Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane kennyk...pa


wolverine

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: SK|Ged_LefT
Nick oskarżonego: kenykappa
IP/SID oskarżonego:
Godzina i data zdarzenia: 14:45
Mapa: dd2
Screeny/demo: http://www6.zippyshare.com/v/1DWnJHRA/file.html
Opis sytuacji: ss z konsoli. pisze do admina na u@ kilkarazy zeby wyrzucil graczy TOXIC i BOT... bo pingi maja ponad dobre 100 i scina ich a admin zadnej rekacji. napisal tylko na s@@ ze jak zaawsze cos mi nie pasuje. ? to jest normalny admin ? prosze o upomnienie admina za niewykonywanie swoich obowiazkow.
 
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykonuje swoje obowiazki? Ty nawet nie zdajesz z tego sprawy ile dostalem wiadomosci na u@, byłem skupiony na niektorych graczy ktorzy wydali mi sie podejrzani wiec przez jakis czas olalem czat zeby potem nie bylo problemow z graczem ktorego zbanowalem za cos. Jadlem tez obiad (glupie wytlumaczenie racja). Jesli chodzi o to "ze jak zaawsze cos mi nie pasuje" Tu chodzi mi bardziej o to ze zamiast poprostu napisac raz i poczekac odrazu potem wlatujesz na u@  z przeklenstwami. Przykladowy jeden tekst mam gdzies na steamie w screenshotach. Nie raz zdarzaly sie sytuacje w ktorych poprostu wyzywales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie