Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Kolejna paczuszka propozycji - zmiany na lepsze!


Evanella

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie, przychodzę do Was z kolejną propozycją


zmian na forum, które według mnie znacznie poprawiłyby działalność forum.


Do każdej propozycji postaram się załączyć odpowiedni argument.


 


1) Otworzenie rekrutacji na Moderatora i zmniejszenie wymagań naboru na Opiekuna Redaktorów jak i Redaktora.


- Trudno ukryć, że @drenn był odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku.


Był bardzo pomocny i przydatny jeśli chodzi o zespół Moderatorów, dlatego jako Global Moderator


czuję się w obowiązku poprosić o ponowne otwarcie rekrutacji na to stanowisko.


Chciałabym zaznaczyć również, że osoba, która zdecyduje się złożyć podanie będzie musiała


wykazać się zgłoszeniami i zaangażowaniem na forum. Bez tego ani rusz.


 


Natomiast jeśli chodzi o Redaktorów to wciąż nam ich brakuje.


Ja ze swojej strony postaram się ściągnąć kogo trzeba, ale niestety te osoby mają również posady na


innych forach, dlatego w tym miejscu chciałabym prosić o wyrozumiałość i przymknięcie na to oka.


Myślę, że posada Redaktora czy Grafika nie wpływa aż tak bardzo na sieć i spokojnie można przyjąć osobę, która


udziela się na podobnym czy wyższym stanowisku na innym forum. Oczywiście jeśli będzie wykazywać się


zainteresowaniem i chęcią pomocy na sieci.


 


2) Korzystne reklamowanie sieci, czyli reklama, a punkty reputacji.


- Zauważyłam, że jest nas tutaj dosyć sporo na forum. Dziennie wchodzi ponad 50 osób, a chętnych na


reklamy sieci odczuwamy nadal głęboki brak. Dlatego też chciałabym wprowadzić określoną ilość punktów reputacji za


określoną ilość reklam. Byłoby to np. 3 reklamy = 1 punkt reputacji.


Postarajmy się nagrodzić ich czymś więcej niż tylko reputacją od innych użytkowników czy nagrodą w postaci plakietki.


 


3) Dodanie gry "League Of Legends" do strefy gier.


- W ostatnim czasie zauważyłam, że wielu z Was coraz chętniej porusza temat Lol'a.


Umawiacie się na gry, dyskutujecie, rozmawiacie na temat przyszłych aktualizacji.


Myślę, że dodanie tego działu umożliwi Wam w jakiś sposób wyrażenie swojego zdania na poszczególne


tego rodzaju sprawy. Będziecie mogli wykazać się zaangażowaniem i aktywnością :)


Swego rodzaju odskocznia od Cs'a w zupełności nie zaszkodzi. Szczególnie jak ma tak


dużą rzesze fanów i graczy.


 


4) Stworzenie osobnej strefy dla Marketingu.


- Strefa handlu to w dzisiejszych czasach standard każdego forum.


Nie warto trzymać jej zatem w HydeParku, a rozwinąć jej działalność do szerszych zakresów.


Zachęćmy użytkowników do pisania ofert poprzez nadanie ważności tym forom.


 


Na chwilę obecną można to uznać za poprawki końcowe.


Niedługo będziemy przygotowywać forum do wkroczenia w nowy silnik i myślę, że wtedy pojawi się więcej propozycji.


 


 


Pozdrawiam cieplutko - Evanella.


46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak...

 

1* Jeżeli chodzi o sprawę związaną z ponownym otworzeniem rekrutacji na moderatora to jestem jak najbadziej na tak, ponieważ przyda Nam się trochę osób to pomocy ;) A przechodząc do zmniejszenia wymagań na Opiekuna Redaktorów jak i Redaktora, jest oczywiście dobre ale nie w sprawie redaktora. Patrząc na jego wymagania, wydaje Mi się że są najbardziej obniżone

- minimum 40 sensownych postów na forum
- ukończony 16 rok życia
- minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci
- biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego
- konstruktywne i zwięzłe budowanie zdań wedle zasad stylistyki
- aktywny, minimum 2 godziny dziennie na forum
- posiadanie komunikatora Gadu-Gadu/Steam

Ale w wypadku Opiekuna Redaktorów, z 200 postów można by było zejść może do liczby 150 postów, a w wieku do 16 lat. Moje jest takie zdanie, bo czasami każdy wie że młodszy może mieć więcej rozumu niż większość dorosłych :) i wymagania powinny wyglądać tak

- Minimum 150 sensownych postów.
- Ukończone minimum 16 lat.
- Znajomość regulaminów i zasad na forum.
- Minimum, ukończone dwa miesiące z działalnością na sieci.
- Bardzo dobre posługiwanie się językiem, ortografią, stylistyką.
- Kreatywność w pisaniu wywiadów, gazetek, itp.
- Minimalna aktywność na forum, przynajmniej 4 godziny dziennie.
- Posiadanie komunikatora gadu-gadu lub steam.
- Brak jakichkolwiek warnów na swoim koncie.
- Bardzo dobra praca w grupie, jak i samodzielnie.

2* Nic więcej tutaj nie muszę dodawać, ponieważ ten pomysł podoba Mi się, ale żeby bardziej podkręcić ich żeby były reklamy robione to można by było dodać system:

 

5 reklam = 1 pkt reputacji

10 reklam = 4 pkt reputacji

15 reklam = 8 pkt reputacji

 

itp, itd

 

 

3* A nie wiem czy nie był już poruszany temat dodania owego działu do kategorii gier :) Ale jeżeli się mylę to można nad tym pomyśleć i przedyskutować, bo tak jak @Evanella napisała że coraz więcej osób porusza tematy związane z LoL'em i przyda im się taki dział.

 

 

4* Ładnie opisane co trzeba zrobić, więc nic tutaj nie muszę dopisywać :)

 

 

 

 

Reasumując całość... Wszystkie propozycje które podała @Evanella mogą dobrze wpłynąć na dobro sieci, jak i rozwinąć ją w dobrą stronę!

 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym zgodzić się na wszystko oprócz rekrutacji osób które mają jakieś funkcje na innych forach....

 

Potem będą przez to problemy... redaktor będzie chciał awans itp

 

A po za tym wątpię czy jedna osoba jest w stanie ogarnąć dwa fora... zwłaszcza że ma min 2h siedzieć... prace będzie robić po lepkach a tego nie chcemy...

maciek.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że to coś dobrego a to takie z dupy propozycje xd.

 

Po co otwierać rekrutacje na moderatora skoro jest ich wystarczająco będzie sieć rozkręcona to się wtedy pomysli.

 

Dodanie działu z grami już były i nic kompletnie nic się tam nie działo, zbędne to:D

 

Reklamy nie wypalą za punkty reputacji uwierz mi :) nikt nie będzie tego robił, chyba że dacie znowu range promotora i dodacie takiemu promotorowi np. za zrobienie tam 50 reklam vipa na tydzień. Wiem co mówie bo akurat byłem tu kiedyś promotorem :D

 

co do tych redaktorow i grafikow z innych sieci nie mam nic przeciwko tylko żeby wypełniali swoje obowiązki :)

 

Co do punktu 4 również jest to zbędne

 

To tyle w temacie nic specjalnego z tymi propozycjami Bay :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Co do Twojej pierwszej propozycji to całkowicie odpada. Jest wystarczają jak na ten dzięń osób w Administracji i nie ma takiej potrzeby żeby otwierać rekrutacje na moderatora, a co do wymagań na Opiekuna Redaktorów, jak i Redaktora to możemy to rozważyć. Jeżeli chodzi jeszcze o sprawę z osobami, które posiadają posadę na innym forum i chciałyby mieć rangi na dwóch forach to też całkowicie odpada.

 

2) Z kolei druga Twoja propozycja nie jest zła i napewno postaram się porozmawiać z Rumcajsem i Sysią nad rozważeniem jej.

 

3) Propozycja taka już wpadła dawno temu i została zaakceptowana przeze mnie, ale osobiście się przyznam że kompletnie zapomniałem o wprowadzenie jej na forum. Postaram się jeszcze dzisiaj dodać :).

 

4) Moim zdaniem też tak powinno być, ale jeszcze poczekajmy na wypowiedź Rumcka oraz Sysi :).

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas, jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie.

KONTAKT ZE MNĄ:

SERWERY NA KTÓRYCH MOŻESZ MNIE SPOTKAĆ:

  • [RETAKES ONLY PISTOL] - 145.239.16.170:27085
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Usunąć range Opiekuna redaktorów bo jest kompletnie zbędna to samo UBteam // ADD PKT. 9 ->

2) Reklamy sieci w formie tekstowej na innych forach dają absolutnie nic. 

3) Lepiej stworzyć jeden dział dla wszystkich tych gier bo i tak napiszą tam 2-3 osoby i dział przez parę tygodni będzie znowu stał pusty. 

4) Stworzyć osobny dział o nazwie "Giełda" i tam stworzyć konkretne regulaminy co i jak.

5) Aktualizacja wszystkich regulaminów forumowych bo większość jest bardzo stara a moderatorzy i tak prawie nie mają nic do roboty. 

6) Poprawa prefixów tematów po zamknięciu/akceptacji/odbanowany itd. bez spacji i dużymi literami wygląda to fatalnie.

7) Zmniejszyć dział "AMXX" lub zmienić jego nazwe na "Programowanie" i dodać kilka subforów jednocześnie go minimalizując.

8.) Tak jak pisałem wcześniej.. moderatorzy tylko piszą na sb i raz na jakiś czas zrobią jakąś random akcje więc proponuje by na CAŁYM forum poprawili nazwy tematów/starych prefixów itd do kilku miesięcy wstecz by forum wyglądało idealnie pod względem estetyki działów. 

9) Niech każdy administrator od Juniora w góre wezmie jedną grupe pod swoje skrzydła stając się jej opiekunem. Zmniejszy to błędy i da konkretne zadania administracji na stały okres. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Moderatorów więcej nie potrzeba jak dla mnie. 

Co się zaś tyczy redakcji, wymagania były obniżane już x razy, to w niczym nie pomoże.

 

2) Pomysł ogólnie dobry, ale jest jeden problem, te reklamy nic nie dają. Lepiej wbijać w głosowania na servery.

 

3) Będę samolubny i poprę, może tam sięcoś ruszy w końcu. Przecież to jedna z dwóch najpopularniejszych gier MOBA.

 

4) W sumie czemu nie, będzie na pewno lepiej wyglądać.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to wygląda następująco...

 

Punkt pierwszy - nie, jest to zbędne, jest na tyle osób na stanowiska.

Punkt drugi - Reklama? Mogłoby być, ale nie koniecznie musi.

Punkt trzeci - Tak, ze względu na dużą ilość graczy. Myśle, aby dodać również podtematy pod tym działem, np. Ciekawostki o postaciach, bądź coś w tym stylu..

Punkt czwarty - Myślę, że to zbędne.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8.) Tak jak pisałem wcześniej.. moderatorzy tylko piszą na sb i raz na jakiś czas zrobią jakąś random akcje więc proponuje by na CAŁYM forum poprawili nazwy tematów/starych prefixów itd do kilku miesięcy wstecz by forum wyglądało idealnie pod względem estetyki działów.

 

Jestem zgodny ze wszystkimi Twoimi propozycjami, ale pkt 8 nie mogę zaakceptować ponieważ burdel był i robił sie przez jakies 3miesiące gdy "sieć upadała" a teraz moderatorka jest naprawde w dobrych rekach (mam na mysli @Evanella ) ponieważ dziewczyna sie stara doprowadzić forum do ładu, po paro miesięcznej sielance innych moderatorów. były dwie grubsze akcje o których było głośno na forum ponieważ w ten projekt było zaangażowanych wiecej osób bo sama Ewelina musiałaby siedzieć nad tym tydzień a tak to ogarnieło sie to w jeden dzień. @esej my nie widzimy Twojej pracy tak samo na forum, a wiem że cały czas kombinujesz i majstrujesz z serwerami, @Evanella tak samo kombinuje cały czas i doprowadza do ładnu ale też nie może sobie na wszystko pozwolić ponieważnie Ona rządzi na sieci i też musi sie dostosować do odgórnej władzy...

 

Pozdrwaiam Haszeer

aecf4912246ed990.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: 2,3,4 Zostaną wprowadzone

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie