Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wywiad z Nexem - Administratorem sieci CSowicze.pl!


Yoohoo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Dzisiaj moją ofiarą wywiadu zostanie !

 

Zachęcam do przeczytania tej krótkiej lektury.

 

 

•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

 

 

@Yoohoo: Witaj Nex! Znalazłbyś te parę minut by udzielić mi wywiadu?

 

: Jasne, niema problemu :).

 

@Yoohoo: Świetnie. Tradycyjnie zacznijmy od tego jak się nazywasz, ile już latek przeżyłeś oraz skąd pochodzisz.

 

: Nazywam się Mateusz i mam 16 lat. Pochodzę z małej miejscowości blisko Oświęcimia, jaką jest Brzeszcze.

 

@Yoohoo: Okej, przejdźmy teraz do naszej sieci CSowicze.pl. Jak trafiłeś akurat na tą stronę, ktoś Ci to polecił?

 

: Na sieć trafiłem już około roku temu. I co jest w tym dziwne nie została mi ona polecona przez żadną osobę.

 

@Yoohoo: Opisałbyś nam swoje początki pobytu na forum?

 

: Moje początki pobytu na forum były ciężkie, bo musiałem zainteresować moją osobą część społeczności, jak i Administracje. Myślę że na początku nie dawałem jakoś wiele dla forum, ale po czasie się to zmieniło i myślę że osoby które są teraz w Administracji mogą to potwierdzić, jak i osoby poza Administracją które były przez ten czas co ja własnie dołączałem na sieć.

 

@Yoohoo: Jak to się stało, że zostałeś uhonorowany rangą administratora forum? Ktoś Ci w tym pomógł, czy w pełni sam zasłużyłeś sobie na tą posadę?

 

: Otóż trafiłem na tą posadę, ponieważ miała nadejść fuzja z pewną siecią gdzie akurat ja tam przesiadywałem, ale Właściciel tej sieci nie zjawił się na umówionym zebraniu z Rumcajsem. Dlatego wyszło tak że dołączyłem sam olewając dawnego Właściciela byłej sieci, jeżeli ktoś ma mnie w dupie to czemu ja mam go nie mieć również.

 

@Yoohoo: Dość ciekawa historia. Zostańmy jeszcze przy naszym forum. Co najbardziej lubisz w użytkownikach na forum, pomijając frajdę z banowania (xD)?

 

: Hmm jakby to powiedzieć są użytkownicy którzy słabo się prezentują, a użytkownicy którzy umieją się z dobrej strony pokazać i nie odwalają to z całeś siły właśnie takich użytkoników lubie i cenie. Właśnie wtedy użytkownik pokazuje że jest dojrzałą osobom.

 

@Yoohoo: Co sądzisz o obecnej moderacji/redakcji? Moim zdaniem wszyscy świetnie warnują.

 

: Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o "warny", ale moderator ma swoją obowiązki które "musi" wykonać. Jak narazie wszyscy moderatorzy wykonują swoje obowiązki bardzo dobrze i nie mam do nich zastrzeżeń. Co do redakcji to bardzo dobrze sobie radzą i pomimo tak małej ilości członków w tej grupie to z dnia na dzień zawsze coś miłego powstaje.

 

@Yoohoo: Przerzućmy się do Ciebie, i Twojego życia osobistego.

Grasz w jakieś gry prócz CS:GO, CS 1.6?

 

: W sumie kiedyś grałem w Hurtworlda czy metina, ale teraz jakoś powróciłem do cs go i będę grał przez dłuższy okres czasu w tą grę.

 

@Yoohoo: Wiem również że grałeś grę zatytułowaną "Ball 3D: Soccer Online". Co sądzisz o jej postępach?

 

: W sumie to fajnie że przeszli na platforme steam, ale społeczność tej gry jaka nie raz tam widnieje jest na bardzo słabym poziomie. Jako że przegrałem w tą grę pare ładnych lat to życzę jej jak najlepiej i dalszego rozwijania się :).

 

@Yoohoo: Okejka. Masz jakieś hobby?

 

: Hmm kiedyś grywałem w piłke nożną przez pare ładnych lat, ale z czasem rzuciłem to i do dzisiaj żadko w nią grywam.

 

@Yoohoo: Tak trochę teraz "ściągnę" pomysł z Ball 3D a mianowicie zrobiłbyś kiedykolwiek z Rumcajsem jakieś Real Photo?

 

: Nie jest powiedziane że społeczność Ball3d zaczęła jako pierwsi wrzucać Real Photo, więc nie wiem czy aż tak "ściągnięty pomysł". Co do całego pytania to z czasem się zobaczy i nie mówie że "nie".

 

@Yoohoo: A jakiś event może, by wszyscy się spotkali?

 

: Był już zakładany temat związany ze spotkaniem się, ale nie wypaliło to. Zobaczymy może na następny rok we wakacje znowu powstanie taki temat :).

 

@Yoohoo: Do jakiej szkoły uczeszczasz?

 

: Uczęszczam do szkoły wielo zawodowej, bo zabrakło mi dosłownie paru punktów do dostania się do technikum ;(.

 

@Yoohoo: Przykro mi bardzo :( Jako że nasz wywiad dobiega końca, chciałbyś kogoś pozdrowić?

 

: No pozdrawiam moje mordeczki @Evanella, @RumcajsJumper, @ferstel, @Haszeer.

 

@Yoohoo: Dzięki za udzielenie mi odpowiedzi na pytania, wywiad pojawi się w dziale Redakcji jeśli pozwolisz. Cześć!

 

: No jasne że pozwalam i również dziękuje że mogłem się pojawić jako pierwsza osoba.

 

 

 

 

WYWIAD JEST KRÓTKI, BO TO JEST MOJA PIERWSZA TEGO TYPU PRACA!

 

Możecie go docenić dając +, a w komentarzach możecie napisać z kim ma być następna praca!

 

Pozdrawiam, cześć!

Edytowane przez Yoohoo

Redaktor sieci. Jeżeli masz pytanie - pisz śmiało na PW lub na komunikatorach zewnętrznych!

Mail: yoohoo@wyspagraczy.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na początek myśle że wywiad całkiem na dobrym poziomie :). Leci +

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas, jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie.

KONTAKT ZE MNĄ:

SERWERY NA KTÓRYCH MOŻESZ MNIE SPOTKAĆ:

  • [RETAKES ONLY PISTOL] - 145.239.16.170:27085
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie, aczkolwiek dobre. Sprawdzaj lepiej błędy w pisowni, bo wyłapałem kilka nie poprawionych.

 

Na przyszłość pytaj się mnie lub @Evanella czy możesz coś dodać, ponieważ to my zajmujemy się działem.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jeszcze dużo pracy przed Tobą, ale widać w Tobie potencjał i chęci, nie bez powodu napisałeś w podaniu, że dalej będziesz walczył o to stanowisko. Też tak miałem jak Ty i nabierałem doświadczenia na "redaktorce", a teraz 4 letni staż. Co do samego wywiadu to jest tutaj wiele do poprawy, ale zawsze możemy Ci pomóc, albo możesz się zwrócić do Mnie czy do kogoś innego z redakcji aby coś Ci podpowiedzieć w kwestii tego czy tego. Pracuj dalej i czekam na twoje kolejne podanie. Ps. następnym razem pytaj czy możesz dodać wywiad. 

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png

Powód: close

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Edytowane przez Yoohoo

Redaktor sieci. Jeżeli masz pytanie - pisz śmiało na PW lub na komunikatorach zewnętrznych!

Mail: yoohoo@wyspagraczy.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie