Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Unban csgo ;p


You Mad ?

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:You Mad ?
Twój steamid:STEAM_0:0:337333131
Serwer:[Arena 1vs1 #2]
Nick admina:MVoziuu -iwnl-
Data i godzina:08-02-17 18:45
Powód bana:"Obrażanie"
Opis sytuacji:grałem sobie ale wbił odpał i pare map potem admin chciałem żeby go zbanował ale on stwierdził że go "obrażam" i dał mi bana co jest kompletną bzdurą 
Dodatkowe informacje:Wystarczy spytać graczy na serwerze czy go obraziłem pzdr (tym razem użyłem wzoru XD)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także ta osoba poinformowała mnie o tym ze jakis gracz na pierwszej arenie grał na haxach i ciągle go zabijał powiedziałem ze jest dobry i zeby kolega poćwiczył lecz zignorował moją odpowiedz i bardzo głosno mowił ze mam wyjebane na serwer i wgl jestem chujowy i ile zapłaciłem za admina :"d tyle w temacie ban słuszny z mojej strony :"D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czk ty mnie nie słuchasz ja go znam on na wingmanie na spinbocie latał na serwerze na runde odpalił i miał wh każdy mówił ci że on ma cheaty a ty masz do głeboko w du* to co mówie ja czy też inni gracze i nie gadaj że jest dobry bo go nie znasz ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoooo bejbe :)

Zrobiła się gównoburza.

 

MVoziuu jako Admin powinieneś dawać przykład też na forum. Bezsensowne jest tp kłócenie się tutaj bez konkretnych argumentów. Słowo przeciwko słowu, nie obchodzi mnie co między wami zaszło.

Byłem chwile na serwerze, wtedy gdy ty też byłeś. Nie reagowałeś na dzieci bez mutacji (piszczący głos), które nadużywały mikrofonu, nie reagowałeś na bluzgi na chacie na innych graczy. Jedynie kłóciłeś się z "You Mad" (nie mowie, ze tylko ty zrobiles zle), wystarczylondoprowadzic go do pionu lub zmutowac na mape, a typa sprawdzic.. Co do bana, jestem za skróceniem go/ub i ostrzeżenia obu :)

Knight.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Temat zamykam bo robi się duży spam. Werdykt pozostawiamy UBT.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie