Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [ODRZUCONE]JAMAL


JAMAL

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:JAMAL LEKKI NIE OGAR NA LAPKU
Wiek:26 lat
Doświadczenie (w byciu adminem):byłem nim już kilka razy.. zresztą,, ja pamętam czasy rumcaja.. i bywałem nawet tutaj nim..
Znajomość AMXX (W skali 1-10):  7-8
Staż w CS-sie:nie liczę.. ogólnie z 5 lat.. miałem steam później sprzedałem.. teraz znowu mam.. gównie dlatego że nie mogę patrzeć na czity
Steam / NonSteam: steam
Dlaczego Ty:jestem raczej ogarniętym graczem.. wiem i potrafię odróżnić czitera od gracza.. nie pamiętam kiedy ostatnio był admin na serwie.. bynajmniej ja ich nie widzę.. dzisiaj poł dnia przegrałem na serwie a admina nie widziałem.. ciekawe czemu.. nawet nie ma kto dzieci uspokoić z mikrofonem.. ciężki temat..
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:zależy od czasu wolnego... 2-4 godz dziennie.. czasem bywa ze mnie nie ma.. wiadomo.. praca .. rodzina.. i żona...
Kontakt: steam
Link do GameTracker'a: http://www.gametrack...72.33.61:27175/  http://www.gametrack...72.33.61:27175/
Dofinansowanie serwera 7,38zł sms ; chciałbym pełnić tą funkcję charytatywnie... w zamian nic nie oczekuje tylko porządku na serwerze..

 

mógłbym tu pisać i pisać ale nie a potrzeby.. każdy wie jak gram.. i jak się zachowuje.. sory ale nie umiem odmieniać końcóków.. :D:D pozdrawam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie