Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [CHEATER]Prozba o odbanowanie.CAPO


CAPO_1

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: CAPO
Nick admina: hahahaahaaa
Data i godzina: 2017-07-21 00:21
Serwer: CSowicze.pl [CS:GO MOD] 91.224.117.12:27345
Link do Twojego bana: https://csowicze.stronazen.pl/ban_list.php?bid=943
Screen Shoty spakowane w paczkę:  http://www96.zippyshare.com/v/rfSTJ4m6/file.html

 

 

        Od razu Chciałbym złożyć skargę na admina hahahaahaaa. Powód: Nieuzasadniony BAN!!:

Czwartek w nocy (w sumie to już  piątek)  Razem z użytkownikiem "baranT" (bo było już tylko nas dwóch na serwerze) wykonywaliśmy misje. On podkładał paki ja go "waliłem" z noża. Podczas drugiej rundy (może trzeciej) na serwer wpada "hahahaahaaa" i daje mi bana!!!!!.

       Dodam ze wszystkie rundy biegałem z nożem = (czekałem aż "baranT" podłoży pakę i go "zarzynałem" w dwóch lub więcej pchnięciach.

 

      Mam nadzieję ze admin "hahahaahaaa" poniesie z tego powodu jakieś  konsekwencje i ta sprawa nie zostanie zamieciona pod dywan. To był miły dla mnie wieczór, ale teraz jestem wkurwiony na maksa.

      Bo nie wierze ze był jakiś powód żeby dać  mi bana, biegałem bez broni palnej i zanim "baranT" dobiegł i podłożył bombę to sobie spokojnie rozwalałem beczki.

 

Pozdrawiam.

 

P.S 

przejrzałem forum i nie znalazłem miejsca gdzie się składa skargi na adminów. Jak by co to proszę o informacje w tym poście, gdzie to mam jeszcze raz napisać lub tez jak rozwinęła się ta sprawa z adminem "hahahaahaaa".  

 
## Wzór jest automatyczny. Więcej informacji dotyczących wrzucania screenów znajdziesz w tym temacie. ##

Edytowane przez CAPO_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_zbanowany.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Ahzee - Go Gyal

Znalezione obrazy dla zapytania Gif Ahzee Go Gyal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa BanówWrzuć Screeny"

do

"Strefa BanówArchiwum".

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie