Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane BAN za nic


Zzet

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Z3T
Twój steamid: STEAM_0:0:57130117

Serwer: 3Maps
Nick admina: Aweczek
Data i godzina: 08-16-17 14:13
Powód bana: Aimbot/WH

Opis sytuacji:Gram spokojnie i nagle dostaje bana od admina ,który nie oglądał mnie nawet 1 min.
Dodatkowe informacje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem Cię wcześniej po pierwsze. Pisałem do kappy już wczoraj że będę Cię banować tylko czekałem aż wejdziesz na serwer, bo zazwyczaj jak ktoś z administracji wchodzi ty uciekasz. Dostałeś ode mnie bana, ale twój kolega/znajomy Killerek Cię odbanował (dziwne że zwykły admin może dawać ub), więc zbanowałem Cię po raz kolejny. 
Co do twojej gry. Nie ma administracji na serwerze robisz kdr 6+, a gdy już ktoś wchodzi to przestajesz strzelać głowy, grasz spokojnie, nie agresywnie. Gdy Cię oglądałem i twoje wychylanie np. na cache z wentroom'u na bs b, to było po prostu śmieszne. Wychylałeś sobie z kosą jakiś upośledzony movement ad. A gdy Cię nie oglądam bądź nie ma mnie na serwerze skaczesz bhopy, grasz agresywnie. Pytałem administracji już wcześniej co o Tobie myślą żeby zebrać jakieś informacje, bo na serwerze nie ma gotv więc dema nie da się pobrać. Niestety nie mogę nic więcej napisać, ani poprzeć mojej wypowiedzi dowodami ponieważ jak już pisałem nie ma gotv. Zachęcam administracje do wypowiedzi i określenia swojego zdania na temat Z3T'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty pisałeś do mnie czy go banować, napisałem, że to twoja decyzja ja go oglądałem wcześniej parę razy i nic nie widziałem. A nie pisz do mnie czy banować, mutować itd, ty masz admina powinieneś widzieć co ty robisz. Dla Z3T'a na chwilę obecną dostajesz ub, jak będą demko sprawdzę czy citowałeś lub nie citowałeś. Jeszcze czekamy na odpowiedź @Shiawase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie