Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
dadak3

witam

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By batonstc
      Witam Mam na imię Piotrek moje zainterosowania to motocykle oraz granie w gry o mnie jestem miłym człowiekiem pomocnym oraz chętynym do zapoznawania nowych znajomych  oraz dąrzących do celu lecz mam 21 i nadal nie umiem dobrze pisać XD witam całe forum
    • By KowalQ
      Witam cie serdecznie, po co dołączyłem? Posiadam serwer bb od 2 i zachciało mi się prowadzić go.

a wiec Siemanko 👋😉
    • By blody102
      Cześć, jest tu nowy i chciałbym się z wami przywitać i lepiej was poznać, więc zacznę od siebie. Mam na imię Krystian, mam 23 lata pochodzę z Ustronia. Moje zainteresowania to: Granie w gierki, programowanie systemów oraz tworzenie Pluginów. Jestem osobą towarzyską a także lubię ludziom pomagać. Jeśli ktoś by chciał się  mnie lepiej poznać zapraszam na Steam a także na waszym Forum.   Pozdrawiam was Wszystkich a także administrację tego Forum/Dziękuję.
    • By V3nom
      Ahoj kamraci :p
      Mam na imię Tomasz. Nick w grze "V3n0m'" 
      Urodziłem się w Warszawie 01.01.1993r ale obecnie mieszkam pod Krakowem,taka tam długa historia... 
      Na ogół jestem radosny i przyjazny, komunikatywny i wygadany. 
      W tą zryta grę gram od 2001/2r, więc staż mam dluuuuuugi i doświadczenie również
      Gram również w inne gry, jak np- lol, apex czy tam jeszcze bardziej zryta gra od wszystkich " Cs go", którego staram się odstawić "
       Jestem człowiekiem, którego ludzie lubią z harakreru ale z gry już tak dobrze nie jest

To chyba wszystko o mnie... 

Aaa i obecnie gryeam u was na dd2 1.6
    • By Galaktyczny
      Siemka wszystkim co mnie znają lub nie gram na nicku βøℓø wracam po paru latach do was pozdrawiam właściciela i resztę nowych graczy wracam bo odchodzę z innej sieci mam na imię Maciej lat 31 lubię pograć w cs 1.6 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.