Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Pomysł na nowy serwer CSGO JailBreak! Długo oczekiwany projekt


Mesharsky

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, zawsze chciałem napisać ten temat a chciałbym się was zapytać o moim nowym pomyśle na serwer który zajmie mi trochę czasu zanim będzie gotowy
Jako iż moja wiedza o sourcemod rośnie co każdy dzień w górę chciałbym się zabrać za mojego największego rywala, JailBreak'a.

I teraz szczerze mówiąc, serwer JailBreak w sensie cały system będzie napisany od zera w pełni przeze mnie.

Będę się inspirował z 2 JailBreaków, 1 to jest z serwera na którym grałem sporo czasu jednak większość będzie z paczki My JailBreak udostępnionej w internecie.

 

 

Co będzie na nowym serwerze? Oczywiście jeżeli dam radę go zrobić.

 

Menu Wardena - Gracz w CT ma swoje menu gdzie może otwierać cele, zamykać cele, zarządzać graczami itd.

Zanim wejdziesz do CT musisz przegrać minimum 30 minut na serwerze oraz zapoznać się z regulaminem bycia w CT.

CT będzie miało więcej HP niż więźniowie, jednak więźniowie mają do dyspozycji sklep, a w sklepie dolary za które można kupić wiele fajnych rzeczy.

Dużo różnych autorskich zabaw , na początku będzie ich z 2-4 zabawy.

System logowania wszystkiego, logi z zakupów, logi z dojścia do CT, logi z czatu, logi z akcji admina, logi z zakupów usług i tak dalej.

Więzień będzie mógł prosić o powtórzenie polecenia przez wardena oraz będzie mógł zgłosić o free killa.

Usługa VIP oraz SuperVIP

System który nawet jeżeli nie ma admina na serwerze to sam będzie mógł robić dużo porządków na serwerze, by gra była przyjemna.

Serwer na hostingu 1shot1kill albo na serwerze dedykowanym w ovh by dać wam jak największą stabilność i najniższe pingi podczas grania.

 

I wiele, wiele więcej rzeczy które tutaj na tą chwilę zapomniałem wypisać.

 

 

Podzielcie się co o tym myślicie, dawajcie swoje propozycję na serwer, oraz napiszcie czy byście grali na takim serwerze.

 

 

Pozdrawiam, @Mesharsky

 

 

5dc6f9b08569d475115a53d2350b75c62966e471_hq.gifc3a102c7820664e4c4c32dc38cf0f419.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany jak najbardziej na duży +, ale moim zdaniem 30 minut to znacznie za mało.

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas, jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie.

KONTAKT ZE MNĄ:

SERWERY NA KTÓRYCH MOŻESZ MNIE SPOTKAĆ:

  • [RETAKES ONLY PISTOL] - 145.239.16.170:27085
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie przepadam za JB.. bo czasami są serio do dupy zasady.. takie bezsensowe według mnie, np. ban za zabicie CT na zabawie lub freeday.. LOL. (tak było)

 

Zależy też od zasad na JB jakie zrobisz oraz jakości.

Chętnie mógłbym grać, nawet... jeśli chcesz to mogę z tobą jak już stworzysz serwer to testować różne rzeczy, ale wątpię, że będziesz mnie chciał :/

 

PS Podaj na PW na jakim serwerze grales & chcesz sie wzorować

 

Knight.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie przepadam za JB.. bo czasami są serio do dupy zasady.. takie bezsensowe według mnie, np. ban za zabicie CT na zabawie lub freeday.. LOL. (tak było)

 

Zależy też od zasad na JB jakie zrobisz oraz jakości.

Chętnie mógłbym grać, nawet... jeśli chcesz to mogę z tobą jak już stworzysz serwer to testować różne rzeczy, ale wątpię, że będziesz mnie chciał :/

 

PS Podaj na PW na jakim serwerze grales & chcesz sie wzorować

 

185.5.99.150:27015

5dc6f9b08569d475115a53d2350b75c62966e471_hq.gifc3a102c7820664e4c4c32dc38cf0f419.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa GierCounter StrikeCounter-Strike: Global Offensive"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas, jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie.

KONTAKT ZE MNĄ:

SERWERY NA KTÓRYCH MOŻESZ MNIE SPOTKAĆ:

  • [RETAKES ONLY PISTOL] - 145.239.16.170:27085
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie