Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wyciąganie granatów


PanMaciej

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Wyciąganie granatów jest dość kłopotlwe, ponieważ trzeba potem jeszcze zatwierdzić to kliknięciem myszki. Ja mam zbindowane wyciąganie granatów tak, że po wciśnięciu "z,x,c" mam w ręce przyporządkowany danemu klawiszowi granat. Sam dosyć długo szukałem tej komendy, wiem  że wiele osób jej nie zna, więc postanowiłem tutaj to wrzucić

 

bind "z" "weapon_hegrenade"

bind "x" "weapon_flashbang"

bind "c" "weapon_smokegrenade"

 

Ponieważ odgórnie mamy przyporządkowane do tych przycisków radio botów, przed wpisaniem tych bindów trzeba każdy z tych przycisków zunbindować, co robim wpisując komendę unbind "z"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jeżeli ktoś gra dobrze i ogarnia w miarę to jest mu to zbędne, poza tym jak rzucasz jakiś granat to jesteś raczej w 100% ze robisz to prawidłowo i wiesz za ile możesz sie spodziewac przeciwnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślę że jeżeli ktoś gra dobrze i ogarnia w miarę to jest mu to zbędne, poza tym jak rzucasz jakiś granat to jesteś raczej w 100% ze robisz to prawidłowo i wiesz za ile możesz sie spodziewac przeciwnika.

skąd możesz wiedzieć jak się gra lepiej, skoro tego nie sprawdziłeś? Uwierz, ogromną różnica jest kiedy musisz kliknąć 3 razy, by wyciągnąć smoke'a, a gdy po prostu wciskasz "z". Wiadomo, trzeba się przyzwyczaić do nowego ustawienia klawiszy (pamięć mięśniowa), ale po paru godzinach docenisz te komendy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie