Skocz do zawartości

Zablokowane Nie zmarnuj Swojego potencjału!


Outhorn

Rekomendowane odpowiedzi

      Spojrzałem na moje życie i zadałem sobie pytanie. Chciałbym zadać je także Tobie. Ilu z was wie o tym, że przeżywając życie jeszcze raz moglibyście dokonać jeszcze więcej?

To dowodzi, że rzeczy które robimy na codzień i osiągamy w życiu są jedynie małym wierzchołkiem góry lodowej naszych osobistych możliwości.

 

"Mówiłem, że jestem prawdziwym mistrzem"

"Najlepszy na świecie"

"Mówiłem wszystkim krytykom i tym, co piszą dla Reihn Magazine"

 

 

        Zastanów się nad tym, co daje Ci poczucie spełnienia w życiu. Coś co nadaje Twojemu życiu sens i kierunek. Cel związany z życiem osobistym. A także ten związany z karierą i finansami, który chcesz osiągnąć. I Twój wkład w społeczeństwo. Horace Mann powiedział ... " Wstydem jest umierać, zanim nie pozostawimy po sobie istotnego wkładu w ludzkość " Czym jest Twój cel? Jakie jest Twoje marzenie? Co chciałbyś robić w życiu? Jaki byłby świat, jeśli każdy żyłby zgodnie ze swoim marzeniem?

 

      Odkryłem pewną rzecz na temat życia. Nie jest wcale tak skomplikowana za jaką jest uważana. Życie to marzenia i "historie". Kiedyś na świecie nie mieliśmy tylu zasobów, wszystko, co teraz istnieje...Wszystko, co widzimy każdego dnia - komputery... Wszystko, co widzimy zaczęło się od czyjegoś marzenia. Ktoś miał wizję osoby stojącej na scenie, której głos jest wzmacniany...Ktoś miał wizję transportu z jednego miejsca do drugiego. Szybko i bezpiecznie.. Dosłownie wszystko wywodzi się z czyjegoś marzenia. Idealna sytuacja dla mężczyzny i kobiety w obliczu śmierci, to modlitwa członków rodziny za ich przejście do sfery duchowej. Wyobraźmy sobie, że znajdujesz się na łożu śmierci. Obok Twojego łóżka stoją zjawy marzeń, pomysłów, talentów i umiejętności które otrzymałeś od "życia". Z jakiegoś powodu, nie spełniłeś tego marzenia. Nigdy nie zrealizowałeś tych pomysłów, nie użyłeś swoich talentów, nie wykorzystałes daru. A teraz zjawy stoją obok Twojego łoża, patrzą na Ciebie i mówią:

 

- Przyszliśmy do Ciebie, bo tylko Ty mogłeś powołać nas do życia, a teraz jesteśmy zmuszeni umrzeć razem z Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zawsze mówiłem, że "Jestem chu*owy i beznadziejny* i tak już zostało :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w tym momencie. Nie może on służyć przeciwko niemu ani teraz, ani w żadnym innym momencie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Brak zainteresowania.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie