Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [PRZYWITANY/A]Hey, Heyo, Yo, Pozdro :D


Rekomendowane odpowiedzi

Hej.


Jak można zauważyć, zarejestrowałem się bardzo dawno tutaj u was na forum: Rejestracja: 14 maj 2015


Chciałem sobie przypomnieć konto, więc patrzyłem po różnych e-mailach. Jest możliwość, że miałem jeszcze drugie konto, bo o tym zapomniałem, więc proszę administracje forum, aby tamto drugie konto zlikwidowało, chyba, że to nie problem, że będą 2 konta ._. (i tak nie pamiętam tego drugiego).


 


 


Opowiem krótko o sobie. Mam na imię Jędrek, po wakacjach będę chodził do 3klasy gimnazjum (wyginający gimnazjaliści). Aktualnie nie mam żadnego hobby, jedynie od czasu do czasu pobawię się w Gimpie grafiką, ale trudno to nazwać pracami. Lubię grać w CS:GO/LOLa/BF1. Jeśli ktoś z was dotrzymał do tego momentu to możecie napisać 'jop jop', a będę wiedział, że komuś chciało się czytać ten tekst 'o mnie' default_biggrin.png. Myślę, że się dogadamy, zobaczymy czy będę na dłużej.


Knight.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas, jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie.

KONTAKT ZE MNĄ:

SERWERY NA KTÓRYCH MOŻESZ MNIE SPOTKAĆ:

  • [RETAKES ONLY PISTOL] - 145.239.16.170:27085
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szanowny użytkowniku, dziękujemy za przywitanie się razem z nami!

Wątek zostaje zamknięty. Zapraszamy do wspólnej gry i zabawy na naszej sieci serwerów. Nie zapomnij polubić nas na FaceBooku bądź dołączyć do Grupy Steam.

aecf4912246ed990.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie