Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Wyjaśnienie i dalsze działania wobec sieci - informacje od Administracji


Evanella

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie, jak już wiecie przez ostatnie dni walczymy z kryzysem jaki przechodzi nasza sieć.


Chciałabym w związku z tym w imieniu Administracji przedstawić po krótce co z czym się je i jakie będą nasze dalsze działania na sieci.


 


 


Na początku chciałabym odpowiedzieć na Wasze pytania, którymi zasypujecie nas od kilku dni. Zapewne każdy z Was zauważył jak ogromny błąd popełniliśmy


przywracając rangę Technika na naszym forum. Pochłonięci chęcią polepszenia stanu sieci podjęliśmy decyzję o przywróceniu osoby jak się okazało po czasie niekompetentnej


oraz emocjonalnie nieprzygotowanej do pełnienia takiej funkcji. Wiedzieliśmy o tym, jednak obietnice, które zostały nam przedstawione przez Właściciela przesądziły o decyzji jaką była


ostatnia szansa i ostatni kredyt zaufania w stronę byłego Technika. Jak się później okazało od samego początku nie miał dobrych zamiarów i planował spowodowanie rozpadu sieci


sprytnie wykorzystując nieobecność Właściciela. Wyłapanie luk i wgranie plików EC w związku z tym było już bardzo proste. Następnym krokiem było spowodowanie sytuacji, w której


byliśmy zmuszeni zablokować udział tej osoby w życiu forum i odebrać jej rangę, gdyż usiłowała ona udostępnić publicznie informację prywatną na temat osoby, która wyraźnie i kategorycznie


nie wyraziła zgody na to. Jak się później domyślamy pogrążony zemstą postanowił usunąć konta osób, które mu się zwyczajnie nie podobały, czyli prawie całej naszej Administracji.


Pomijając styl pisowni jaki zaprezentował naszemu Właścicielowi i nakazanie pozbycia się "niewłaściwych osób", którą sam de facto był. Myślę, że nic więcej nie muszę pisać.


Sami zapewne przez jego kadencję go trochę poznaliście i wiecie do czego jest zdolny, gdy ktoś lub coś mu się nie podoba. Pozostawię to do Waszej indywidualnej oceny.


 


Na pytanie "co teraz?" odpowiem w kilku zdaniach, gdyż bardzo możliwe, że nie widzimy się po raz ostatni.


Mamy w planach tymczasowe zamknięcie sieci i przygotowanie migracji na silnik IPS. Dla informacji dla Was chciałabym również wspomnieć o tym, że


nareszcie znaleźliśmy osobę kompetentną i jak najbardziej odpowiednią na stanowisko naszego Technika, ale ukażę się ona dopiero na naszym nowym forum.


Nie da się ukryć, że w tej sytuacji liczymy na Waszą lojalność i sentyment jakimi darzycie naszą sieć jednocześnie rozumiemy też sytuacje, w której będziecie


chcieli odejść na inną. Nie będą oczywiście podejmowane z naszej strony próby namawiania czy manipulacji. To co możemy na tą chwilę obiecać to to, że


wstaniemy na pewno. Nie zostawimy sieci i nie pozwolimy jej zniknąć. Wierzymy w jej potencjał i możliwości. Damy radę! :)


 


 


Jeśli macie jakieś pytania to piszcie śmiało, postaramy się odpowiedzieć na nie wszystkie.


 


 


Dziękujemy za uwagę i liczymy na wyrozumiałość.


Administracja Csowicze.pl


 


46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w sieci większość osób to tacy którzy mają wszystko w D.. i potrafią tylko narzekać, to ja się nie dziwię. Dobry przykład chociażby wyżej, .

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzę w to całym sercem, żeby forum było lepsze, nie tak jak dziś.

Trzymam kciuki za każdą operacje na forum, mam wielką nadzieje ze wszystko się naprawi.

Poza tym, Ewelino - żegnam Ciebie, powodzenia w życiu prywatnym. Zajrzyj czasem na naszą sieć, bo bez Ciebie to nie będzie to samo.

Redaktor sieci. Jeżeli masz pytanie - pisz śmiało na PW lub na komunikatorach zewnętrznych!

Mail: yoohoo@wyspagraczy.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja się tutaj coś wypowiem...

 

Wiele osób może pisze że sieć już nie wstanie, jest dnem, nie ma sensu na niej siedzieć itp. Ale może pomyślcie chociaż przez 5 min nad tym, że może w tych iężkich chwilach kiedy nasze forum zostawało po kawałku rozwalane i robione na nie DDOS'y i róznego rodzaju świństwa, to właśnie My staraliśmy się je utrzymywać w takim stanie aby nie było tego widać. Stało się jak stało, pare osób odeszło z naszej administracji z powodu owych ataków w naszym kierunku i widać teraz że jeżeli sieć ma problem to oni umywają od tego ręce. Ale są takie osoby które pomimo ciężkich chwil, zostają i starają się dalej rozwijać sieć w dobrym kierunku aby stała się legendarną siecią.

 

Przytoczę sobię pare w.w wypowiedzi:

 

Gościu co ma 5 postów i ma redaktora pisze wierze żeby forum było lepsze haha lol.
Zgadzam się z haxem

 

On chociaż został na sieci i stara się pomagać i wierzy w nas, a nie tak jak Ty odchodzi do innej sieci. Pozdrawiam cieplutko :D

 

 

 

Nie chcę mówić "a nie mówiłem", ale...  <hmm>

 

 

Po twojej dacie zarejestrowania widać że długo z nami nie jesteś a udzielasz się w Tym temacie. Jakbyś wiedział troszeczkę więcej o tym to mógłbyś się wtedy udzielić...

 

 

 

 

Laska, matkę oszukasz, ojca też xD Ale mnie nie oszukasz :P Co on miał niby rozwalać jak ta sieć to i tak już dno :)

 

Twoje zachowanie w tym momencie pokazuje dno czegokolwiek. Ty, posiadając u nas J@ po paru dniach odszedłeś, a wypowiadasz się w tym temacie o czym nic nie wiesz.

 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Temat zamykam bo robi się niepotrzebny spam. Jeżeli właściciel sieci będzie chciał się wypowiedzieć to otworzy ponownie temat.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie