Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Kevlar dla VIPa #2


ROGAL DDL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ja odnośnie tematu niżej, zapisanego przez Tevika. Zaproponowany przez niego pomysł jest bardzo dobrym rozwiazaniem. Proszę to przemyśleć. Co prawda miałem tylko dwa razy vipa i raczej gram bez ale tutaj chodzi o dobro serwera a nie moje. Przez te dwa razy brak kasku był dla mnie również uciążliwy. 

Kolega @esej napisał jako powód, że vip ma tyle pieniążków po 2 pierwszych rundach ze moze kupic pełne kevlary dla calego serwera. Idąc tym tokiem myślenia - Vipy nie powinny posiadać np. defuse kita czy też granatów (wszystkie te przedmioty koszują mniej niż 350$ - cena kasku). 

 

Jednakże cały sęk w tym, że tu nie pieniążki odgrywają główną rolę tylko czas. W szczególności to się odnosi do serwerów gdzie freezingtime jest równy 0. Bardzo wiele korzyści daje natychmiastowe ruszenie tuż po starcie rundy, a dokupowanie Helmu to dodatkowe stracone sekundy. Oczywiście. Ktoś odpowie, że można sobie zbindować na klawisz. Jasne, że można. Ja to wiem. Tak jak wiele innych osób. Ale jest też wielu takich którzy nie wiedzą, tudzież nie umieją tego zrobić.

 

Również po zakupie vipa pierwzzy raz - byłem przekonany, że dostaje full kevlar. Kukałem tylko okiem, że AP = 100 i ruszyłem w drogę. Pare rundek mi zajeło ogarnięcie, dlaczego dostaje z granatów po 80 a nie 30 :) W następnych dniach zdarzało mi się kilka razy zapomnieć, że nie ma hełmu i była powtórka z rozrywki. Wiadomo, że to słaby argument aby wrzucić kask do zestawu, ale dodać nie zaszkodzi na pewno.

 

Głównie jednak pragnę zwrócić uwagę na pierwszy powód dla którego warto dać vipom hełm. 

 

 

Dodam jeszcze coś od siebie, co nie dotyczy powyzszego posta.  Mianowicie śmiem wyjść na przeciw z propozycją aby nie zamykać tak wcześnie tematów, tj. tuż po wypowiedzi kogoś z tych "wyżej". Chociażby, żeby uniknąć takich sytuacji jak ta. Bardzo często się zdarzyło, że przy jakimś temacie chciałem dodać od siebie swoje 3 grosze, a nie miałem możliwośći. I jestem pewien, że nie mnie jednego takie coś spotkało. Moja propozycja jest taka,  żeby zamykać temat dopiero wtedy, gdy (przykładowo) nie było żadnej odpowiedzi w ciągu powiedzmy 24h, a sprawa wydaje się być wyjaśniona. To tak nawiasem tylko - jednak myślę, że warto przemyślić takie coś. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie.

 

Granaty wystarcza....

 

Nie ulatwiajmy vipa jeszcze bardziej życia.

 

Wg mnie to VIP co runde nic nie powinien dostawać oprócz wyboru broni po trzeciej rundzie i to samej broni.... Jak dodamy więcej udogodnien to niedługo będzie wchodził VIP a ludzie kur** znowu VIP...

 

Czyli krótko.

 

Jestem przeciwny.

maciek.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tak jak mówi kolega wyżej. Maciek, a co do Twojej wypowiedzi to również nie mam nic przeciwko, żeby VIP miał tylko wybór broni po trzeciej rundzie. Pewnie, że tak. Tutaj mi chodziło bardziej o to, że troche 'pomieszanie' dawać sam kevlar, bez hełmu. Stąd moja propozycja dodania hełmu. Jak i również nie miałbym nic przeciwko jakby był cały kevlar zdjęty : - ). Ale wtedy to jednak obowiązkowo wydłużony ft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za tym żeby freezingtime był wydłużony o te 3 sekundy żeby wyrównać szanse graczom, bo ktoś ogarnięty ma pobindowane klawisze na bronie a ktoś inny kupuje i zastanawa się jaką ma wybrać stąd też siedzą tyle czasu na respie. Co do Vipa to zgadzam się z faktem ze albo kevlar z hełmem bo ja, jak i większość pewnie graczy posiadających vipa ma pamięć dobrą ale krótką zeby sobie dokupić kask a to w pewnym sensie utrudnia też grę i szybką wbitę.. albo wyeliminować całkiem kevlar i granaty co też wyrówna pozycję graczy na serwie ;)

Edytowane przez `teVikowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja zaakceptowana - freeztime zostanie dodany.
Nie zapomnij zapraszać na CSowicze.pl swoich znajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

131428004_sqhqsnh.png

PC1:

131428004_sqhqsnh.png

CPU: i7 6950x@5,5ghz [overclocked]

Cooler: NZXT Kraken X62

GPU: 3x ASUS STRIX 1080 TI 11GB GDDR5X OVERCLOCKED

Ram: 32gb Corsair Vengeance LPX 3000mhz

Mobo: MSI X99A Gaming Pro Carbon

SSD1: Samsung 950 Pro 256GB M2

SSD2: Kingston HyperX 3K 120gb

SSD3: Kingston HyperX 3K 240gb

SSD4: Crucial MX200 500gb

SSD5: Samsung 960 Evo Pro M.2 1TB

HDD:WD Blue 1TB

PSU: Thermaltake Toughpower DPS G RGB Digital 80+ 1250W

Case: Fractal Design Define R5

131428004_sqhqsnh.png

PC2:

131428004_sqhqsnh.png

CPU: i7 6700k @4,7GHZ OVERCLOCKED

Cooler: Fractal desing Kelvin S36

GPU: 2x Geforce GTX 1080 TI MSI GAMING X

Ram: 32gb Corsair Vengeance LPX 3000mhz

Mobo:Gigabyte AORUS GA-Z270X-Gaming 5

SSD: Samsung 960 EVO M.2 1TB

PSU: be quiet! Dark Power PRO 11 1000W

Case:Lian Li PC-Q37WX

 

131428004_sqhqsnh.png

PC3:

131428004_sqhqsnh.png

CPU: i9 7900x@5,3GHZ

Cooler: Fractal desing Kelvin S36

GPU: 3x NVIDIA TITAN X@ 3 slot SLI HB brigde [mostek SLI HB (3 slotowy)]

Ram: 64gb Corsair Vengeance LPX 3000mhz

Mobo:Gigabyte X299 AORUS GAMING 9

SSD: Samsung 960 EVO M.2 1TB

HDD: WD Blue 2TB

HDD2:WD Blue 1TB

HDD3: Toshiba P300 [1TB]

PSU: be quiet! Dark Power PRO 11 1000W

Case:Corsair Carbide Series 540 Air

131428004_sqhqsnh.png

PC4:

131428004_sqhqsnh.png

CPU: AMD Ryzen ThreadRipper 1950X

Cooler: Thermaltake Pacific RL360 RGB

GPU: 3x NVIDIA TITAN X

Ram: 128GB G.Skill Ripjaws V DDR4 3200MHZ

Mobo:ASUS ROG ZENITH EXTREME

SSD: Samsung 960 EVO M.2 1TB

HDD: WD Blue 2TB

HDD2:WD Blue 1TB

HDD3: Toshiba P300 [1TB]

HDD4:Seagate Barracuda Pro 10TB

PSU: be quiet! Dark Power PRO 11 1000W

Case:Be Quiet! Dark Base Pro 900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie