Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [ODRZUCONE]Podanie? <Tak,przerwa>


CiapeK #

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: #Gramy na Chillku # THC BIBULKA
Imię:Bartek
Wiek:18
Link do GT:http://www.gametracker.com/player/THC%20W%20BIBULKACH%20%3BF/80.72.33.61:27175/
Doświadczenie: Dobre.
Znajomość AMX [0/10]: 7-8/10
Czy byłeś / byłaś już adminem?:Tak,byłem już administratorem na serwerze <4MAPS> Adminowałem tam,przez jakieś 2, może 3 miesiące.
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:Grając na codzień, jestem w stanie poświęcić Od 3 do 6 godzin dziennie.
Dlaczego Ty?:Wszedłem po dość dłuższym czasie na csa, <na serwer> Zauważając,że rzadko kiedy na serwerze znajduje się administracja. Chciałbym wspomóc serwerownie, unikając zbędnych graczy używających "Wspomagaczy" bez których czują się niedowartościowani. Jestem osobą, która jest neutralna jeśli chodzi o "Faworyzacje", Jak narazie jeśli chodzi o czas spędzony na serwerze na chwile obecną jestem "Neutralny" i ciężko bedzie z tym podaniem . Jednak chciałbym spróbować.. Dokańczając na koniec mnie, jestem osobą dyscyplinarną, konsekwentną, jak i pomocną. Dlatego chciałbym rozszerzyć "Progi" na serwerze DD2, i wspomóc Was wszystkich. Dziękuję :)
Kontakt:GG: 49629935/ Steam. / http://steamcommunity.com/profiles/76561198287592625/
STEAM ID:STEAM_0:1:163663448
Akceptujesz regulamin serwera?:Tak,oczywiście.
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty.     Jeśli chodzi o opłaty, na chwilę obecną mam lekki problem z tzw. "Gospodarką pieniężną" Jeśli wyszedłbym z tą sprawą na + , oczywiście opłacałbym regularnie składki.

 

Proszę o małą ilość "Krytyki". Jednak wróciłem po czasie do gry,i chciałbym pomóc. Pozdrawiam :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie