Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga


Diablica

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: @Diablica

Nick osoby na którą składasz skargę: @RumcajsJumper

Powód skargi: Witam, to nie skarga gdyż nie o to chodzi i sprawa tyczy właściciela.
Wyrażając opinie na owy temat zbiórki, napisałam również korektę cen podanych w zbiórce gdyż są przekłamane. Pan właściciel postanowił mnie za to obrazić i zrobić burdel na innej stronie. Oczekuję tylko przeprosin.
Dowody: http://scr.hu/3ekp/uzgdh

Świadkowie: Użytkownicy czytający owy temat.

Wielu z Was będzie się śmiało i uważało ten temat za syf, spine itp. Lecz nie o to chodzi i nie chcę robić bałaganu, każdy jest równy więc skoro ktoś może pisać opinie gdzieś to przecież powinien pozwalać robić to samo innym. Wyraziłam opinię i życzyłam powodzenia, Rumcajs nie myśląc co robi usunął mój post ale zacytował go więc wszystko i tak widać. Zadajmy więc sobie teraz pytanie dlaczego usunął mój wpis skoro i tak go zacytował? Myślę iż po prostu nie przemyślał tego, chciał szybko ukryć prawdę jaką napisałam o zawyżonych kwotach, zdenerwował się więc chcąc mnie obrazić zacytował mój wpis nie usuwając tego co napisałam. To można podpiąć również jako dowód w sprawie i wziąć jako argument. Chcę tylko przeprosin (kolejnych), uznajmy to za zwykły wybuch związku z wybuchowym temperamentem jaki sama posiadam. Piwo mi też wystarczy jako przeprosiny (mieszkam już w Wrocławiu).

Pozdrawiam całą ekipę Csowicze i życzę dalszego rozwoju do poziomu jaki był 2 lata temu. Owszem byłam pamiętam, zazdrościłam była to świetna sieć, Rumcek takim zachowaniem nie pomagasz w powrocie do świetności.

Pozdrawiam,
Diablica.

 

sygnadladiablicy3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burdel na innej stronie :) słodko

 

A tu ssy z tego co pisałem o Twoim wejściu jedynie na Twojej stronie:

 

1.png

2.png

3.png

4.png

 

 

BENG BENG BENG.

 

Napisałem, zaokrąglona jest kwota bo sam nie znam ceny dokładnej. Może być to koszt 850zł lecz jest to bliżej 1000zł niż 500 :)

 

Nie wiem kto ma ten temat rozpatrzyć lecz zrobię to ja. Post nie został usunięty tylko ukryty bo nie tyczy się składki dlatego został on zacytowany by Ci naprostować (Tobie, Twojej osobie co i jak). To że zostawiłem Twój wpis (ukrywając go przed tym) to jest obraza? Czy obraziłem Twoją osobę czy Twoją dumę?

 

 

Podsumowując, ja ukryłem Twój post i go zacytowałem by był cały widoczny bo nic nie wnosił do tematu co Cię obraziło jo? to jak Ty piszesz do mnie u siebie na stronie że mam tam nie pisać o tej sprawie bo ona tyczy się CSowicze to mam być obrażony jo?

 

Nie chce Cie oznaczać jako spamera i blokować dostęp do pisania postów ale zastanów się proszę ja Ciebie bardzo bo robisz z igły widły by się kłócić. Wszyscy i z Twojej sieci i z mojej widzą jak odpisuje i jak Ty odpisujesz. Ja nie robię zbędnych postów i nie ingeruje w Twoją sieć a Ty odwrotnie.

 

/cl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneAdministracja - ForumSkargi na ekipę"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas, jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie.

KONTAKT ZE MNĄ:

SERWERY NA KTÓRYCH MOŻESZ MNIE SPOTKAĆ:

  • [RETAKES ONLY PISTOL] - 145.239.16.170:27085
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie