Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Darmowe skiny do CS:GO? Możliwe :)


Frank

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png

 

Słyszeliście o nowym portalu SkinBulls? Cieszy się on niesamowitym zainteresowaniem przez graczy z całego kraju!
Szybki rozwój zapewnili im sponsorzy, których możecie znaleźć na ich oficjalnej stronie.

 

Strona: www.SkinBulls.eu

 

Czym jest SkinBulls?

 

Jeśli jesteś graczem CS:GO ta strona jest dla Ciebie, potrzebna Ci ona będzie do zdobycia zupełnie darmowych skinów do broni,
które zostają Ci przesłane na twoje konto Steam korzystając z bezpiecznych transakcji oferowanych przez ich strone.

 

Jak widzicie strona jest przejrzysta łatwo się odnaleźć.
Wszystko przebiega krok po kroku.

 

Na stronie znajduje się System Darmowych Skinów, oraz Ruletki itp. Możesz doładowywać swój portfel i kupować Skiny bardzo tanio, bądź korzystasz z Bonusowego rozdawania Skinów.
[Co 30minut możesz wrócić na stronę i odebrać kolejnego skina zupełnie za darmo.]

 

Kilka słów o mnie:
Ja jestem osobą zatrudnioną w SkinBulls. zajmuje się reklamowaniem strony oraz pomocą w wszelkich sprawach związanych z Rejestracją i pomocą.
Każdy z was może aplikować do SkinBulls o dorywczą pracę jaką jest potoczny "reklamator" który musi wykonać podstawowe zadania. Oczywiście za co otrzymuje pieniążki na swoje konto.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: brak zainteresowania + podane szczególy

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

aecf4912246ed990.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie