Skocz do zawartości

Zablokowane Brak Zaaangarzowania Sie W Adminowaniu


Sopa10pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym złożyć skargę na admina tego nowego co niby chce żeby był porządek na serwerze.

1 sytuacja to jest takie coś że gracze robią co chcą pisze tylko na y@ cele lub paka a gracze nie którzy robią nie którzy mają to w za przeproszeniem dupie

2. Pisząc do Admina że ktoś jest podejrzany o granie na wspomagaczach to mi pisze że ma spam i nie ogarnia a cały czas gra nie obchodzi go "chyba nic".A admin powinien zejść od razu na specta i zobaczyć gracza.

3.Robienie zmiany map kiedy gracze taką wybrali to jest denerwujące jak 2 graczy sie nie podoba mapa piszą do u@ że zła mapa.

 

Dowód bdz jak mapa się kończy dokumentuje sie demkiem

 

Admin to Pan szanowny Heniek

b_160_400_1_ffffff_c5c5c5_ffffff_000000_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sopa dokładnie cię rozumiem ale to nie jest wina admina, ponieważ nie ma możliwości wejścia na spec bo jest to wyłączone. Admin nie może ogarnąć wszystkich ludzi grając. Admin powinien od czasu do czasu wbić na spec, i dokładnie wszystkich graczy obejrzeć czy są odpaleni czy nie są, lub inne przy winienia graczy. Jedno powiem to nie jest admina wina że ma flagi do banowania ale musi robić demka, by dany gracz został zbanowany, wtedy admin nie nazywa się admin tylko gracz z przywilejami. Jednym słowem to jest dla mnie śmieszne, mieć admina a robić demka, żeby gracz został zbanowany xD. haha. 

b4rqdu.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 Dostosuj się do Wzoru

Po 2 Na serwerze jest mało adminów a rekrutacja jest ON więc zapraszam do składania podań

Po 3 Poproszę o Dowód 

Jakiego wzoru ?? tu a tym temacie nie było wzoru

OK rozumiem cie jest mało adm złożyłem podanie . To graczą ktorzy wcale nie grają na serwerze udzielaja sie sprawą o adma to jest na mnie śmieszne "podanie mnie nie przekonuje" to co kur***** może napisać kto bdz za mną to kase dostanie ??

Dowód demko ktore jeżeli jest z HLTV

 

 

Sopa dokładnie cię rozumiem ale to nie jest wina admina, ponieważ nie ma możliwości wejścia na spec bo jest to wyłączone. Admin nie może ogarnąć wszystkich ludzi grając. Admin powinien od czasu do czasu wbić na spec, i dokładnie wszystkich graczy obejrzeć czy są odpaleni czy nie są, lub inne przy winienia graczy. Jedno powiem to nie jest admina wina że ma flagi do banowania ale musi robić demka, by dany gracz został zbanowany, wtedy admin nie nazywa się admin tylko gracz z przywilejami. Jednym słowem to jest dla mnie śmieszne, mieć admina a robić demka, żeby gracz został zbanowany xD. haha. 

Ale ziomek on mi napisał że mam sam demko robić bo nie jest pewny ? lol ? jeżeli nie jest pewny niech zrobi ssy jest czysty wstawia na forum i wszystko gra a gracz był typowo odpał

 

Thc klasę która stworzyłeś szpieg VIP jest nie widziała na nożu a on za każdym razem mnie widział i walił do mnie.To jaki jest sen grania jak admin na niego on nic nie ma i nic nie robi a gracze pisali że ma wh

spec ? jest adminem sam może siebie dać na specta

b_160_400_1_ffffff_c5c5c5_ffffff_000000_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jede admin nie ogarnie całego serwera, zanim by to wszystko ogarnął to by czasu a czasu zleciało. Dlatego bądź trochę wyrozumiały, a nie od razu skargi piszesz o takie rzeczy. 

Śmierć Wrogom Ojczyzny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jede admin nie ogarnie całego serwera, zanim by to wszystko ogarnął to by czasu a czasu zleciało. Dlatego bądź trochę wyrozumiały, a nie od razu skargi piszesz o takie rzeczy. 

Skladasz podanie na admina poto aby zajmowac sie serwerem tak? nie poto aby miec prawa rozkazywania czy pisania na y@...

Jezeli skladasz podanie to masz byc przykladem dla gracza a nie jego wrogiem. Admin jezeli nawet nie moze zrobic ssów czy zbanowac gracza powinien zrobic demko, i nawet po czasie gry, gdy konczy grac dac te demo na forum, tak aby dany cziter wiedzial ze jednak ktos sie nim interesuje i nie ma prawa grac na wpsomagaczach, a tak jak bedziecie ignorowali to spolecznosc cziterów nigdy nie da naszym serwerom spokoju.

Tu bedzie sygna iks de ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie