Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Propozycja co do turnieju cs 1.6


HyperQ_opor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zaproponować zorganizowanie turnieju w cs'a 1.6, przez tą sieciówkę/forum. Na turniej pozgłaszały by się "dzikie" team'y , z tej sieciówki. Myślę, że z serwerem nie będzie problemu, a jeżeli tak to polecam: http://www.freegamehosting.eu/

Sądzę, że taka zabawa na własnym podwórku, by na pewno była fajnym umileniem czasu, a nagrody też nie musiały by być kosmiczne, bo liczy się rywalizacja ;D

Inną opcją by było zamiast turnieju przeprowadzenie ligi, na okres np. wakacji. Sądzę, że ta opcja by była bardziej opcjonalna, w wypadku złej liczby uczestniczących drużyn (nie 16/8/4). Tabela z aktualnymi wynikami by była dostępna na forum ;d

Nie wiem, jak wam, ale mi te 2 (a zwłaszcza drugi) pomysły są miłym umileniem czasu na wakacje ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za ;D

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neutral, ponieważ...

plusem jest zrobienie czegoś takiego, pojawialiby się nowi userzy, znacząco za pewne poprawiłaby się statystyka, i reklama sieci;

minusem są niestety nagrody, bo jeżeli robić turniej/ligę, muszą one być, i wypadałoby sensowne, a na to już są potrzebne fundusze, bo przecież nie będziemy 'obcym' ludziom rozdawać adminów, chyba że zrobić tylko turniej forumowy, powiedzmy 1na1, czy 2na2, wtedy nagrodą powiedzmy admin na serwerze który wygrany sobie wybierze lub też vipy

8a2102.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neutral, ponieważ...

plusem jest zrobienie czegoś takiego, pojawialiby się nowi userzy, znacząco za pewne poprawiłaby się statystyka, i reklama sieci;

minusem są niestety nagrody, bo jeżeli robić turniej/ligę, muszą one być, i wypadałoby sensowne, a na to już są potrzebne fundusze, bo przecież nie będziemy 'obcym' ludziom rozdawać adminów, chyba że zrobić tylko turniej forumowy, powiedzmy 1na1, czy 2na2, wtedy nagrodą powiedzmy admin na serwerze który wygrany sobie wybierze lub też vipy

Na to jest wiele rozwiązań ;D Od zrobienia składki po 5 zł na team (podana kwota została dana randomowo), po rozdanie Vip'ów dla TOP 3 team'ów! Do dyspozycji są także sloty, klasy premium na serwerach COD. Tak jak mówiłem wyżej - liczy się zabawa, a nagrody nie muszą być "ekstra". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ciekaw jestem ile uzbierasz i co ciekawego będziesz w stanie kupić ;)

Na zdrowy chłopski rozum, kto wpłaci komuś 5zł, skoro premke czy vipa kupi w tej cenie xD

Nikt z zewnatrz nie przyjdzie tak o żeby sobie pograć, bo odpalu mirca i ma to samo.

Chcesz coś ogarnąć, to zrób to z sensem i smakiem.

 

Rozumiem zrobić np. 1na1 AWP, wpisowe 5-10zł, z samej sieci będzie z 10osób  B) + ludzie z zewnątrz, i z zebranej kasy zrobić za:

1miejsce - klawa+premka/vip

2miejsce - myszka+premka/vip

3miejsce - podkladka+premka/vip

 

A reszta kasy która powiedzmy by została, przeznaczyć na rozwój sieci.

To w moich oczach jest turniej.

 

Wszystko oczywiście przykładowo.

8a2102.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra a powiedzcie mi kto by się tym zajmował ? bo aktualnie wiecie iż mamy / mieliśmy troszkę problemów.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

67196739254252100282.png

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

 

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Forum główneOrganizacjaPropozycje"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie