Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
[KONKURS] ZGADNIJ CO TO? - ZAPISY TRWAJĄ! ×

Zablokowane #1 Wsparcie sieci - czas na rozwój !


RumcajsJumper

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie CSowicze. :)

 

Jak widać zaczynamy wracać do roku 2013 z rozwijaniem ale bez Was będzie trudno, administracyjne opłaty starczą wyłącznie na to by to wszystko ładnie funkcjonowało, opłaty serwerów na miesiąc to koszt (205,70 zł za same 4 serwery) z czego posiadamy jeszcze testowe + opłaty forumowe + reklamy. Dodatkowo ciągle staramy się udoskonalać forum jak i serwery z czego zakupione zostały już (nowy sklepsms kliknij by sprawdzić opis, opłata forum na okres 13 miesięcy - 320zł, certyfikat SSL itp itd). Dodatkowo mamy jeszcze w planach nową odsłonę forum zrobić co wiąże się z kosztem 550zł, tworzenie serwerów CS:GO na VPS (kosztów jeszcze nie znamy konkretnych), aktualizowanie forum do wersji IPS 4 + zakup nowej licencji (aktywnej) co wiąże się z kosztami mniej więcej 1000zł. Inne drobiazgowe opłaty po złączeniu też pokazują nie małą sumę :)

 

Raczej wszyscy chcemy by projekt stał się ponownie duży, dlatego też stworzyliśmy owy temat.

 

Aktualnie wsparcie będzie opierało się na zbiórce dotyczącej opłat serwerów na dłuższy okres, mamy zamiar opłacić je na około pół roku co po przeliczeniu wynosi 1234,20 zł co będzie trudne ale wspólnie damy radę.

 

Jakie formy płatności są przyjmowane? Praktycznie wszystkie. Zaczniemy od przelewu:

Numer rachunku:
73 8309 0000 0066 0265 4000 1027

Odbiorca:
LOGIKA
ul. Izydy 13
81-601 Gdynia

Tytułem:
Doładowanie portfela

Przelewy z zagranicy:
BIC/SWIFT: GBWCPLPP
IBAN: PL 73 8309 0000 0066 0265 4000 1027

Resztę typu SMS / PSC można doładować poprzez widget płatności który znajdziecie TUTAJ

 

Preferowane formy wsparcia to PSC / PRZELEW / PAYPAL - email:rumcajsjumper@csowicze.pl

 

Nie martw się jak jesteś za granicą, skontaktuj się z @RumcajsJumper

Każde zakupy przez nas mogą być udostępniane i potwierdzanie, że pieniądze nie idą w błoto!

 

Inwestuj w przyszłość CSowicze.pl !!

 

Niżej przedstawiamy stan zebranych pieniędzy:

 

322zł / 1234,20 zł

 

Lista darczyńców:

@RumcajsJumper - 72zł # Paypal # dowód wpłaty: rumcajsjumper - wplata.png

@AwesomemaN - 50zł # Przelew # dowód wpłaty: awesoman.png

@Evanella - 100zł Przelew # dowód wpłaty: evanella.png

- 100zł Przelew środków # dowód wpłaty: cwaniak.png

 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piętnastego mam wypłatę, więc myślę, że uda mi się także sypnąć groszem na dobry początek :)

Oczywiście zrobię wszystko co w mojej mocy by sieć odżyła na nowo.

Będę miała jeszcze kilka propozycji dotyczących aktywności użytkowników.

Pozdrawiam cieplutko.

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Rumcajs Teraz to przesadziłeś :( 

 

1. Certyfikat SSL - Dostałeś za Darmo od Hostingu nie jest on wykupiony. Wasz Hosting Oferuje Free SSL 

2. Oplata roczna forum to koszty do 80 złotych za Pakiet który posiadacie. 

3. Serwery Testowe ?? W jakim Celu ? I płacisz za nie ? Noo aha 

 

 

Proszę cie bardzo 

Temat Gdzie Jest podsumowanie Co ile Kosztuje na e-fragers.pl I nie to nie jest reklama 

https://e-fragers.pl/wspomóż-e-fragers-t2321/

 

Wszystko Posiada Screeny z cenami. 

+ Dodam to ze coś Do nas doszło koszty się zwiększyły ale nie do takiej skali jak ty w tym temacie piszesz. Serwerów mam tyle samo. 

Mój TeamSpeak3 Kosztuje więcej niż wasze serwery :) 

 

Tak że nie spodziewałem się ze upadniecie tak nisko by kłamać ludzi... 

 

 

 

no to beng, zanim się wypowiesz zastanów się 2 razy, niżej Ci coś przedstawiam:

 

Opłata forum (już ze zniżką bo co rok jest 1% więcej) ->1.png

Certyfikat SSL zakupiony na hekko z firmy COMODO -> 2.png

2.1.png

2.2.png

 

Jeszcze w czymś Ci dać ssy? Reszta postów wyżej napisanych zostaje ukryta a Ci co zrobili spam zostają oflagowani flagą spamu.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne te kwoty :) Licencja IPS to koszt 800 zł w zależności od waluty, przedział kosztu wynosi 800 - 850 zł maksymalnie. Skąd Ci się wzięło 1000? Całościowo temat zabawny gdyż piszesz o tych kosztach a koniec końców chcesz mieć opłaty serwerów po prostu zrobione.

Sklep sms jeden z gorszych i dożywotni koszt to 75 zł.

Admini są płatni + usługi na serwerach - czemu te koszty nie są odciągnięte od kosztów serwerów?

Z niecierpliwością czekam na nowy styl :) jak i wejście na IPS 4.

Powodzenia w zbiórce - obniż koszta pokaż te prawdziwsze to szybciej uzbierasz. xD

a mózg Pani posiada? Możliwe, że 800zł dlatego napisałem około (coś trudnego do zrozumienia no ale).

Zbiórka tyczy się opłat serwerów więc do nich się stosujemy. Tak, chcemy mieć opłacone serwery na dłużej i w czym Ci to przeszkadza? Czy ja Ci wchodzę w działalność ZBL? Nie, więc prosiłbym Ciebie o przeczytanie wsparcia po raz kolejny i doczytania co i jak :)

 

Tak, są płatni ale prócz opłat serwerów są też inne, pewnie sama o tym wiesz.

 

Do innych udzielających się, temat jest stworzony o wsparcie. Jeżeli chcecie pisać dodatkowe informacje do tego prosimy tworzyć nowe tematy bo następne posty będą nagradzane warnem.

 

A tu skarga która została po ukryciu posta wstawiona + moje wyjaśnienia dla osób które chciałyby zainteresować się tematem KLIKNIJ

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie