ffffff_000000_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateuszek grasz na serwie max 3 dni z tego co pamiętam dałem Ci kiedyś bana.Jak siedzę na spect to albo sprawdzam gracza jakiegoś albo jestem na z/w.Skąd możesz wiedzieć ile osób pisze na u@ jak nie masz admina.Sprawdź sobie AMX i ile zbanowałem osób w 3 dni mojego adminowania.A i jeśli ktoś jeszcze coś do mnie ma to niech tu napisze a nie ty wypowiadasz się za nich albo niech zrobią osobną skargę.

                                                                                            Bleach.png

 

Nick: PePe

Gram na CoD 401

Potrzebujesz pomocy pisz na PW postaram się odpowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie