Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Informacja dotycząca Evanelli / Elevate


RumcajsJumper

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj CSowiczu,

wszyscy wiecie że oni zrezygnowali jo? Pewnie pytacie dlaczego? albo mówicie sobie pod nosem "dobrze, nie lubię ich". A to niespodzianka :)

 

To była prowokacja a dlaczego? Chcieliśmy sprawdzić ilu użytkownikom zależy na osobach pracujących na forum. Ze zdziwieniem chciałbym Was poinformować że wszyscy jesteśmy zaskoczeni ile osób zainteresowało się tymi tematami o ich rezygnacji, jednak ich doceniacie.

 

Dlaczego powstał ten temat? Już Was informuje.

 

Z racji takiej iż wprowadzili i pomogli nam w rozwoju oraz mają swoje doświadczenie (może z innych sieci może i własne, ale mają) chciałbym Was poinformować że w ekipie administracyjnej pojawiają się 2 nowe osoby.

 

Elevate - współwłaściciel CSowicze (Właściciel razem ze mną)

Evanella - Junior Administrator forum CSowicze (funkcje dla tej rangi jak i innych osób typu Sysia / Nex zostaną przydzielone prywatnie).

 

Czy się z tym godzicie czy nie mamy to serdecznie głęboko, mamy rozwijać naszą społeczność i to są osoby które zasługują na owe posady. Wdrążyli na forum wiele i będą robić to dalej tylko po to byście mieli dobrze, więc komentarze typu że np ja nic nie robię lub dana osoba forum bez jakiejkolwiek wiedzy będą karane. Nie doceniam ludzi i awansuje dlatego że mają ładny nick, doceniam ich bo coś robią. Więc jak chcecie wybić się jak ta dwójka starajcie się z nami rozwijać coś gdzie możecie i hejtować i rozmawiać normalnie z ludźmi, poznawać nowe osoby i bawić się wspaniale na czymś co właśnie MY WSZYSCY tworzymy razem.

 

W planach mamy jeszcze inne awanse lecz to nastąpi z krok po kroku.

 

PS: jesteś oburzony moją decyzją? zmień sieć :)

 

Pozdrawiam,

RumcajsJumper

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

W tym temacie dowiecie się kilku pozytywnych jak i negatywnych nowości & informacji

 

Odejście @Elevate & @Evanella.

Nasze odejście nie było spowodowane niczym. Tak naprawdę bawiliśmy się w małych detektywów. Napisaliśmy nasze rezygnacje za zgodą @RumcajsJumper aby sprawdzić nastawienie ludzi do Nas, zaraz po naszym odejściu. Chcieliśmy zobaczyć co na ten temat będą sądzili Administratorzy, moderatorzy jak i administracja serwerów czy też reszta administracji forum. Szczerze mówiąc nie jestem zdziwiony rezultatem. Większość osób cieszyła się z tego powodu, była uradowana, szczęśliwa. Tylko tak naprawdę dlaczego? Ja oraz @Evanella zostaliśmy awansowani na tak wysokie posady, ponieważ @RumcajsJumper zdał sobie sprawę z tego, że forum upada, że jest wiele do zrobienia i część jego ekipy po prostu nie angażuje się by postawić forum na nogi. Czytałem komentarze typu 'Przyjmujecie randomowe osoby na wysokie posady, a nie dajecie szans osobom które naprawdę się starają' - Chcielibyśmy upomnieć, że nie jesteśmy randomowymi osobami, które zgłosiły się do Rumcajsa w celu otrzymania rang. @Evanella Była ściągana na forum już bardzo dawno, @RumcajsJumper chciał, aby @Evanella dołączyła do drużyny przez bardzo długi czas z powodu jej doświadczenia, profesjonalizmu i zaangażowania w każde forum na jakim była. Nie jest ona randomową osobą. Ja sam znam rumcajsa od 3 lat. Pracowałem na forum jeszcze gdy dzielił fotel Właściciela z Izconem. Przerabiam silnik ipb oraz ipsa od bardzo dawna, nie przychodzę na byle jakie forum i nie pracuję przy nim marnując mój czas i doświadczenie. Dołączam jedynie do projektów, w których widzę przyszłość. Do csowicze mam ogromny sentyment, tak też czuję, że pomoc tutaj jest moim obowiązkiem. A Wy zamiast narzekać, że wreszcie coś idzie do przodu, że ekipa staje się coraz to stabilniejsza, macie za przeproszeniem żal du*y, że ktoś dostał tak szybko rangę. Doceńcie moją pracę jak i Evanelli, bo jednak wkładamy w to serce i nasz czas. 

 

Hejter.

Spotkałem się z wieloma przypadkami hejtu i go rozumiem. Przyjmuję go na klatę i idę dalej. Wraz z ekipą postanowiliśmy, że zaczniemy z tym walczyć. Tak też osoby prowokujące, spinające się w tematach, na pw czy też na publicznym sb będą traktowane nie ulgowo jak do tej pory, a będą otrzymywali równoznaczną ilość hejtu w swoją stronę w postaci warnów, banów i blokad. Chcemy aby ta społeczność składała się z normalnych ludzi, aby nasze problemy do osób trzecich były załatwiane prywatnie, nie chcemy osób spamiących i piszących co im się nie podoba w danym użytkowniku czy członku administracji publicznie, jeżeli już chcecie to robić, od tego jest dział skarg, tam możecie się rozpisać i wtedy Wasze zgłoszenie zostanie odebrane jako skarga i zażalenie a nie hejt i szukanie atencji.

 

Rekrutacja

Dojdzie do małych zmian dot. rekrutacji na rangi czy to forumowe, czy też serwerowe. Postanowiliśmy, że dobrym rozwiązaniem będzie wspólna decyzja dot. awansowania lub zdegradowania danej osoby. Tak też przy kolejnych podaniach np na moderatora, grafika itp minimum 80% obecnego składu csowicze będzie musiało być za przyjęciem danej osoby. Dlaczego? Nie chcemy w administracji osób, które ciągle będą się gryzły z resztą. Nasza ekipa ma być i będzie zgrana. Ostateczne decyzje dot. rekrutacji na forum będą podejmowane przez @RumcajsJumper & @Elevate.

 

Plany & Zbiórka pieniężna.

Zapytacie jakie mamy dalsze plany? Zbiórka została otwarta dlatego, aby zebrać jak najwięcej pieniędzy na aktualizacje forum jak i serwerów, które potrzebowały odświeżenia już bardzo dawno temu, dlatego teraz koszta są tak wysokie. Oczywiście nie polegamy tylko na Was. Wy, użytkownicy możecie udzielić nam takiej pomocy, lecz nie jesteście do tego zobowiązani. Ja sam wraz z @RumcajsJumper wkładamy nie lada sumę, aby ruszyć dalej. Naszym kolejnym krokiem jest zebranie doświadczonej jak i porządnej administracji, której możemy zaufać. Chcemy aby forum zostało uporządkowane, zmieniamy coś codziennie, a gdy środki będą wystarczające, nastąpi migracji na silnik ips, gdzie będziecie mieli wiele do roboty. Wprowadzimy wiele systemów, które umilą Wam użytkowanie forum.

 

Zaangażowanie Administracji

Chcemy, aby nasza administracja była zgranym zespołem, który wykazuje inicjatywę, tak też nie oczekujemy od Was pracy 24/7 ale oczekujemy od Was przynajmniej kilku godzin dziennie. Od tej pory będziemy przyglądać się KAŻDEMU z rangą. Będziemy sprawdzali Waszą aktywność, co robicie, jak to robicie itp. 

 

 

 

CSOWICZE.PL - SIEĆ INNA NIŻ INNE.

 

A Tu mały smaczek z nowego silnika xD

 

5KUQsTI.png

Edytowane przez Elevate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uf, myślałem że to wszystko na serio, a tutaj taka niespodzianka. Jestem z wami krótko, ale cieszę się że zostaliście i jednak nie odeszliście, cieszę się również że zostaliście awansowani, bo przez ten okres co z wami jestem, widziałem że jesteście osobami, które wkładają dużo wolnego czasu w to forum, gratuluję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już byłem zaniepokojony, Brawo takich ludzi nam potrzeba, widzę ile dajecie na forum i jakie są zmiany tak dalej i ciągniemy ten wózek, nie przypadkiem słyszałem że CSowicze.pl to Najlepsza Sieć w Polsce. Również utrzymuje takie zdanie.

 

Pozdrawiam Krystek.

t5rk3a.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahaha xD przecie dziś nie pierwszy kwietnia xD chyba ten scenariusz napisaliście za sprawą filmów rozrywkowych z polsatu i tvn xD +za inicjatywe i rozbawnienie mnie xD leże xD

aecf4912246ed990.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje @@Elevate & @@Evanella, taki ludzi nam potrzeba :)

Widać, że naszym Właścicielom zależy na ekipie :)

A hejty zawsze hejtami będą i się nie zmienią :)

Edytowane przez Ejdrien.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w tym momencie. Nie może on służyć przeciwko niemu ani teraz, ani w żadnym innym momencie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie