Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Krótko


Criminall13

Rekomendowane odpowiedzi

Siema tak wiem piszę te propki i piszę lecz teraz chodzi o nabijanie postów ....


Czy jest możliwość aby głosowanie na mapę i w dziale przywitaj się naliczało posty  ? ? 


Nie ukrywam ,że trochę ciężko nabić początkującemu posty i można by to trochę ułatwić.


Czekam na resztę wypowiedzi czy popierają tę propozycję i oczywiście również czekam na wypowiedź administracji 


 


maxresdefault.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to bezsens, ponieważ tak samo możesz zrobić tak w działach Zabawy itp, Liczenie do 1000 to dwóch graczy tak się może bawić i nabijać posty, Dla tego moim zdaniem w Przywitaniach/Pożegnaniach powinny być wyłączone posty, tak samo jak i w głosowaniu na serwery, mamy  6 serwerów, każdy zagłosuje to już jest 6 postów nie ma to sensu, moim zdaniem jest dobrze tak jak jest.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Krystek.
t5rk3a.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę potrzeby takiej zmiany. Ja nie miałęm problemu z postami.

 

 

@drenn jak sie jest redaktorem czy modem to banalnie sie nabijanie... zamknij temat, przenis temat i juz masz 2... o czym tu wogole mowa...

 
Tylko że ja nie byłem od pierwszego dnia redaktorem i moderatorem. Zaczynałem jak każdy inny i nie miałem z tym problemu.
Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja odrzucona. Postarajcie sie udzielac w bardziej istotnych tematach ktore naprawde moga cos wniesc na ta siec a nie spamowanie "czesc" i "glos oddany".

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie