Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Drużyna Ekipa.


PluszowyMissiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imię Szymon mam 15 lat. W CS zacząłem jak byłem małym smrodem miałem zaledwie 9 lat jak pierwszy raz zobaczyłem Cs-a jako dziecko szybko się uczyłem nadeszła premiera CS GO w tamtym czasie nadal grałem na serwerach CS 1.6 oraz Source. Moją karierę z CS 1.6 oraz CS-S Zakończyłem w 2015Roku około listopada w tedy zrobiłem sobie małą przerwę z CS-em aż w końcu 8 Czerwca 2016 kupiłem CS GO i zacząłem poznawać lepsze hitboxy tick itdd... Ale do czego ja zmierzam poszukuję ludzi do Drużyny prosił bym o napisanie posta pod tym Tematem lub o napisanie do mnie na PW lub w komentarzu na http://steamcommunity.com/id/Alchemiczekx/

Tam dowiesz się wszystkich informacji których chciał/a byś wiedzieć. Serdecznie zapraszam

Jeśli z tą drużyną by nie wyszło poszukuję też ekipy która jest zgrana i mógł bym tam dołączyć! :)

 

 

 

 

 

 

 

 

~Alchemik

Ta4gUH5.jpg Kontakt Alchemik: GG: 53468612


Kontaktując się ze mną: Przedstaw się (podaj nick) i od razu przejdź do sedna sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz rangę?

 

Powiem szczerze ranga to nie jest wszystko liczy się to czy grasz taktycznie czy wiesz jak wychylać w skrócie co jest Pięć jak znasz smoke fleshe molotovy lub dać proste porządne info.

Ta4gUH5.jpg Kontakt Alchemik: GG: 53468612


Kontaktując się ze mną: Przedstaw się (podaj nick) i od razu przejdź do sedna sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ranga to nie jest wszystko liczy się to czy grasz taktycznie czy wiesz jak wychylać w skrócie co jest Pięć jak znasz smoke fleshe molotovy lub dać proste porządne info.

 

On się spytał tylko o rangę xddd, możesz odpowiedzieć :D

5dc6f9b08569d475115a53d2350b75c62966e471_hq.gifc3a102c7820664e4c4c32dc38cf0f419.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz rangę?

 

 

On się spytał tylko o rangę xddd, możesz odpowiedzieć :D

Nigdy nie miałem aż takiego parcia na rangę lecz były czasy kiedy posiadałem Globala teraz posiadam G2 ponieważ byłem w szpitalu długa historia..

Ta4gUH5.jpg Kontakt Alchemik: GG: 53468612


Kontaktując się ze mną: Przedstaw się (podaj nick) i od razu przejdź do sedna sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam 2,5k i maksymalna ranga to była DMG xdd bo zawsze po 2 tyg grania mm'ow nudziło mi się i robiłem przerwy paromiesięczne i tak ciągle :D teraz jak nie spadłem to może mam kałacha/golda.

Knight.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Brak zainteresowania.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas, jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie.

KONTAKT ZE MNĄ:

SERWERY NA KTÓRYCH MOŻESZ MNIE SPOTKAĆ:

  • [RETAKES ONLY PISTOL] - 145.239.16.170:27085
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Hyde ParkOfftopic"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas, jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie.

KONTAKT ZE MNĄ:

SERWERY NA KTÓRYCH MOŻESZ MNIE SPOTKAĆ:

  • [RETAKES ONLY PISTOL] - 145.239.16.170:27085
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie