Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Podanie na admina


Psychiqu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Psychiqu 

Wiek: 15

Steam ID: STEAM_0:0:193230225

Ilość godzin przegranych na serwerze: ok 50 :)




Dlaczego ty?: Dużo adminów już mnie zna, jestem znany ogólnie na serwerze pomimo tego że jest dużo adminów ale często ich nie ma. A ja staram sie byc codziennie

Byłeś już kiedyś adminem w CS:GO?: Owszem.

Znajomość SM (skala poniżej): 6/10

Akceptujesz składkę (6.15zł SMS / 5zł PSC,PayPal)?: Tak.

Edytowane przez Psychiqu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Aweczek

 

Na nie
- jest już wystarczająco administracji na serwerze.

- wiek

- za mało od siebie

 

Człowieku

- wiek ? 15 lat ? ty kurczę się walnij w ta głowę i pomysł po prostu dajesz na nie żeby inni nie mieli szansy :)

Tak jak Hax@ pisał można dać szanse osobą ogarniętym on jak najbardziej jest ogarnięty :)

- za mało od siebie każdy pisze tak mało

- czemu dałeś wszystko na - :) nie wymieniłeś nawet +

Ta wypowiedz nie powinna być liczona

@@lukasz to samo co @@Aweczek powiedzcie mi ile razy dziennie jesteście na serwie i ile macie godzin ? nie potrzeba więcej adminów a was nie ma ciekawe weźcie pomyślcie jak jest "dużo adminów" to czemu często jestem sam jako admin albo kqs tez jest sam często.

Więc wasze automatyczne dawane na nie jest bez sensowne :)

pozdrawiam

post-33935-0-84768900-1501524505_thumb.jpg

Edytowane przez Bad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Aweczek

Człowieku

- wiek ? 15 lat ? ty kurczę się walnij w ta głowę i pomysł po prostu dajesz na nie żeby inni nie mieli szansy :)

Tak jak Hax@ pisał można dać szanse osobą ogarniętym on jak najbardziej jest ogarnięty :)

- za mało od siebie każdy pisze tak mało

- czemu dałeś wszystko na - :) nie wymieniłeś nawet +

Ta wypowiedz nie powinna być liczona

@@lukasz to samo co @@Aweczek powiedzcie mi ile razy dziennie jesteście na serwie i ile macie godzin ? nie potrzeba więcej adminów a was nie ma ciekawe weźcie pomyślcie jak jest "dużo adminów" to czemu często jestem sam jako admin albo kqs tez jest sam często.

Więc wasze automatyczne dawane na nie jest bez sensowne :)

pozdrawiam

Ale nie zawsze każdy admin musi być na tak, ja dałem na nie ponieważ na sewrerze jest dużo adminów a dodanie kolejnych nic nie załatwi to jest moje zdanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@lukasz

 

Ale nie zawsze każdy admin musi być na tak, ja dałem na nie ponieważ na sewrerze jest dużo adminów a dodanie kolejnych nic nie załatwi to jest moje zdanie 

 

To powiedz mi gdzie jesteś <3 kochany nie grasz o tej godzinie jest max 2.3 adm dostępnych a niby jest dużo adminów aktualnie ja jestem i KQS jedyni w tym dniu i parę innych adminów na chwile a cię już nie ma od tygodnia a taki zapal miałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki aktualnie mamy wakacje więc nie dziwmy się że niektórych nie ma na serwerze. Napisałem że jest wystarczająco administracji ponieważ nawet na serwerze jest komunikat że rekrutacja jest zamknięta. Co do wieku, to moja opinia, jeśli HaX będzie chciał mu dać szanse to mu da. Dlaczego nie napisałem nic na +? Ponieważ nie mam co. Na serwerze nie widziałem go ani razu, a o sobie nic nie napisał. I nie rozumiem dlaczego się rzucasz że ja i Łukasz piszemy na nie. To jest nasz opinia, nasze zdanie. Twój kolega że go tak bronisz czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie @Bad, @LuKasz14, @Aweczek  takie pogaduszki to na PRIV, daje ostrzeżenie słowne jeszcze raz spam nie zwiazany z tematem to WARN.

 

Co do podania, konto robione typowo pod nie, ale pomińmy ten fakt, liczę że bedziesz aktywny w tematach jak i na SB :)

Jestem na TAK:

+składkka

+czas gry

+doświadczenie

 

 

aecf4912246ed990.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@lukasz

To powiedz mi gdzie jesteś <3 kochany nie grasz o tej godzinie jest max 2.3 adm dostępnych a niby jest dużo adminów aktualnie ja jestem i KQS jedyni w tym dniu i parę innych adminów na chwile a cię już nie ma od tygodnia a taki zapal miałeś ;)

Jak ja jestem codziennie na serwerze wiec mi tu nie pisz że mnie nie ma od tygodnia a przed chwilą to grałeś ze mną i kqs i co czemu tego nie wspomnisz ??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie