Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Zapraszam na ts


Netan

Rekomendowane odpowiedzi

cbAnyiY.png


Witajcie drodzy Gracze/Graczynie, Czołgiści/Czołgistki, Metinowcy, CSowicze, Tibijczycy i inne stworzenia ze świata gier.

Ja jestem jednym z Tygrysów pochodzący z krainy DangerousTigers, która zamieszkują same prawdziwe Game'ingowe Tygrysy.
Przybywam do Was z wieścią od mojego przywódci, który zaprasza Was do naszej tygryskowej krainy.

Lecz tygrysy postanowiły się przyłączyć do całkiem dobrej sieci - Pykownia.pl, gdzie żerują do tej pory i jest im tam przyjemnie.
Tam też również Was zapraszamy,gdzie Pykownia udostępniła nam kawałek miejsca dla swojego legowiska.



linia-ruchomy-obrazek-0124.gif

IP ten zacnej krainy wygląda następująco:

DangerousTigers.pl / IP numeryczne: 178.217.191.207:6420 


linia-ruchomy-obrazek-0124.gif


Lecz to nie koniec wieści

Jesteśmy TS'em, który ma już na karku 3.5 roku z długo letnim stażem Właściciela oraz Technika (na 2 hostingach - obecnie na net-speak.pl), który rozwija się nadal  i jest otwarty na nowe propozycje.

TS ma krótką historie wstecz gdyż powstał on z myślą byłego już klanu DangerousTigers w Counter-Strike 1.6 , ale niestety z czasem powoli on upadał aż wkońcu zostali tylko Weterani, którzy postanowili pociągnać ten klan/grupę aż do tej pory i stworzyć TS'a dla wszystkich graczy, które motto brzmi "Od Graczy Dla Graczy".

Tak jak wspomniałem klan istnieje do tej pory lecz to nie jest taki już typowy klan lecz praktycznie w każdej grze mamy swoją ekipę/drużynę o czym wspomnę potem.

Obecnie stacjonujemy w takich grach jak : Counter-Strike GO , League of Legends , World of Tanks , Payday2 , Minecraft , MTA (serwery DAYZ,RPG), Metin2 , Battelfield oraz wiele więcej.

Posiadamy również swoją drużyne w CS;GO jak i w LoL'u

I tak przedstawia się nasza krótka historia..

linia-ruchomy-obrazek-0124.gif

YjZ4Inl.jpg

Na naszym TeamSpeak'u oferujemy dla Naszych użytkowników pełen komfort

A mianowicie oferujemy Wam

★ Wspaniałą i miła Administrację.
★ Stabilny Hosting,niskie pingi.
★ Szybką i profesjonalną pomoc w zakresie TeamSpeak/Gry/Komputery
★ Duża baza ikonek + specjalne ikonki z np okazji świąt,halloween itp
★ Specjalne strefy dla dużych klanów/grup/streamerów/Youtuberów oraz dla Stałego Bywalca (za 25lv)
★ Kanały Premium 
★ Posiadamy również LVL'e za czas online ( od 1 lvl do 40)
★ Specjalna Strefa "Stały Bywalec"
★ Organizowanie różnych zabaw/konkursów/Karaoke co jakiś czas.
oraz wiele więcej..

Wbijcie sami i się przekonajcie ! 

linia-ruchomy-obrazek-0124.gif

Posiadamy również:

 oraz własną Stronę Internetową - http://dangeroustigers.pl/page/?cbdce31f...f2bb67bf90
➜ Forum - Pykownia.pl

linia-ruchomy-obrazek-0124.gif
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie