Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [DD2 + BF2] - Prośba o dołączenie do CSowiczów.


DarkyyLove

Rekomendowane odpowiedzi

Coś o Sobie: Nazywam się Marcin, mam 16 lat. Interesuje się kodowaniem, sportem oraz motoryzacją. Jestem uczciwy , dojrzały a przedewszystkim wiem czego chce.

Typ Serwera: DD2 + BF2 

Ilość Slotów: 18

Link GameTracker: http://gametracker.com/server_info/91.224.117.234:27099

Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć: Ponieważ moja obecna sieć to dno.. na połączenie z amxbansem czekam i czekam..  może.. 4 raz? Coś takiego.. bo co chwile cos kombinują ze nie dziala.. czekam juz tydzien i nie mam zamiaru czekac nastepnego dnia gdyz przez to stracilem wielu graczy.. Wy wydajecie sie być za to idealni na nową sieć,

Rozkręcony [TAK/NIE]: Można powiedzieć ze tak, lecz obecnie stoi pusty przez.. - powod napisany wyzej 

Wiek właściciela serwera: 16

Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: Oczywiście.

Udostępniasz serwer na konto sieci [Tak/Nie]: Tak.

Kontakt: gg: 63088165 / steam: http://steamcommunity.com/id/PanWyntel

 

Proszę nie zwracać zbytniej uwagi na ilość obecnej grywalności gdyż jest to sprawa chwilowa :) 

 

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania i zarazem Pozdrawiam, Marcin.
 

Edytowane przez DarkyyLove

"nie chodzi o ściganie , a by dożyć do celu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer by się takowy przydał bo jak jest dobrze zrobiony to dosyć dużo ludzi tam lubi grać.

+/-

+ Udostepnia

+/- Wiek (chociaż wiek dużo nie mówi, można mieć 10 lat i się lepiej zachowywać jak 20 latek)

+/- Gracze online, ale jak mówisz ze da rade rozkręcić i masz na to fundusze to czemu nie.

+ Przydał by się nowy mod.

+/- only dd2, granie ciągle i wkoło na 1 mapie wydaje się być nudne, radził bym zrobić 4maps albo classic map.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek posiadasz akuratny lecz trochę mało slotów.. do tego mod serwera który ciężko rozkręcić bez bardzo dobrej reklamy. Musiał byś bardzo się postarać by serwer miał racje bytu a tym bardziej że nie potrzebujemy kolejnych pustych zbytków na sieci. 

Jestem na tak ponieważ chcę zobaczyć co z tego będzie. 

PS. Z tego co widziałem to czysty BF2 więc przydało by się trochę go udoskonalić - liczymy na ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak:

+ nie mamy jeszcze BF2 moda pod skrzydłami,

+ checi do dzialania

+ wieksza reklama sieci

 

tak jak @D4. pisal, moze by zwiekszyć sloty do 20/22 i dodac jeszcze jedna czy 2 mapki aby rozgrywka była bardziej urozmaicona?

aecf4912246ed990.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś nie podał swego wieku, sądziłbym że masz 20 lat. Taki jest poziom wypowiedzi w tym temacie. Jeśli faktycznie jesteś tak uczciwy to dobrze, BF2 będzie ciekawym urozmaiceniem. Liczę jedynie na twoje szczere chęci i na próby wciągania graczy do servera. Slotów nieco mało, ale to tylko mała bariera którą można łatwo przeskoczyć.
Jestem za przyjęciem.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy można wypowiadać sie w swoim podaniu - nie widziałem żadnego punktu na ten temat - no trudno - jezeli go przeoczylem proszę o usuniecie postu / nagrodzenie warnem..

 

 

 

Serwer by się takowy przydał bo jak jest dobrze zrobiony to dosyć dużo ludzi tam lubi grać.

+/-

+ Udostepnia

+/- Wiek (chociaż wiek dużo nie mówi, można mieć 10 lat i się lepiej zachowywać jak 20 latek)

+/- Gracze online, ale jak mówisz ze da rade rozkręcić i masz na to fundusze to czemu nie.

+ Przydał by się nowy mod.

+/- only dd2, granie ciągle i wkoło na 1 mapie wydaje się być nudne, radził bym zrobić 4maps albo classic map.

 

only dd2 to bardzo lubiana mapa przez stałych bywalców i sądze ze zostanie lecz moze mi sie odmieni i ddam 3maps / 4maps.. zobaczymy..

 

 

Wiek posiadasz akuratny lecz trochę mało slotów.. do tego mod serwera który ciężko rozkręcić bez bardzo dobrej reklamy. Musiał byś bardzo się postarać by serwer miał racje bytu a tym bardziej że nie potrzebujemy kolejnych pustych zbytków na sieci. 

Jestem na tak ponieważ chcę zobaczyć co z tego będzie. 

PS. Z tego co widziałem to czysty BF2 więc przydało by się trochę go udoskonalić - liczymy na ciebie. 

 

 

Czy ja wiem czy ciezko? Reklama za 100 - 150 zł jednorazowa z pewnoscią wystarczy by serwer byl zapelniony i pozniej tak funkcjonował ;) 

Czysty bo zrobiłem reinstalacje przed kilka godzinami nastawiony na przyjecie z waszej strony i kupno reklamy za kilka dni ;) 

18 slotw na start to adekwatna ilosc na start ;) 

 

 

Gdybyś nie podał swego wieku, sądziłbym że masz 20 lat. Taki jest poziom wypowiedzi w tym temacie. Jeśli faktycznie jesteś tak uczciwy to dobrze, BF2 będzie ciekawym urozmaiceniem. Liczę jedynie na twoje szczere chęci i na próby wciągania graczy do servera. Slotów nieco mało, ale to tylko mała bariera którą można łatwo przeskoczyć.
Jestem za przyjęciem.

 

Może dlatego że miałem mierniaka w gimnazjum z polskiego ^^

"nie chodzi o ściganie , a by dożyć do celu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneMasz swój serwer? Dołącz do CSowicze"

do

"Archiwum ForumKosz".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie