Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wywiad z drenn!


Yoohoo

Rekomendowane odpowiedzi

hvvz1z.jpg

Witam! Dzisiejszą moją ofiarą jest @drenn. Nasz redaktorek odpowiedział nam na pytania, i co do niektorych nawet mnie zaskoczył. Krotkie jak zwykle, ale myślę że jest okej. Zapraszam do przeczytania!


@drenn

•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

@Yoohoo: Cześć Drenn! Dziękuję że znalazłeś kilka chwil na udzielenie mi odpowiedzi na parę pytań, więc chyba możemy zacząć. Na początek tak jak w prawie każdym wywiadzie możesz się przedstawić.

@drenn: Dżem dobry. Kto czyta forum ten wie jak się nazywam. A dla tych którzy nie wiedzą: Nazywam się Damian i mieszkam aktualnie niedaleko małej miejscowości Chojnice, na Pomorzu.

@Yoohoo: Podejrzewam i zgaduję, że przeżyłeś już 24 wiosny, co nie? (Jestem magikiem ^^)
Do Chojnic nigdy nie zajeżdżałem, lecz sąsiaduje z Twoim województwem od wschodu. Jak natknąłeś się na sieć CSowicze?

@drenn: Gdy wyprowadziłem się do Bydgoszczy, nie miałem co robić z wolnym czasem. Znajomych raptem kilku, a i miasta człowiek nie zna żeby wiedzieć gdzie iść. Więc wchodziłem po kolei na servery, aż dotarłem do COD 401 i tam też zostałem. Po pewnym czasie zostałem tam też adminem.

@Yoohoo: Jesteś obecnie jednym z dwóch redaktorów. Jesteś nim Ty i nasza Junior Administratorka Ewelina. Masz jakiś przepis na swoją rangę? W jaki sposób na nią zapracowałeś? (Tego pytania jestem najbardziej ciekaw.)

@drenn: Niedziele w mojej pracy są nudne, z tych nudów napisałem recenzję do gry którą wysłałem do ShadOow na priv. W tamtym czasie był opiekunem redaktorów. Spodobała mu się i dał mi wybór: albo wstawi ją on z informacją że jest mojego autorstwa, albo wstawię ją sam, jednak pod warunkiem że wcześniej napiszę podanie na redaktora. Specjalnie dla mnie prosił o otwarcie rekrutacji, ponieważ była akurat zamknięta. A reszta jakoś sama poszła.
A jeśli chodzi o przepis na rangę, to go nie posiadam. Po prostu wszystko robię na ostatnią chwilę i nie przygotowuję się do tekstów. Wywiady, recenzje, czy cokolwiek innego: Wszystko wymyślam na szybko.

@Yoohoo: Czyli musiałeś napisać naprawdę zajebistą recenzje by on akurat specjalnie dla Ciebie otworzył rekrutację, co nie?
A co do przepisu na rangę, tak samo wykminiam na lekcje itd.

@drenn: Zajebistą bym jej nie nazwał. Ale nie ukrywam że wyszła lepiej niż się spodziewałem.

@Yoohoo: Co sądzisz o moim ostatnim wywiadzie z Nexem którego ostatnio na szybko napisałem?

@drenn: Co o nim sądzę napisałem dokładnie w komentarzu. Powtórzę: Zwracaj większą uwagę na błędy w pisowni i je poprawiaj. Poza tym jest dobry, szkoda że krótki, bo ma potencjał.

@Yoohoo: Dzięki i tak za miłe słowa. To co Damianie, przechodzimy może do samego Ciebie, co?

@drenn: Czekam z niecierpliwością.

@Yoohoo: Świetnie. Masz swoją drugą połówkę?

@drenn: Oczywiście, że tak.

@Yoohoo: Moglibyśmy się dowiedzieć jak Twoja dziewczyna ma na imię?

@drenn: Nie jest to tajemnicą, Anna. A gwoli ścisłości, nie jest moją dziewczyną, lecz żoną.

@Yoohoo: Domyślałem się tego, patrząc na Twój wiek. Uprawiasz może jakieś sporty?

@drenn: A gdzież tam, nie mam na to czasu. Moim jedynym ruchem jest praca oraz sprzątanie w mieszkaniu.
Ale jeśli trafi się czas wolny, to lubię pograć w siatkówkę plażową.

@Yoohoo: Żona nie sprząta?
Również lubię siatkówkę, lecz zdecydowanie wolę piłkę nożną. Masz jakieś hobby/zainteresowania?

@drenn: Żona sprząta. Ale ja nie jestem jakimś dziadem z czasów PRL, który tylko piwo umie w domu otworzyć i sam też biorę się za sprzątanie. Mamy równy rozdział obowiązków.
Co się tyczy hobby, to jest nim mitologia oraz fantastyka. Oglądam filmy, czytam książki oraz gram w gry.
Jestem wielkim fanem książek takich jak te z serii "Świata Wynurzonego", " Opowieści Riryi" czy gier takich jak "Neverwinter Nights" czy nasz ukochany Gothic.

@Yoohoo: W jakie gry grasz?

@drenn: Już napisałem wyżej: Moje ulubione tytuły to Neverwinter Nights oraz Gothic. Ale bardzo polecam też wiedźmina, heroes of might and magic (z wyjątkiem IV części) czy league of legends.

@Yoohoo: Czyli w CS:GO nie grasz?
Ja gram w Wiedźmina, Ball 3D, FIFA (od 08), GTA 5.
Dużo osób pewnie chciałoby wiedzieć jaki masz komputer. Powiesz nam?

@drenn: W CS:GO gram może raz na miesiąc. Jakoś mnie to nie kręci, zbyt toksyczni ludzie.
Komputer to ja mam jeden i ten sam od chyba 6 lat, jeśli nie dłużej.
Tak w skrócie:
procesor: dwurdzeniowy Intel Pentium III Xeon 2,5 GHz (podrasowany do 3GHz)
Karta graficzna: NVIDIA Geforce 9800 GT
Pamięć RAM: 4 GB
Dysk twardy ma jakieś 300 Gb pamięci, obecnie trzymam na nim tylko pliki systemowe oraz programy typu flash player czy coś do odtwarzania filmów.
Do reszty mam dysk przenośny 1 Tb.

@Yoohoo: Wyczerpująca odpowiedź, nie? Czy póki co pasują Ci takie pytania?

@drenn: Póki co, owszem.

@Yoohoo: Okej. Przejdźmy do totalnego off-topu. Co wolisz, McDonald czy KFC?

@drenn: Naturalnie Mc. W KFC jest więcej kości niż mięsa....

@Yoohoo: W maku są lepsze frytki i burgery, co nie? Gadając tak o tym maku to mi się jeść zachciało..
PS czy XBOX?

@drenn: Żadne, nie posiadam :D

@Yoohoo: Ja miałem przyjemność grać na obu, zdecydowanie PlayStation.
Pepsi czy Cola?

@drenn: Pepsi.

@Yoohoo: Tak samo myślę, bardziej gazowane jest :) Starczy Ci tyle pytań?

@drenn: To zależy od ciebie, ja mam jeszcze trochę czasu.

@Yoohoo: A to jeszcze parę dodam, myślę, że Ci nie truje :)

Masz może rodzeństwo?

@drenn: Rzecz oczywista, bliźniaków dwujajowych.

@Yoohoo: Hehe xD
Interesujesz się może polityka? Jeśli tak, to jaką partię lubisz najbardziej.

@drenn: Naturalnie że się interesuję, a partii nie lubię żadnej.

@Yoohoo: Ja nie wnikam w to co się dzieje w kraju, niech robią to co robią.. Z kim najbardziej zżyłeś się na forum?

@drenn: Z nikim. Ciężko zżyć się z kimś kogo można co najwyżej usłyszeć lub zobaczyć na zdjęciu.

@Yoohoo: Teraz zadam trochę śmieszne pytanie, nie musisz na nie odpowiadać. Wyślesz nam swoje zdjęcie? (Najlepiej już w kodzie z tinypic jak się zdecydujesz).

@drenn: Nie.

@Yoohoo: Szkoda, lecz szanuję Twoją decyzję ;)

Damian, może Cię to zasmucić lecz nasz wywiad dobiega końca. Chciałbyś z tego miejsca kogoś pozdrowić? Ja od siebie pozdrowie Ciebie, Twoją żone, , @Haszeer
@ferstel
@RumcajsJumper

@drenn: Oczywiście że nie.
Mam sklerozę i jeszcze bym kogoś pominął. Po prostu niech każdy kto przeczyta czuje się pozdrowiony (z wyjątkiem localhosta) xD

@Yoohoo: Hehe, ja również mogłem multum ludzi pominąć, ale co napisałem niech będzie. Dzięki jeszcze raz, do godziny powinienem to przerobić, cześć! :)


Kolejny wywiad, tym razem już jest na bank lepszy.
Tradycyjnie jeżeli się spodobało możesz walnąć + i napisać komentarz :)

Redaktor sieci. Jeżeli masz pytanie - pisz śmiało na PW lub na komunikatorach zewnętrznych!

Mail: yoohoo@wyspagraczy.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle, ale do profesjonalizmu Ci daleko. Jedynym aspektem, który mnie drażni na początku wywiadu jest to, że pytałeś o życie poza komputerem. Napisałeś, że nigdy nie byłeś w Chojnicach, jednak nie dałeś się wypowiedzieć na ten temat rozmówcy. Nie wypytałeś go o tą miejscowość, ani o to co tam robi. Następną sprawą jest to, że gdy piszemy "Jak się nazywasz?" to oczekujemy odpowiedzi w postaci imienia i nazwiska. Profesjonalnej i wygodniej jeśli wiemy, że pytanie o nazwisko w internecie jest niewygodne i może zrazić rozmówcę do nas samych jest zastosowanie neutralnej formy, czyli "Czy mógłbyś się nam przedstawić?". Rzadko kto zdaje sobie sprawę z odmienności tych sformułowań. Formułowanie wypowiedzi rozmówcy za jego samego jak to zrobiłeś w przypadku wieku skraca możliwości jakie do tej pory miałeś nieograniczone. 

 

Dodatkowo chciałabym zobaczyć jakiś Twój wywiad w wersjo formalnej, gdyż powtarzające się słowa "zajebisty", "co nie?" nie wpływają dobrze na Twój wizerunek jako Redaktora. To jest moja osobista opinia, bo jeśli traktujemy to co robisz na poważnie to powinno to przynajmniej wyglądać tak jakbyś szanował swojego rozmówcę. Z pewnością tak jest, ale ja osobiście np. w programach telewizyjnych nie słyszałam żeby jakikolwiek redaktor/dziennikarz swoje pytania układał w takie słowa. Mimo to szanuję Wasz styl pisania i myślę, że nie powinnam podważać Waszego sposobu wypowiedzi, gdyż jak to ktoś kiedyś słusznie stwierdził "na forum panuje wolność słowa". Piszę "Waszego", bo w pewnym stopniu przypomina mi @drenn, jednak to jeszcze nie jest to. @drenn swoje słowa ubiera w sposób komiczny i przyjemnie się to czyta, natomiast tutaj wyczułam taką nutkę arogancji w rozmówcę. To już tak bardziej mi pod to podchodzi. 

 

Oczywiście to tylko drobne sugestie. Nie bierz sobie tego do serca, z czasem to poprawisz. 

 

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuściłem ci podczas wywiadu, ale tutaj napiszę.
Nigdy nie pytaj osoby czy pytania jej pasują jej pytania, bo jeszcze stwierdzi że ma dość i tym sposobem sama skończy wywiad zamiast ciebie.

Nie drążysz tematów. Gdy opowiadam ci gdzie mieszkam, to ty po tym przechodzisz do innego tematu zamiast dopytać o jakieś szczegóły. To samo się tyczy mojej wypowiedzi o Bydgoszczy.
Jeśli chodzi o życie prywatne to ja mam odmienne zdanie niż @Evanella i lubię mieć tego typu pytania w wywiadzie, to jest raczej kwestia redaktora. Można ewentualnie podpytać czytakie pytania nie przeszkadzają osobie z którą robimy wywiad.

Fajnie że dodajesz jakieś własne przemyślenia i że są one krótkie, to ta druga osoba ma opowiadać a nie ty. Tak trzymaj.
Rzecz która drażni każdego czytelnika a którą robisz są te krótkie pytania X czy Y. Odpuść je sobie, ponieważ nie wygląda to dobrze.

 

Reszta według mnie jest w porządku. Ciut dłuższe żeby jeszcze było :)

 

Edit.

 

Aha, gdyby ktoś miał chęć uczepić się kolegi, że dodaje sobie wywiad bez rangi: Pozwoliłem mu na to w zamian za wypięcie się xD

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie