Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wywiad z Evanella


drenn

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

  WywiadMelodie.png

 

 

Dżem dobry moi mili, po długiej przerwie mamy oto kolejny wywiad. Nieco krótki lecz dość wyczerpujący. Wypytałem nieco naszą nową moderatorkę . Jest to osoba o specyficznej osobowości, którą ciężko jest nie polubić. A do tego jest kimś o bardzo specyficznych i ciekawych zainteresowaniach. A więc drodzy czytelnicy:

 

 

MIŁEGO CZYTANIA!

[drenn]

Czółko kochanie :D

 

[Evanella]

Czołem. 

 

[drenn]

Mam dla ciebie niespodziankę.

 

[Evanella]

Wat?

 

[drenn]

Otóż tak, nieoficjalnie od teraz będę bardzo wścibski.

Zaś oficjalnie, zrobimy sobie wywiadzik. Co ty na to? 

 

[Evanella]

Nie jestem dosyć interesującą osobą, ale niech będzie xD

Pytaj, co chcesz wiedzieć?

 

[drenn]

O tym już nie ty i nie ja zdecydujemy.

 

Żeby było oficjalnie: Na wstępie proszę żebyś się przedstawiła i powiedziała nam skąd jesteś.

 

[Evanella]

Jak oficjalnie. Na imię mam Ewelina i mieszkam w małym miasteczku w województwie Lubuskim. 

 

[drenn]

A no oficjalnie, zanim zeświruję wypada coś ładnie i składnie napisać.

Woj. Lubuskie, a jakaż to konkretnie miejscowość? Nie wstydź się mnie, jestem z zadupia co ma 200 mieszkańców.

 

[Evanella]

Zielona Góra, zapyziałe miasto z milionem mieszkańców :D

Może TROCHĘ przesadziłam z tym milionem. 

 

[drenn]

Oj tam, Liczyłem że kiedyś wpadnę w odwiedziny ale troszkę mi daleko... 

A co jest ciekawego w tej Zielonej Górze? Masz jakieś ciekawe miejsca twoim zdaniem godne polecenia?

 

[Evanella]

Nie ma tu nic szczególnego prócz paru parków linowych, mini zoo, ogrodu botanicznego i kilku galerii handlowych. Największą atrakcją są tutaj chyba zabytki i muzea. Najbardziej mi do gustu przypadło Muzeum tortur, które zachowało się dosyć dobrze. 

 

[drenn]

Muzeum tortur, coś w sam raz dla mnie! 

Czyli rozumiem że zbyt często nie wychodzisz "na miasto"?

 

[Evanella]

Tak myślałam, że Ci się spodoba.

 

Szczerze mówiąc, nie. Jestem introwertykiem, a wręcz człowiekiem aspołecznym. Może trudno to sobie wyobrazić znając mnie wyłącznie w sieci, gdzie staram się wszystkich rozśmieszać, dyskutować i udzielać na różne tematy. W rzeczywistości jestem szarą myszką, która za bardzo się w życiu nie wychyla. Nie lubię ludzi, a w szczególności miejsc, które ich przyciągają. Jak dla mnie.. max 2 osoby - jest idealnie. 

 

[drenn]

Zostałaś oficjalnie mianowana moją bratnią duszą.

Elevate tylko nie bądź zazdrosny :D

 

[Evanella]

Z jednej strony mnie to cieszy, a z drugiej wiem jak to jest i.. przykro mi z tego powodu. Chyba, że lubisz samotność i wygodnie Ci się żyje w takim stanie. 

 

Oczywiście nie można zapomnieć o osobach, które wypełniają pustkę. Bez nich ta "samotność" nie byłaby taka kolorowa. 

 

[drenn]

Przecież mam moje drugie JA! 

Ale wracajmy lepiej do ciebie. Opowiesz mi nieco o twoich zainteresowaniach grafiką? Jak to się zaczęło? Czym to impuls czy może stopniowo było widać uwalniający się talent? 

 

[Evanella]

Talent? Nie wiem o czym mówisz. Już od młodych lat podziwiałam talenty graficzne niektórych grafików. Podziwiałam ich za wyobraźnię, za estetykę i za to piękno, które tworzą. Prawdę mówiąc z tym tematem wiąże się pewna historia, bo osobą, która natchnęła mnie do tego by próbować tworzyć był nie kto inny, a Elevate, który był jak się okazało wtedy pod innym nickiem.. Także, no zabawne zważywszy na to, że dziś jesteśmy parą. Od tamtej pory zaczęłam czytać, uczyć się, pobierać, interpretować i samodzielnie dochodzić do tego jak dana osoba uzyskała taki efekt w swojej pracy. Myślę, że to wszystko mniej lub bardziej przyczyniło się do tego jakie prace tworzę na dzień dzisiejszy. 

 

[drenn]

Uwielbiam tego typu historie. A interesuje cię może coś jeszcze? Jakieś mini hobby?

 

[Evanella]

Jasne! Interesuje się także Jeździectwem, teoriami spiskowymi, ufologią i zjawiskami paranormalnymi.

 

[drenn]

Istnieje coś takiego jak ufologia?

 

[Evanella]

No pewnie. Wygugluj.

 

[drenn]

Na pewno to zrobię. Jeździectwo i zjawiska paranormalne, ciekawe połączenie. Skąd się to wzięło?

 

[Evanella]

Jeździectwo to było kiedyś moje życie. Odkąd byłam malutką dziewczynką miałam styczność ze zwierzętami domowymi. Zaliczały się do nich psy, koty, a także takie troszeczkę większe jak konie. Jednak, gdy troszkę podrosłam, zaczęłam brać udział w mniejszych lub większych zawodach sportowych zdarzył się okropny wypadek, który raz na zawsze wymazał mi z życia tą dyscyplinę sportu. Zjawiskami paranormalnymi, a raczej badaniami nad nimi zainteresowałam się niedługo po utracie możliwości rozwijania się jako Amazonka. 

 

[drenn]

Czemu amazonka?

 

[Evanella]

Amazonka? Tak się nazywa kobieta, która jeździ konno, Można także powiedzieć kowbojka, jokejka, jeździec, ale po co skoro Amazonka brzmi najlepiej? ^.^

 

[drenn]

No fakt, najlepiej brzmi.

Powiedz mi jedną rzecz, bo wciąż nie daje mi to spokoju. Jak się spiknęliście z Elevate? Znaliście się w ogóle wcześniej?

 

[Evanella]

Poznaliśmy się tak prawdę mówiąc niedawno, jednak od wielu miesięcy słyszeliśmy różne rzeczy i on o mnie i ja o nim mniej lub bardziej prawdziwe. Trzeba przyznać, że nie wiedzieliśmy, że jesteśmy do siebie tak podobni. Mamy wspólne zainteresowania i w wielu sytuacjach podobne zdanie. Wiele nas łączy i wiele różni. Jednak coś sprawiło, że bardzo szybko postanowiliśmy spróbować iść wspólnie przez życie jako partnerzy. Jesteśmy na etapie bliższego poznawania siebie nawzajem - on ciągle mnie zaskakuje.. w sumie tak jak ja jego. Trudno mi pisać na chwilę obecną o tym, bo to świeża sytuacja i oboje chyba jeszcze się nie odnajdujemy w nowej roli w stu procentach. 

 

[drenn]

Chłopak się zapatrzył na ciebie, tyle ci powiem.

A powiedz mi kochana, skąd to zamiłowanie do tego samego typu muzyki co ja? Chodzi mi o dobrego rocka naturalnie.

 

[Evanella]

Wydaje mi się, że już wspominałam o tym na forum - przez moją mamusię, która zza czasów mojego dzieciństwa ZAWSZE w samochodzie puszczała Depehe Mode i ich jeden z najbardziej popularnych kawałków - "Personal Jesus". Do dzisiaj lubię sobie ponucić kawałek: "Your own personal Jesu... nanana". Z czasem zmienił mi się trochę styl muzyczny. Zaczęłam słuchać bardziej ciężkich piosenek i innych zespołów, właśnie w ten sposób jestem - oto ja, zacięty słuchacz dobrego rocka. 

Depeche* -.- Matko co za wstyd.

 

[drenn]

Wiem, że pisałaś o tym. Specjalnie dopytałem żeby każdy wiedział. Wszak wywiad nie jest dla mnie 

A opowiesz jeszcze o pracy? Bo chyba dobrze myślę że jest to coś co lubisz?

 

[Evanella]

Szczerze mówiąc nie bardzo, ale nie narzekam. W końcu moja mama jest moją szefową i nie widzi problemu żeby czasem posłuchać sobie w wolnych chwilach rocka. Dla ścisłości - pracuje obecnie jako sekretarka i designer w znanej firmie (nie, nie powiem jakiej, bo będziecie mnie nękać). Generalnie lubię to co robię, ale czasem mam tego dosyć. Szczególnie gdy tonę w stosie papierów do sprawdzenia, podbicia, podpisania, wysłania, zarchiwizowania i innych dziwnych rzeczy. Natomiast, gdy mam do zrobienia zlecenie, przy którym mogę wykazać się kreatywnością to jestem cała w skowronkach ^.^ 

 

[drenn]

Czyli mamy dość podobną robotę, chociaż w zupełnie innych dziedzinach 

 

Przejdźmy do samej sieci. Jak to się w ogóle stało że tutaj trafiłaś? 

 

[Evanella]

Trafiłam tutaj tak prawdę mówiąc przez przypadek. Głównym celem było odnowienie kontaktu z Nex'em, z którym znam się już bardzo długo. Znamy się jak łyse konie. Poza tym usłyszałam od niego, że jest fajne forum, które trzeba rozkręcić i dlatego tu jestem! ^.^ 

 

[drenn]

Kochany nexiu, zawsze wie kogo tu sprowadzić.

Rozumiem że w cs z nami nie pograsz na serverach? 

A to prawda że maniaczysz lola ? 

 

[Evanella]

W cs'a nie gram. Jedyną strzelanką, w którą miałam okazję zagrać był WarRock. W sumie przedł mi niedawno na myśl powrót na stare śmieci, ale jak zobaczyłam te wszystkie udogodnienia, milion skinów, jakieś premki.. cokolwiek. Odechciało mi się. Natomiast lol to nie to samo. Tutaj liczy się w głównej mierze to na co sam zapracowałeś i to mi się właśnie podoba w tej grze. Miejmy nadzieję, że nigdy Rito nie wpadnie na pomysł udoskonalenia tej gry do systemu Pay to Win i zawsze będzie ona Play to Win. 

 

[drenn]

Coraz bardziej cię lubię. Nie jesteś aby moim żeńskim klonem? :D

 

[Evanella]

Zapewniam Cię, że prędzej czy później dostrzeżesz we mnie diabła tak jak wszystkie starsze Panie w autobusie. Arr! xD

 

[drenn]

Ja widzę pirata ale ok :D

 

Dobrze dam ci już spokój, ale przed tym jeszcze jedna rzecz.

Bardzo proszę o dowcip.

 

[Evanella]

 

hmmm... pomyślmy 

 

Może być długi?

 

[drenn]

Jak Turecki dywan.

 

[Evanella]

 

Przyjeżdża policjant z wydziału narkotykowego do farmera w Teksasie i mówi: 

- Muszę przeszukać Pańskie ranczo na obecność nielegalnych substancji narkotykowych. 

- Okay, tylko nie wchodź na tamto pole. 

Na to policjant o mało się nie zesra: 

- CHYBA TU CZEGOŚ NIE ROZUMIESZ, MAM AUTORYTET RZĄDU FEDERALNEGO! - 

wyciąga odznakę i macha mu nią przed nosem 

- WIDZISZ TĘ ODZNAKĘ? WIDZISZ TĘ KU#WA ODZNAKĘ? OZNACZA, ŻE MOGĘ CHODZIĆ GDZIEKOLWIEK CHCĘ I NA KAŻDEJ POSESJI! ŻADNYCH "ALE" I ŻADNYCH PYTAŃ! ZROZUMIANO? -

Farmer pokiwał głową, przeprosił i wrócił do swoich zajęć. Nie mija 5 minut kiedy nagle słyszy głośny krzyk. Ogląda się i widzi policjanta biegnącego po wiadomym polu uciekającego przed ogromnym bykiem. Byk zapierdala jak wściekły i nic nie wskazuje na to żeby policjant zdążył mu uciec. Przestraszony farmer wychyla się przez ogrodzenie i krzyczy do policjanta ile sił w płucach:

- ODZNAKA! POKAŻ MU KU#WA ODZNAKĘ!

 

[drenn]

 

mwhahahah :D

Zapiszę sobie. Wielkie dzięki za twój czas! Widzimy się zaraz na forum. 

 

[Evanella]

Jasne, dziękuję również :)

Było mi bardzo miło.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam, że się nade mną zlitujesz i poprawisz tą literówkę z Depeche Mode.. ale nie! xd

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota grubasku :* Plus się należy, chociaż chciałbym zobaczyć mniejszą czcionkę i inne kolory + foto i od razu będzie to ładniej wyglądać :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie