Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wywiad [ Pantuniestał ] 2014-07-08


Kirs.

Rekomendowane odpowiedzi

Kirs. : Cześć tu Kirs. Zaczynamy wywiad ?

Pantuniestał : Hejkoo. Zaczynamy.

Kirs. : Powiedz mi jak się nazywasz ?
Pantuniestał : Czarek. Na drugie Krzysztof.

Kirs. : Spoko luz . A ile masz lat i Skąd pochodzisz ?
Pantuniestał :  Mam 17 lat, urodziłem się w Kwidzynie. Teraz mieszkam koło Braniewa.

Kirs. : Aha. Jakie to województwo ?
Pantuniestał : Warmińsko - Mazurskie. Niedaleko Elbląga.

Kirs. : Masz rodzeństwo ?
Pantuniestał : Tak. Starszego brata: Ogra.. tfu Kamila i półtoraroczną siostrę Julię. Niefajnie jak się z nimi mieszka.

 

Kirs. : O... to fajnie... lub nie xD A jakieś zwierzątko ?
Pantuniestał : Zwierzątek mam duuużo :D
Kirs. : Opowiadaj!
Pantuniestał : Mam ogra: jak już mówiłem ma na imię Kamil. Psa Hummera. Jestem jego prawowitym właścicielem. Rodowity owczarek kaukazki. Jeszcze jeden pies Biszkopt xD Mieszany, kudłaty rudzielec.
Kirs. : Czyli musisz lubić bardzo zwierzęta?
Pantuniestał : Lubię zwierzęta. Bardzo. Niestety w roku szkolnym nie bardzo mam jak się z nimi widywać. Więc korzystam w wakacje.


Kirs. : Super! No jesteś z nami od niedawna powiedz jak się tutaj znalazłeś na Csowicze.pl ?
Pantuniestał : Byłem u kuzyna w Palermo. I chciało mi się grać w cs'a i wpisałem w wyszukiwarce "sieć serwerów cs". Wyskoczyło jako pierwsze Wyjątkowa sieć serwerów :DNo i zostałem.

Kirs. : A to ciekawe ^^ hmmm... może znasz z naszej paczki kogoś poza internetem ?
Pantuniestał : Nie, nie znalazłem tu znajomych. Przynajmniej na razie.

Kirs. : Może się to zmieni po super wywiadzie! Pracujesz już może gdzieś czy jeszce się uczysz ?
Pantuniestał : Uczę się! Jeszcze minimum 3 lata :P
Kirs. : A gdzie się uczysz? Jaka to szkoła?
Pantuniestał : Uczę się w Elblągu. Zespół Szkół Techniczno Informatycznych. Profil technik informatyk z innowacją wojskową.
Kirs. : Super. I jak ci idzie w szkole ?
Pantuniestał : Nie narzekam. Prawdę mówiąc.
Kirs. : Coś więcej?
Pantuniestał : To moja mama nie narzeka na moją naukę pierwszy raz od 9 lat!

Kirs. : No to znaczy że jest w porządku
. Gratulacje! Powiedz mi czy utrzymujesz z kimś z naszej ekipy bliższe relacje, z kimś bardziej się kumplujesz ?
Pantuniestał : Za krótko tu jestem. Nie poznałem jeszcze dobrze ludzi.

Kirs. : Wszystko w swoim czasie jak to mówią! Palisz fajki ?
Pantuniestał : Tfu, tfu, tfu xD Nigdy.

Kirs. : Hehe. To dobrze! Na 100 % grasz w Cs. Ale powiedz masz jakieś inne gry w które lubisz pograć?
Pantuniestał : Minecraft. To już chyba standard. Wszelkiego rodzaju NFS, Coliny i podobne gry.
Kirs. : Opowiedz nam coś o Minecrafcie. Co to za gra? Czy grasz online czy samemu?
Pantuniestał : Hahaha. Minecraft to odmóżdżacz xD Napierdzielanie zombie, creeperów i innych mobów, zbieranie co popadnie i wkładanie do skrzynek "na później" a później się zapomina. Gram też multiplayer. Głównie na serwerach SG.

Kirs. : A jakieś hobby poza komputerem?
Pantuniestał : Denerwowanie siostry jest moim aktualnym hobby. A poza tym. Jeżdżę na rolkach, rowerem. Chodzę do klubu sztuk walki: MMA. Aktualnie mam przerwę przez kontuzję. No i oczywiście wojsko! 
Kirs. : O.. :) a co się stało, że masz kontuzję ?
Pantuniestał : Rzepka nie do końca trzymała się kolana :D Tak w mniej drastycznej wersji, hahaha!

 

Kirs. : Rozumiem. Powiedz mi jakie jest twoje ulubione Danie?
Pantuniestał : Aktualnie trawione naleśniki. Spaghetti, generalnie wszystko co da się zjeść jest moim ulubionym daniem.
Kirs. : Mmmm. Pyszotka! Narobiłeś mi smaku na spaghetti, na naleśniki już mniej! Heh. Deser?
Pantuniestał : A propo deseru. Ostatnio moim ulubionym deserem stały się sycylijskie lody w bułce.

Kirs. : Nieźle! Dzisiaj mamy Wtorek powiedz nam jak ci dzisiaj minął dzień?
Pantuniestał : Wstałem ok. 11. O 13 zjadłem obiado-śniadanie. I w sumie nic kreatywnego dziś nie zrobiłem, rozebrałem laptopa.
Kirs. : Czyli można powiedzieć, że leniuchowałeś cały dzień!
Pantuniestał : no... prawie! Pograłem w eurobiznes!
Kirs. : O eurobiznes :) w jakieś inne gry planszowe grasz?
Pantuniestał : Nie przepadam raczej. Doszliśmy do wniosku z kuzynem, że plansza eurobiznesu jest za mała i aktualnie tworzymy własną, podobną grę. Tyle, że pól do kupienia będzie ok. 50.
Kirs. : Ciekawe... może jak już to zrobicie to wrzucisz ss'y na forum?

Pantuniestał : Na 100%. Jeszcze czeka mnie zrobienie relacji z podróży.

Kirs. : No to czekamy! Czy jest coś co chciałbyś zmienić w stronie Csowicze.pl?
Pantuniestał : Kilka rzeczy, szczegółów!
Kirs. : Mów!
Pantuniestał : Jestem upierdliwy xD Między innymi to, że nieestetyczne podania powinny być odrzucane z automatu.

 

Kirs. : Hehe. No to oczywiście zależy od Administracji. Tak już przed samym końcem powiedz nam skąd się wziął twój zwariowany NICK?!
Pantuniestał : Właściwie to nie wiem, tak jakoś samo się wzięło xD Odszedłem od komputera, wróciłem i było napisane, hahah.

 

Kirs. : Czyli nie wiąże się to z jakąś historią :) po prostu na spontanie! Zagadka dla ciebie jeszcze:
Sierotka stoi na jednym brzegu rzeki a jej mama na drugim jak sierotka może dostać się do mamy?

Pantuniestał : mostem? xD
Kirs. : SIEROTKA NIE MA MAMY!!

Pantuniestał : hahahha xD Dałem się złapać w taką głupotę xD

Kirs. : Na koniec może chciałbyś coś dodać od siebie, pozdrowić kogoś!?
Pantuniestał : Pozdrawiam moją mamę, Tatę też, Pozdrawiam Kirs.'a bo zapie**ala za 3, pozdrawiam całą ekipę Csowicze! I pozdrawiam Natalię <3

Kirs. : Ok! To ja ci dziękuję za wspaniały wywiad.

Pantuniestał : I ja również :D

Kirs. : Zapraszam wszystkich na Csowicze.pl! Dziękuję za wywiad!

 

4e0faa16fe.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny wywiad. Zaiste piękny. Aż się łezka w oku kręci :')

HyperQ pozdrowienia ze wsi xD

kvuq9.png


 


Faktycznie. Nie stał i to bardzo długo. Ale już stoi.


Stoi i będzie stał aż się nie przewróci.


A zapewniam. Nie przewróci się.


Witam raz jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie