Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga Elevate


D4.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: D4.

Nick osoby na którą składasz skargę: Elevate

Powód skargi: Dostałem ostrzeżenia za słownictwo, gdzie byłem ciągle prowokowany ze strony  Evanella słowami takimi jak np: "piszesz tylko tak przez internet, w spotkaniu twarza w twarz byś tak nie zrobił", pisała to samo co ja więc jeżeli ja mam ostrzeżenie to i ona też powinna je otrzymać. Ahh no tak nie dostanie bo..........

Dowody: brak

Świadkowie: Wszyscy obecni na ShoutBox'ie

Nie pozdrawiam.

Czekam na te śmieszkowe odpowiedzi co to ja nie zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowokacja?

Przypomnę Ci Twoje zachowanie

"Sklej wary"

"Zielony Pachołku"

 

Ostrzeżenie zostało nadane za owe słownictwo.

 

Blokada shoutbox została nadana za to, że pomimo próśb i uwag na temat Twojego zachowania na publicznym chacie nie dostosowałeś się.

Evanella nie obraziła Cię w żaden sposób, ani nie złamała jakiegokolwiek punktu w regulaminie pisząc na shoutboxie, gdzie Ty już złamałeś kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem.. Ja nie nazwałam Cię "zielonym pachołkiem", ani nie napisałam do Ciebie nic podobnego jak "sklej wary".

Nie dostane warna, gdyż na niego nie zasłużyłam xd

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zielony pachołku" nie napisałem do ciebie to są tylko twoje czyste urojenia, napisałem do ciebie "sklej wary"( inaczej usta ale ja tam teraz nie wiem co ty tam masz) nie wiem co w tym złego, lepsze to niż "zamknij p*****e"

piszesz śmieci typu kim to ja nie jestem bo wypisuje takie rzeczy w internecie to wyleciałaś mi nagle z jakimś " jak wiesz gdzie mieszkam to zapraszam" no i to niby nie jest prowokacja ? przestałem pisać o tej sprawie a ty dalej coś pisałaś a wraz z tobą jacyś ludzie których dobrze znasz. Napisałem koniec tematu a wy dalej o tym samym to kto tu ciągle drążył temat ? Taka jest Prawda, uważasz się za kogoś a tak naprawdę jesteś nikim, bo jeżeli dochodzi do jakiegoś starcia to od razu się chowasz i zasłaniasz jakimś śmieszkowym regulaminem i jakimś gościem.

 

a z tym "zielonym pachołkiem" to pisałem do Gatki, a ty nagle jak Filip z konopi wyskakujesz i piszesz coś o Rumcajsie i po tym napisałem coś w stylu " nie mieszaj się, zamknij wary" i od tego się to zaczęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zielony pachołku" nie napisałem do ciebie to są tylko twoje czyste urojenia, napisałem do ciebie "sklej wary"( inaczej usta ale ja tam teraz nie wiem co ty tam masz) nie wiem co w tym złego, lepsze to niż "zamknij p*****e"

piszesz śmieci typu kim to ja nie jestem bo wypisuje takie rzeczy w internecie to wyleciałaś mi nagle z jakimś " jak wiesz gdzie mieszkam to zapraszam" no i to niby nie jest prowokacja ? przestałem pisać o tej sprawie a ty dalej coś pisałaś a wraz z tobą jacyś ludzie których dobrze znasz. Napisałem koniec tematu a wy dalej o tym samym to kto tu ciągle drążył temat ? Taka jest Prawda, uważasz się za kogoś a tak naprawdę jesteś nikim, bo jeżeli dochodzi do jakiegoś starcia to od razu się chowasz i zasłaniasz jakimś śmieszkowym regulaminem i jakimś gościem.

 

a z tym "zielonym pachołkiem" to pisałem do Gatki, a ty nagle jak Filip z konopi wyskakujesz i piszesz coś o Rumcajsie i po tym napisałem coś w stylu " nie mieszaj się, zamknij wary" i od tego się to zaczęło.

Jeżeli jest taki śmieszkowy, to z miejsca możesz dostać bana, za brak jego znajomości i nie uszanowania go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko wydaje mi się śmieszne. Dobrze wiem, że to było skierowane w moją stronę i proszę Cię przestań się pogrążać.

Przybywając na forum akceptujesz regulamin, który mówi jasno i wyraźnie, że chamstwo również jest tutaj nieakceptowalne.

Pozwolę sobie zacytować:

 

11. Zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa.

Pisząc takie rzeczy i nie przejawiając jakiejkolwiek szeroko pojętej kultury łamiesz ten punkt.

Obrażając osobę na stanowisku Moderatorskim czy Technicznym również. Każda osoba na forum zasługuje na szacunek.

Nie znam Cię z innych sieci ani z czegokolwiek innego. Pierwszy raz ze mną pisałeś i stać Cię na to żeby pisać takie rzeczy?

Tak, napisałam w ten sposób ale również do Evix'a, z którym prowadziłam rozmowę na temat poczucia bezkarności w internecie przez niektóre osoby.

Następnie pochwaliłeś się tym, że masz zawiasy.. no nie powiem zazdrościć nie ma czego dlatego też później napisałam, że świadczy to wyłącznie o Tobie.

Bo skoro nie znasz mnie, ani Marcina (Elevate) i mówisz, że stać Cię na to żeby w życiu realnym tak powiedzieć to szczere gratulacje.

Myślę, że ktoś kto będzie rozpatrywał tą skargę przeczyta sobie archiwum ShoutBox'a i będzie wszystko jasne.

Również nie pozdrawiam.

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko gościu przegiąłeś pałę na całego to raz 

 

Dwa pisałeś na tym SB szybciej niż fortepianista napier**** w klawisze i takie teksty co Ty waliłeś do dziewczyny to bym Ci moje jaja do buzi wsadził wraz z Elevate ... 

 

KOBIETA TO RZECZ ŚWIĘTA , KOBIETA CIĘ URODZIŁA WIĘC NIE MASZ PRAWA ŻADNEJ PONIŻYĆ ! 

 

 

Edytowane przez Criminall13
maxresdefault.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że nie napisałeś do Evanelli "Zielony pachołku", a tutaj na screenie można wyraźnie zobaczyć, że tak było: 8ecNp9j.png, więc nawet we własnej skardze musisz kłamać?.

Kara została nadana uczciwie przez Elevate i na drugi raz przeczytaj uważnie regulamin i według niego zacznij wypowiadać sie na forum.

Druga sprawa to uważasz, że ona posługuje się jakimś "śmieszkowym regulaminem", ale chyba Administracja powinna się nim posługiwać xD.

Tutaj jeszcze screen z drugiego Twojego słowa, czyli "sklej wary". f5G3kBT.png.

 

Skarga odrzucona.

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas, jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie.

KONTAKT ZE MNĄ:

SERWERY NA KTÓRYCH MOŻESZ MNIE SPOTKAĆ:

  • [RETAKES ONLY PISTOL] - 145.239.16.170:27085
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneAdministracja - ForumSkargi na ekipę"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas, jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie.

KONTAKT ZE MNĄ:

SERWERY NA KTÓRYCH MOŻESZ MNIE SPOTKAĆ:

  • [RETAKES ONLY PISTOL] - 145.239.16.170:27085
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie