Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Co z siecią? - kilka słów wyjaśnienia


Evanella

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli do przodu, bo nie ma rzeczy niemożliwych :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elevate odszedł kiedy musiał coś zrobić? Kurcze pieczone co za niespotykane wcześniej zachowanie z jego strony. Nigdy bym się tego po nim nie spodziewał. KAPPA

Dziwnym faktem jest to, że siedziałem przez twardy tydzień z @Evanella i robiliśmy forum. Specjalnie modyfikowałem swoje systemy pod to, aby działały na owym forum. Sam Rumcajs mam nadzieję, że potwierdzi jaki wkład miałem w sieć. Zrobiłem całego bansa, zabezpieczyłem forum, łatałem luki i byłem na forum kiedy jego nie było. Wybacz, ale nie odszedłem tylko dlatego, że było coś do zrobienia. 

 

Dodam też, że nawet dzisiaj jeszcze siedziałem z rumcajsem i naprawiałem bazę, aby nie wywalało driver errorów. Smutek, że nawet bez rangi nadal pomagam ^^

Edytowane przez Elevate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnym faktem jest to, że siedziałem przez twardy tydzień z @Evanella i robiliśmy forum. Specjalnie modyfikowałem swoje systemy pod to, aby działały na owym forum. Sam Rumcajs mam nadzieję, że potwierdzi jaki wkład miałem w sieć. Zrobiłem całego bansa, zabezpieczyłem forum, łatałem luki i byłem na forum kiedy jego nie było. Wybacz, ale nie odszedłem tylko dlatego, że było coś do zrobienia. 

 

Dodam też, że nawet dzisiaj jeszcze siedziałem z rumcajsem i naprawiałem bazę, aby nie wywalało driver errorów. Smutek, że nawet bez rangi nadal pomagam ^^

 

1. PGC

2. Pixelartzone

3. UTS

4. ts3.elevatecore

A teraz csowicze. Jak wiele projektów porzucisz w połowie? Jak dla mnie potrafisz tylko gadać i obiecywać. Nie mam zamiaru ciągnąć tej dyskusji bo w moich oczach jesteś dnem dna. 

Nie twierdze, że mało zrobiłeś, bo wejście w każdy dział i sprawdzenie czy temat jest zamknięty to nudna i czasochłonna robota. 

AMXBANs jest identyczny jak na ZBL. Wiem, że tam pomaga/pomagał Getsu o Tobie nie słyszałem i szczerze mówiąc chyba napiszę do Diablicy i spytam się czy faktycznie to ty robiłeś. :)

Btw. mam nadzieję, że nadal pracujesz nad problemami emocjonalnymi. Cya.

Edytowane przez ALEKSs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. PGC

2. Pixelartzone

3. UTS

4. ts3.elevatecore

A teraz csowicze. Jak wiele projektów porzucisz w połowie? Jak dla mnie potrafisz tylko gadać i obiecywać. Nie mam zamiaru ciągnąć tej dyskusji bo w moich oczach jesteś dnem dna. 

Nie twierdze, że mało zrobiłeś, bo wejście w każdy dział i sprawdzenie czy temat jest zamknięty to nudna i czasochłonna robota. 

AMXBANs jest identyczny jak na ZBL. Wiem, że tam pomaga/pomagał Getsu o Tobie nie słyszałem i szczerze mówiąc chyba napiszę do Diablicy i spytam się czy faktycznie to ty robiłeś. :)

Btw. mam nadzieję, że nadal pracujesz nad problemami emocjonalnymi. Cya.

1. Siedziałem tam tylko dlatego, że wredna(Majka) mnie o to poprosiła, zaraz po zerwaniu z nią kontaktu, zrezygnowałem z pgc.

2. Mój projekt, robiłem go przez bardzo długo, i nie wyszło, co poradzisz?

3. Degradacja

4. Pierwszy serwer ts3. Durgi właściciel był fałszywy, nic nie poradzę.

 

Taki sam? Lol. Jedynie co tam jest 'takie same' to te panele na lewo, które i tak się różnią, takto wszystko jest unikalne jak sobie wejdziesz i zobaczysz :)

Uważaj na słowa kumplu, bo, eh szkoda gadać z takimi pomyjami ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Elevate,

@@ALEKSs

 

To nie miejsce i czas na tego rodzaju dyskusje. Proszę o zakończenie kłótni i osobistych porachunków na pw czy ts3. 

 

1. PGC

2. Pixelartzone

3. UTS

4. ts3.elevatecore

A teraz csowicze. Jak wiele projektów porzucisz w połowie? Jak dla mnie potrafisz tylko gadać i obiecywać. Nie mam zamiaru ciągnąć tej dyskusji bo w moich oczach jesteś dnem dna. 

Nie twierdze, że mało zrobiłeś, bo wejście w każdy dział i sprawdzenie czy temat jest zamknięty to nudna i czasochłonna robota. 

AMXBANs jest identyczny jak na ZBL. Wiem, że tam pomaga/pomagał Getsu o Tobie nie słyszałem i szczerze mówiąc chyba napiszę do Diablicy i spytam się czy faktycznie to ty robiłeś. :)

Btw. mam nadzieję, że nadal pracujesz nad problemami emocjonalnymi. Cya.

 

Naprostowując ALEKS, z całym szacunkiem.. Lubię Cię, ale nie patrząc na sympatię - jednak za mało czasu spędzasz na csowiczach by oceniać to co kto ile robi. 

Chciałabym żeby chociaż w tym temacie był spokój, więc proszę nie kłóćcie się o bezsensowne rzeczy i wydarzenia z przeszłości. 

Rozumiem Twoją frustrację i wiem, że chcesz dobrze, ale kłótniami w takim temacie nic nie osiągniemy. Zamiast tego możesz napisać o tym bezpośrednio do Administracji zamiast przedstawiać swoje racje publicznie. 

 

Co do bansa... Diablica już tu była. Zostało udowodnione screenami, że owy amx jaki posiadamy to styl "Dark Gold", który jest drugą opcją z domyślnych stylów bansa, którego posiadamy. Tak jak już @Elevate wytłumaczył NIKT, nawet ona nie może sobie przywłaszczać stylów domyślnych oraz zabronić komuś modyfikowania go nawet jeśli robił to na wzór amx'a z ZBL. Ten temat już ok. miesiąca temu został poruszany i doszedł do skutku, więc nie rozumiem celu wyciągania tego w tej dyskusji. 

Jeszcze raz proszę o zakończenie sporu i dalsze dyskusje dokańczać na pw. 

Z góry dziękuję.. 

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do bansa... Diablica już tu była. Zostało udowodnione screenami, że owy amx jaki posiadamy to styl "Dark Gold", który jest drugą opcją z domyślnych stylów bansa, którego posiadamy. Tak jak już @Elevate wytłumaczył NIKT, nawet ona nie może sobie przywłaszczać stylów domyślnych oraz zabronić komuś modyfikowania go nawet jeśli robił to na wzór amx'a z ZBL. Ten temat już ok. miesiąca temu został poruszany i doszedł do skutku, więc nie rozumiem celu wyciągania tego w tej dyskusji. 

Jeszcze raz proszę o zakończenie sporu i dalsze dyskusje dokańczać na pw. 

 

Szkoda iż Diablica jak i pewna osoba w Waszej ekipie potwierdziła dowodami słuszność kradzieży bansa, w celach uciszenia została zbanowana cichym banem :D Naprawdę wg Was to dobry krok jeśli chcecie udowodnić Waszą racje? Takie coś przemawia za tym iż oni mają rację a nie Wy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda iż Diablica jak i pewna osoba w Waszej ekipie potwierdziła dowodami słuszność kradzieży bansa, w celach uciszenia została zbanowana cichym banem :D Naprawdę wg Was to dobry krok jeśli chcecie udowodnić Waszą racje? Takie coś przemawia za tym iż oni mają rację a nie Wy.

 

Musiałaś coś tutaj ominąć.

Ss'y, które zostały przedstawione w temacie potwierdzają wyłącznie to, że Diablica uważa się za nie wiadomo kogo. 

@Mesharsky przedstawił dowód na to, że w bansie jest dostępny również styl Dark Gold, którego przykro mi, ale nikomu nie zabronicie modyfikować na wzór np. Waszego bansa. To, że ktoś zrobił go od podstaw i przypomina on Wasz nie świadczy o kradzieży. Skoro jesteście tak przekonani o tym to przedstawcie podobieństwo kodów. Dlaczego nikt z Was (ekipy ZBL) przez ten czas kiedy temat był otwarty tego nie zrobił? Temat pozostawiliśmy na bardzo długo. Mieliście z całym szacunkiem bardzo dużo czasu na to aby udowodnić swoją rację. Tymczasem Wasza właścicielka jedynie się ośmieszyła i pokazała przede wszystkim swój brak profesjonalizmu. 

 

Pomijam fakt, że na te oskarżenia nie powinnam odpowiadać, a wręcz wlepić Ci x punktów warna za odpowiedź nie na temat (offtopic).

To nie przystoi wyżej postawionej osobie, bo praktycznie na każdym forum zakazuje się pisania nie na temat -

chyba, że regulamin na Waszej upadającej sieci również jest tak niedopracowany jak Wasze plany. 

Zastanawia mnie dlaczego jesteście tak chciwi i zachłanni praktycznie wszyscy z tamtego forum. Zazdrościcie nam czegoś? 

A może za wszelką cenę próbujecie po trupach dojść do upragnionego celu? Jak nisko trzeba upaść... i przestańcie z tym "iż", bo widzę, że nawet nie wiecie do czego został stworzony ten wyraz...

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnym faktem jest to, że siedziałem przez twardy tydzień z @Evanella i robiliśmy forum. Specjalnie modyfikowałem swoje systemy pod to, aby działały na owym forum. Sam Rumcajs mam nadzieję, że potwierdzi jaki wkład miałem w sieć. Zrobiłem całego bansa, zabezpieczyłem forum, łatałem luki i byłem na forum kiedy jego nie było. Wybacz, ale nie odszedłem tylko dlatego, że było coś do zrobienia. 

 

Dodam też, że nawet dzisiaj jeszcze siedziałem z rumcajsem i naprawiałem bazę, aby nie wywalało driver errorów. Smutek, że nawet bez rangi nadal pomagam ^^

 

No zrobiłeś bansa, naprawdę się musiałeś przy tym napracować, kopiuj / wklej / modyfikejszyn css lekko ?, eh.

Ciekawi mnie i tak najbardziej to "zabezpieczyłem forum", no japier.ole ciekawe co Ty tu zabezpieczyłeś xD

"łatałem luki", hmmm szablonu ? bo jak tak to po przeanalizowaniu jest jeszcze gorzej niż ja odchodziłem z tąd ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowem wstępu - nie jestem związany z żadną z sieci serwerów, w ogóle nie ma mnie oficjalnie na żadnym forum. Wypowiadam się obiektywnie jako "wolny strzelec".

 

Głównie chcę się odnieść do "kradzionego szablonu AMXBans". Skoro nie jest to kradzież, to na pewno jest to plagiat. Tłumaczenie, że został on zrobiony z domyślnego szablonu jest idiotyczne. Proszę znawców wyżej wskazać mi jakikolwiek szablon AMXBans, IPB, IPS budowany od zera. Nie ma takiego, wszystkie zostały zrobione z domyślnego szablonu lub jakiegokolwiek innego szablonu już istniejącego, a nawet jeśli ktoś pisał szablon to przepisywał fragmenty gotowca xD  Idąc Waszym tokiem myślenia równie dobrze mogę skopiować Wasz styl forum modyfikując domyślny szablon IPB, bo co to za problem przepisać umiejętnie kod z "zbadaj element". Wracając do plagiatu stylu bansa - najlepsze jest to, że dużo wcześniej wyglądał niemal identycznie jak ten na ZBL. 

 

Równie dobrze moglibyście przepisać książkę "Gra o Tron", zmienić okładkę oraz w połowie książki trochę tekstu no i oczywiście podpisać to jako "Gra o csowicze". 

 

 

Najbardziej rozbrajająca jest ta notka w bansie:

 

 

 

Copyright © by Elevate dla CSowicze.PL 2017-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ale żeś się chłopie napracował przy tym bansie, normalnie szacun za kreatywność :D Chociaż jedno muszę Ci przyznać - te Twoje zabezpieczenia forum są aż tak dobre, że niektóre funkcje forum nie działają xD Uprzedzę - sprawdzane kilka razy, kilka miesięcy wstecz jakoś działało XDD

 

Prawdy niestety nie ukryjecie, każdy kto ma trochę rozumu i siedzi w branży CS, będzie wiedział, że ten pseudo styl bansa został skopiowany z ZBL. Musiałem wsadzić swoje 5 groszy. Swoją drogą ciekawe czy dostanę warna, a może nawet bana? Najgorzej jak prawda zaboli i post zostanie usunięty. 

 

Zaraz pewnie przyjdą złe człowieki i coś z tym zrobią, przecież tak to nie może być! A potem się pochwalą przełożonym, jacy są to bohaterowie :D Bo patrząc na powyższe negatywne opinie, to za dobrze się to nie kończy :D

 

Tak czy inaczej - życzę powodzenia w rozwoju sieci, mam nadzieję że się jakoś odbudujecie i sieć znowu będzie w topce.

elooooo

 

 



Edit:

 

 

 

 

Warna dostaniesz za post nie na temat

- post nie na temat? xD  Warn za "widzi mi się", jak mogę dostać warna za wypowiedź głównie na temat bansa, skoro w tym temacie dyskutuje się głównie na ten temat. Mało tego, mowa jest o tym od pierwszego postu (tematu). Przeczysz sama sobie xD Warn niesłuszny.

 

 

 

Nie, nie jestem z ZBL, ba nawet założę dziś tam konto. 

 

 


 

 

bans jest modyfikowany ze stylu Dark Gold, czyli podstawowego. Powtarzam to już 3 raz i więcej nie powtórzę.

Tak jak każdy inny bans na każdej innej sieci serwerów xD

Przytoczę wcześniejsze pare zdań na ten temat:

Głównie chcę się odnieść do "kradzionego szablonu AMXBans". Skoro nie jest to kradzież, to na pewno jest to plagiat. Tłumaczenie, że został on zrobiony z domyślnego szablonu jest idiotyczne. Proszę znawców wyżej wskazać mi jakikolwiek szablon AMXBans, IPB, IPS budowany od zera. Nie ma takiego, wszystkie zostały zrobione z domyślnego szablonu lub jakiegokolwiek innego szablonu już istniejącego, a nawet jeśli ktoś pisał szablon to przepisywał fragmenty gotowca  xD  Idąc Waszym tokiem myślenia równie dobrze mogę skopiować Wasz styl forum modyfikując domyślny szablon IPB, bo co to za problem przepisać umiejętnie kod z "zbadaj element". Wracając do plagiatu stylu bansa - najlepsze jest to, że dużo wcześniej wyglądał niemal identycznie jak ten na ZBL. 

 

Równie dobrze moglibyście przepisać książkę "Gra o Tron", zmienić okładkę oraz w połowie książki trochę tekstu no i oczywiście podpisać to jako "Gra o csowicze". 

Warna dostaniesz za post nie na temat

Edytowane przez Grzechu92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: cls

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie